Jump to content
Sign in to follow this  
Bazyli

Bilardzista.pl

Recommended Posts

Witam

Widziałem,że wczoraj domena ta znajdowała się na giełdzie.Poprzedni właściciel wyceniał ją na 500 zł w tym wątku bilardzisci.pl

 

 

 

Nie mam pojęcia za ile kupiłeś,ale wyceniam ją na 700-800 zł.

 

 

 

# bilardzisci.pl

# bilardzista.eu

 

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

Widziałem,że wczoraj domena ta znajdowała się na giełdzie.Poprzedni właściciel wyceniał ją na 500 zł w tym wątku bilardzisci.pl

 

 

 

Nie mam pojęcia za ile kupiłeś,ale wyceniam ją na 700-800 zł.

 

 

 

# bilardzisci.pl

# bilardzista.eu

 

 

pozdrawiam

 

A dzięki wielkie

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widziałem,że wczoraj domena ta znajdowała się na giełdzie.Poprzedni właściciel wyceniał ją na 500 zł w tym wątku bilardzisci.pl

 

byly wlasciciel pewnie by ja przedluzyl, ale tak sie sklada ze ma sporo odnowien na luty wiec bilardzista poszedl do odstrzalu ;-) 500 netto jak najbardziej w zasiegu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
byly wlasciciel pewnie by ja przedluzyl, ale tak sie sklada ze ma sporo odnowien na luty wiec bilardzista poszedl do odstrzalu ;-) 500 netto jak najbardziej w zasiegu.

 

Twoja była?

Bo poszła bardzo tanio

Share this post


Link to post
Share on other sites

no i w końcu trafiła kosa na kamień :) to jest jedna z domen których nie umiał bym nigdy wycenić a będąc w posiadaniu nie wiem czy bym sprzedał bardzo lubię bilard i posiadając taką domenę byłbym za bardzo ... Fanatycznie do niej nastawiony? :)

 

Domena bardzo mi się podoba. Ale chyba nie mogę (nie chcę ) być jej właścicielem bo albo bym ją marnował albo zbyt wiele czasu jej poświęcał.

 

 

Gratuluje jednak obu stronom transakcji.

 

Domena jest super sama w sobie

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak, moja. Niech Ci dobrze sluzy :)

 

... a kiedyś tam ... moja, i pies z kulawą nogą się nią nie interesował a następnie została sprzedana za symboliczną złotówkę Intersonowi na aukcji di.

 

Gratuluję sprzedaży :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×