Jump to content
Sign in to follow this  
marko135

cf.org.pl

Recommended Posts

Myslę iż rejestracja troche pod wpływem impulsu . Rozwiniecie przez Ciebie skrótu ( centrum finansowe ) i org ( organizacja ) . Zbytnio nie pasuje . Jak dla mnie reg free

Share this post


Link to post
Share on other sites

zgadza sie rejestracja pod wpływem impulsu lecz nie załuje stracić również nic nie straciłem ponadto to była jedyna wolna domena "cf" ponadto ta sama domena z koncowka "mobi", "tv", "org" sa juz zarejestrowane mimo iż końcówka nie pasuję w zupełności do samej frazy. Rejestrując ją szukałem jakiś wolnych 2-literówek

Share this post


Link to post
Share on other sites
zgadza sie rejestracja pod wpływem impulsu lecz nie załuje stracić również nic nie straciłem ponadto to była jedyna wolna domena "cf" ponadto ta sama domena z koncowka "mobi", "tv", "org" sa juz zarejestrowane mimo iż końcówka nie pasuję w zupełności do samej frazy. Rejestrując ją szukałem jakiś wolnych 2-literówek

 

Powiem więcej w .com, .net i wielu innych zapewne ta 2 literówka również jest zajęta. Czy to znaczy, że Twoja coś więcej jest przez to warta?

 

BTW: Po co tworzyć jakieś skróty? Nie lepiej po prostu zarejestrować centrum finansowe?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiem więcej w .com, .net i wielu innych zapewne ta 2 literówka również jest zajęta. Czy to znaczy, że Twoja coś więcej jest przez to warta?

To twój domysł nie mój także nie wiem do czego zmierzasz ponadto jaki związek ma twoja wypowiedz z wycena??

Odkąd pamiętam literówki łatwiej wpadają w ucho chyba że o czymś nie wiem..Jeśli tak to uświadomcie mnie:)

Przykład - KNF jak myślisz dlaczego ludzie rejestrują literówki??Prosta odpowiedź żeby pozbyć się długich nazwy takich jak w przykładzie

I jeszcze jedno nigdzie w mojej wypowiedzi nie porównywałem mojej domeny do tych z końcówkami com bądź net przeczytaj jeszcze raz na spokojnie najlepiej przy piwie i ze zrozumieniem mój post jeżeli będziesz miał problem z kontekstem zagadaj do mnie to ci wyjaśnię co chciałem wnieść

pozdrawiam

BTW nie odpisujcie nie wnosząc odpowiedzi na meritum sprawy czyli wyceny

Edited by marko135

Share this post


Link to post
Share on other sites
To twój domysł nie mój także nie wiem do czego zmierzasz ponadto jaki związek ma twoja wypowiedz z wycena??

Odkąd pamiętam literówki łatwiej wpadają w ucho chyba że o czymś nie wiem..Jeśli tak to uświadomcie mnie:)

Przykład - KNF jak myślisz dlaczego ludzie rejestrują literówki??Prosta odpowiedź żeby pozbyć się długich nazwy takich jak w przykładzie

I jeszcze jedno nigdzie w mojej wypowiedzi nie porównywałem mojej domeny do tych z końcówkami com bądź net przeczytaj jeszcze raz na spokojnie najlepiej przy piwie i ze zrozumieniem mój post jeżeli będziesz miał problem z kontekstem zagadaj do mnie to ci wyjaśnię co chciałem wnieść

pozdrawiam

BTW nie odpisujcie nie wnosząc odpowiedzi na meritum sprawy czyli wyceny

 

To zrób wielki szyld cf.org.pl i zapewne każdy się domyśli o co chodzi.

Nie porównuj KNF co CF bo równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że SS.pl to fajna domena na sklep spożywczy ;) C.F. to nie PZU gdzie każdy bez problemu rozwija skrót.

 

Twoja to zwykła 2 literówka .org.pl więc niewiele warta niestety jak każda inna taka 2 literówka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Twoja to zwykła 2 literówka .org.pl więc niewiele warta niestety jak każda inna taka 2 literówka.

Oto mi chodziło

BTW porównując do KNF-u chciałem ci uświadomić jaki jest cel rejestrowania literówek-nie rozmawiamy tu o ich definicji (twoja ss+spozywczak) w każdym bądź razie dzięki za wycene:)

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oto mi chodziło

BTW porównując do KNF-u chciałem ci uświadomić jaki jest cel rejestrowania literówek-nie rozmawiamy tu o ich definicji (twoja ss+spozywczak) w każdym bądź razie dzięki za wycene:)

pozdrawiam

 

 

OT:

Nie literówek a skrótów ;)

Jedyny w miarę sensowy powód aby posiadając np. SklepMotoryzacyjny*pl kupować na siłe SM*pl to możliwość tworzenia krótkich adresów mailowych. Nic więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio dużo się mówi o kampaniach antynikotynowych.

Może dzięki temu powstanie organizacja PP (pożytku publicznego albo popierająca palenie), np: Ciągnij Faje

Bardzo dobra domena pod taki projekt obywatelski.

Bo jeśli nie powstanie to szkoda było rejestrować.

 

WOLNE (org.pl) : du, jg, tr, dc

 

Powodzenia w sprzedaży

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×