Jump to content
Sign in to follow this  
tabloid26

branża medyczna - lekarzePoz.pl lekarzPoz.pl

Recommended Posts

Witam. Prosze o pomoc w wycenie owych domen.. dla niewtajemniczonych "LekarzPoz" oznacza Lekarz Podstawowej Opieki Medycznej..

jak Waszym zdaniem przedstawia się wartość tych domenek? pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]dla niewtajemniczonych "LekarzPoz" oznacza Lekarz Podstawowej Opieki Medycznej.[...]

Jako wtajemniczony twierdze, ze POZ oznacza Podstawowa Opieka Zdrowotna. ;-)

 

lekarzpoz.pl jest zarezerwowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aby uzupełnić parytet "wtajemniczoności" wypowiadam się jako średnio wtajemniczony :)

 

Uważam że domeny są słabe i też pierwsze skojarzenie, podobnie jak jeden z poprzedników, miałem z "lekarzem z Poznania" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W życiu bym nie szukał lekarza pod tymi adresami Jedyna szansą byłby przypadek że akurat jakiś lekarz nazywa się Poz i ma kilku lekarzy w rodzinie

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tragedia moim zdaniem, ja w pierwszej chwili pomyślałem, ze chodzi o jakiegoś lekarza od oparzeń/poparzeń (POZ skojarzyłem od pożaru).

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę wizualna stronę tego zagadnienia, to jest ona zbyt specyficzna w swojej strukturze filozoficznej, a nawet jeżeli to po cóż i na cóż a co się tyczy względem tego to i owszem...

 

Pozdrawiam.

Janek

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi sie skojarzyło jako lekarz pozytywny. ciezko ocenic, seles sprzedal superlekarz za 7k. jezeli posiadasz tyle doswiadczenia co on, to napewno sie zwroci za rejestracje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×