Jump to content
damchen

Dobry serwer

Recommended Posts

Witam potrzebuje dobry serwer do zrobienia ministrony do domen na sprzedaż

Jaki mi polecacie serwer dobrze by było żeby był dobry i w miarę tani.Proszę o odpowiedz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakiś czas temu polecono mi progreso.pl i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej miałem w home.pl i nie byłem.

 

Również mi polecono progreso i jak na razie jestem zadowolony. Dobry panel.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam potrzebuje dobry serwer do zrobienia ministrony do domen na sprzedaż

Jaki mi polecacie serwer dobrze by było żeby był dobry i w miarę tani.Proszę o odpowiedz.

 

Koledze nie serwer tylko hosting jest potrzebny :rolleyes:

Polecam Linuxpl.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koledze nie serwer tylko hosting jest potrzebny :rolleyes:

Polecam Linuxpl.com

 

Faktycznie hosting nie serwer,zasugerowałem się że na nazwa.pl napisane jest serwer active i tym sie zasugerowałem.A serwer to jest coś innego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam linuxpl.com

Moje forum właśnie przeżywa atak botów, a trzyma się całkiem dobrze :rolleyes:

 

EDIT: Dzięki Epson ;)

Edited by Gaudzinski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ze swojej strony mogę polecić hosting24.com . Serwery w Dallas.Bardzo dobry i szybki support.

 

 

Zobacz co oferują:

 

hosting24.com

 

 

pozdrawiam

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam potrzebuje dobry serwer do zrobienia ministrony do domen na sprzedaż

Jaki mi polecacie serwer dobrze by było żeby był dobry i w miarę tani.Proszę o odpowiedz.

Jeśli nie masz szczególnych wymagań to zapraszam do siebie - niewielkie konto do dyspozycji, jeśli się spodoba to za min. pół roku poproszę o jakiś link w stopce, ale niekoniecznie :rolleyes: Poza tym gratis.

 

I zapraszam przy okazji inne Osoby, szczególnie zajmujące się domenami, bez obciążających skryptów - kont mam do rozdania kilkaset, na warunkach w/w. Niestety nie możesz liczyć na żaden support, nie mam czasu. Z serwera korzystam już kilka lat, większych problemów nie było, zbierał pochlebne recenzje od pozycjonerów, którym udostępniałem wcześniej. Niestety ta grupa docelowa jest, delikatnie mówiąc, niewdzięczna do hostowania ;)

Serwery w Stanach, cPanel, powierzchnia 20mb, transfer 2gb, php, mysql, itp. - w sam raz pod ministronkę.

 

Kontakt na PW lub admin@100mb.biz

Edited by xsawery

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeżeli to ma być coś w rodzaju pod portfolio mogę dać gratis na linuxcom.pl kawałek mojego serwera zresztą on i tak nie jest drogi a naprawdę dobry mam kilka różnych ale tam najmniej problemów jest. Dobry serwer to właśnie na linuxcom.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również mogę polecić Linuxpl.com , od paru dni testuje i nie mogę złego słowa powiedzieć . Patrząc po trasie linuxpl.com, to virtualna usługa zaparkowana na niemieckim serwisie hetzner.de wygląda więc raczej na rebranding niemieckiej usługi :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na takie potrzeby praktycznie dowolny najtańszy (od okolic 40 zł rocznie) "serwer" się sprawdzi. Byle by nie z Allegro 5GB za 4zł rocznie :angry:

Edited by xtr

Share this post


Link to post
Share on other sites

O fajnie, że ktoś poruszył ten temat. Od wczoraj mam zadanie wyszukać dla znajomych tani serwerek pod pocztę i wizytówkę www firmy. :angry:

Wstępnie poleciłem im Forpsi. Czy używa ktoś tego hosta?

 

Osobiście używam Progreso, który ze swoim panelem bije wszystkie hostingi o głowę (no chyba, że jest jakiś hosting z podobnym rozwiązaniem - operujesz plikami, katalogami tak jakbyś to robił np. w windows i nie potrzebujesz używać klientów FTP).

Jedyną wadą - która coraz bardziej zaczyna mnie drażnić - to niemożność założenia niezależnych kont email tak jak to jest np w KEI. Przykładowo mam dwie poczty: info@domena1.pl i info@domena2.pl. Po zalogowaniu na jedna z nich widzisz wiadomości z tej drugiej. Zatem założenie poczty sąsiadowi, czy bratu wiązało by się z utratą prywatności.

Edited by uzytkownik

Share this post


Link to post
Share on other sites

a znacie jakis dobry hosting za darmo typu free host bez reklam?

 

W sumie to tylko strona info domena na sprzedaż.

Edited by damchen

Share this post


Link to post
Share on other sites
a znacie jakis dobry hosting za darmo typu free host bez reklam?

 

W sumie to tylko strona info domena na sprzedaż.

PPD.pl - masz możliwość przecież postawić mini sajta na ich parkingu

Share this post


Link to post
Share on other sites
tylko że ja już mam ministrone i tylko hosting potrzeny nawet moze byc darmowy tylko bez reklam.

No to o tym mówię, nie szablon parkingu tylko własny layout, bez reklam

Share this post


Link to post
Share on other sites
tylko że ja już mam ministrone i tylko hosting potrzebny nawet moze byc darmowy tylko bez reklam.

 

Ja korzystam z vipower.pl i jestem zadowolony. Dowolna ilość domen i maili 30zł rocznie za 8gb/miesiąc.

 

Liwiusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja polecam hosting24.com . Cenowo i jakościowo nie narzekam :blush:

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
tylko że ja już mam ministrone i tylko hosting potrzebny nawet moze byc darmowy tylko bez reklam.

 

Testowałem rano http://www.000webhost.com/ - darmowy, bez reklam, można podpiąć własną domenę.

 

Chce tam postawić ze 20 joomli, ale najpierw pójdzie kilka domen na ocenę jakości.

 

P.S.

Aktywacja konta do 24h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×