Jump to content
Sign in to follow this  
jahptb

Ferie zimowe w 30 stopniach.

Recommended Posts

Witajcie,

jako że zbliżają się ferie zimowe a w woj. łódzkim są w okresie 15-28 luty :) tak sobie pomyślałem że może by tak spędzić je z rodzinką w ciepłych krajach jak np. Egipt. Najarałem się ostro na taki pomysł i teraz zamiast przeglądać dropped i whois siedzę na stronach biur podróży i przeglądam ich oferty.

 

Może macie jakieś tanie i sprawdzone biura podróży czy hotele godne polecenia :) a może jakieś fajne oferty ;) w zeszłym roku miałem ofertę specjalną od znajomego rezydenta full wypas 7 dni za 4 osoby ~2k pln (Egipt) ... to była super oferta :P ale los chciał że kontakt mi się w tym roku z nim urwał. Podobno rezydenci co jakiś czas dostają od hoteli takie super oferty.

 

Moje wymagania:

7 dni w okresie ferii

All inclusive

Samolot

Rezydent

3 osoby dorosłe + dziecko 14 lat

Blisko morza

Wszędzie tam gdzie jest ciepło ( powyżej 20 stopni ) :P

Do 3000zł za 4 osoby.

 

 

Może znacie jakieś miejsca za taką cenę. ;)

LastMinute są od 1600zł osoba czyli trochę drogo jak dla mnie.

 

 

Pozdrawiam.

Janek

Edited by jahptb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesli mam zrozumiec chcesz 3000zl dac za 4 osoby ? czyli 750zł za osobę w Egipcie na tydzien all inclusive... oj.. wg mnie bedziesz załował wydanych pieniędzy i marzył o powrocie do domku

Edited by scav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej przejrzeć biura podróży :) Mimo iż nie jest to sezon wakacyjny myślę iż ciężko będzie się zmieścić w takiej kwocie .I przy wyborze czytaj wszystko dokładnie . Nie raz się słyszało o ofertach podróży w atrakcyjnej cenie a na miejscu okazywało się co innego

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

W lipcu kupowałem po 2k od osoby na 7dni do hotelu Hilton w Hurghadzie(polecam hotel) - i to już było last - wątpię żebyś za 3000zł poleciał w 2 osoby a co dopiero w 4 :-) Lepiej dołożyć i mieszkać w min 4* inaczej będziesz żałował zobaczysz :-) To jest egipt - tu 3* to jak u nas 1-2* :-) Obowiązkowo dolicz 15$ wiza na głowę + napiwki :) Polecam zanurkowac 55$/głowa :-) Warto też zobaczyć Luxor czy Kair - około 100$/głowa :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polecam zanurkowac 55$/głowa :-)

A propos nurkowania i głowy.

Koniecznie weź czapkę na łódź i ciepły polar bo o tej porze roku potrafi tam naprawdę chłodno wiać na morzu

Egipcjanki już w listopadzie potrafią w kożuchach chodzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odpuść sobie te fabryki turystów jak Hurghada i Sharm. Polecam za to Marsa Alam. O tej porze jest tam kilka stopni cieplej, hoteli mało i wszystkie nad samym morzem. No i nie ma po co jechać na dłużej niż 7 dni, bo już straszne nudy. Taki typowy wyjazd żeby się nagrzać :)

 

Z tą ceną to myślę, że może być duży problem. Takie wczasy jak opisałeś, to w Marsa minimum 1200zł. Jeśli szukasz coś tańszego i żeby było ciepło, polecam Maroko, ryanairem, z przesiadką przez Alicante, czy Frankfurt. Jak byś wcześniej rezerowował to byś mógł znaleźć przelot w 2 strony za 4 e od osoby i hotel ze śniadaniem za okolo 15 e od osoby ;). Ja w takich cenach kiedyś byłem na Majorce, chyba 6 dni za 300zł. No ale to nie all-in, tylko same śniadania ;)

 

Swoją drogą jakbyś znalazł Egipt All-in, 4*, przy samym morzu za mniej niż 800zł od osoby to daj znać, bo ja czegoś takiego jeszcze nie spotkałem, a chętnie bym się zapoznał :)

Edited by mikolaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak chcesz taniej to poszukaj w Tunezji. W Sousse na pewno cos znajdziesz do 1,2k za osobe na tydzien. Taniej to juz chyba w 2* hotelach (srednio polecam ;-) lub bez wyzywienia.

Nie zapomnij zabrac kilka butelek wodeczki (ew. kupic w sklepie wolnoclowym). Miejscowi chetnie sie wymieniaja na goraca wode :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×