Jump to content
Sign in to follow this  
thomaso

raperzy.pl, hiphopowcy.pl

Recommended Posts

Co myślicie o takich domenach? Na ile wyceniacie i co mogłoby ewentualnie na nich ciekawego powstać?

 

Dodam, że do kompletu mam jeszcze hip-hopowcy.pl (bo czasem się tak pisze).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem dobre domeny można by było postawić sklep z odzieżą Hip-Hopową , portal z kontaktem do Raperów dla ewentualnych organizatorów koncertów lub po prostu portal o tej muzyce :) możliwości jest wiele :)

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi sie bardziej podoba raperzy.pl, mozna niej postawic serwis tematyczny poswiecony rapowi, z jakas baza raperow, moze z nastawieniem na tych podziemnych gdzie mogliby zaprezentowac swoje nagrania, z baza aktualnych informacji itd

 

co do hiphopowcy.pl mysle ze lepsza bylaby l.p. ale to tylko moje widzimisie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raperzy.pl = bardzo fajna domena.Idealna domena do tworzenia subdomen.Na serwis o raperach tych już znanych jak i o tych z podziemia (a wyrasta ich ostatnio bardzo wielu).Coś ala myspace skierowany na RAP.Na Twoim miejscu szukałbym kogoś kto mógłby zainwestować w ten serwis.Nie wiem czy mówi Ci coś "Radek Miszczak"?.Może on byłby zainteresowany :)

 

 

 

pozdrawiam

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako posiadacz domen HipHopowiec.pl i HipHopTV.pl nie jestem optymistą w temacie sprzedaży Twoich domen za jakieś sensowne pieniądze.

W przypadku domeny HipHopowiec.pl były 3 oferty: 20, 60, i chyba 80zł :) a HipHopTV.pl pomimo 2000 wejść miesięcznie nie zaliczyła ani pół klika na ND o ofertach nie wspominając. Może postawienie serwisu zwiększy szanse na dobrą sprzedaż

Share this post


Link to post
Share on other sites
W przypadku domeny HipHopowiec.pl były 3 oferty: 20, 60, i chyba 80zł.

 

Pewnie jakiś domainer składał, popatrz, że masz ją dopiero miesiąc i już tyle ofert, to dobra wróżba. :) Ja przyznam, że nie miałem jeszcze ofert na swoje domeny, a mam je prawie rok.

 

W sumie na razie nie wiem, co z nimi zrobić, bo niestety nie siedzę w hiphopowych klimatach totalnie, więc bez sensu by trochę było stawiać serwis. :) Za opinie dziękuję w każdym razie.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×