Jump to content
Sign in to follow this  
Andro

Wysyłka do firm, aukcja, czy inny sposób

Recommended Posts

Wysyłka do firm, aukcja, a może inny sposób ?

 

W Polsce odpowiedź dla mnie jest jasna, bo poważne aukcje nie istnieją.

 

Domeny globalne - nieraz można przeczytać, że agencja dokonała rozesłania ofert do firm z branży, a więc jest to sposób stosowany. Jednak w przypadku domen globalnych są poważne aukcje, a wysyłka jest czasochłonna i bardziej sensowna tylko dla dobrych domen. Więc może odpowiedź powinna brzmieć aukcje typu sedo, afternic są najlepszym wyjściem, z drugiej strony kupujący to inwestorzy, a oni nie zawyżają wartości, tylko na odwrót.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam zamiar wysłać kilka ofert (zaznaczam, że będą to ściśle targetowane ofert do max kilku firm) i zobaczyć czy/jak to działa. Ciekaw jestem. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja mam zamiar wysłać kilka ofert (zaznaczam, że będą to ściśle targetowane ofert do max kilku firm) i zobaczyć czy/jak to działa. Ciekaw jestem. :-)

 

Powiedz nam o efektach, bo wyniki na pewno będą dla nas wszystkich pouczające :lol:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiedz nam o efektach, bo wyniki na pewno będą dla nas wszystkich pouczające :lol:

 

Obiecuję pochwalić się ewentualnymi sprzedażami, ale to może trochę potrwać, bo zwykle kilka miesięcy zajmuje mi dojście od pomysłu do realizacji. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obiecuję pochwalić się ewentualnymi sprzedażami, ale to może trochę potrwać, bo zwykle kilka miesięcy zajmuje mi dojście od pomysłu do realizacji. :)

 

Brać domenowa cierpliwa jest, więc poczekamy :lol:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×