Jump to content
Sign in to follow this  
SWW

autopasja.pl

Recommended Posts

Witam forumowiczów, proszę o wstępną wycenę domeny autopasja.pl - zaindeksowana w google od 2003 roku bodajrze. PR jak widać w toolbarze. Chętnie posłucham opinii :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się bardzo podoba ta domena - gratuluje domeny, słowa ładnie się ze sobą komponują auto i pasja. Nie patrząc na PR itd gdybym szukał nazwy na serwis motoryzacyjny dowolnego przeznaczenia byłbym skłonny zapłacić bez problemu 1k. Aż mnie korci aby napisać 2-3k bo takie ceny nie powinny być niczym nadzwyczajnym kiedy sprzedaje się kontrahentowi cenne narzędzie marketingowe w postaci dobrego adresu internetowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i to jest wlasnie najlepsze w wycenianiu domen :)911 moglby dac za autopasja.pl 1k, a ja niedalbym nawet 10 zl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie, domena nadaje się jedynie na jakiś serwis hobbistyczny, nie widzę zastosowania komercyjnego. 50-150zł.

 

EDIT: Jedyne co wpadło mi jeszcze do głowy, to jakaś firma tuningowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwna byłaby jednomyślność w wycenie domeny (powyżej reg fee) to oczywiste że każdy podpiera się swoim doświadczeniem i nosem w sprawie domen i ich potencjału. Od forum poprzez serwis motoryzacyjny, autogiełdę, komis, tuning wyżej wymieniony po wypożyczalnie itd sama nazwa aż zachęca do skorzystania ze strony. Dlatego podtrzymuję swoją wycenę, pasjonaci (czyli target) potrafią na samochód wydać sporo kasy a to liczny ludek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podpisuje sie pod tym co napisal 911, jednak nie jest to domena, ktora sprzeda sie na pniu. Potrzeba amatora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że firma tuningująca to dobry kierunek myślenia. Kilkaset złotych. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie myślałem o forum, miałoby wzięcie. Kwestia promocji. Ale to juz temat na zupełnie inny wątek i pewnie nie na tym forum :)

 

Dzięki ;-) wiem na czym stoję ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×