Jump to content
Sign in to follow this  
djszpadel

ProBilety.pl + BI-LET.pl

Recommended Posts

Witam. Co sądzicie o domenie bi-let.pl oraz probilety.pl?

 

że są w rezerwacji.

Proponuję zapoznać się z regulaminem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
czemu twierdzisz że 0 ? jest parę takich już domen zarejestrowanych z innymi końcówkami także może i coś jest warta?

 

A kto normalny wpisuje w Google bi-lety ( http://www.google.com/insights/search/?hl=...12-m&cmpt=q ) albo jak zareklamujesz to w radio "wchodźcie na bi myślnik let kropka peel" ?

 

Taka rada na przyszłość: zanim coś regniesz zapytaj o to Googla. Bo rozdzielanie wyrazu myślnikiem nie jest trendy. :) no chyba że chodzi o PlusGSM p5q29fwfeqce760339qz.png

 

Zdrowia!

Janek :D

Edited by jahptb

Share this post


Link to post
Share on other sites

BiletVIP.pl, BiletyVIP.pl, ZaproszenieVIP.pl i ZaproszeniaVIP.pl są teraz wolne. Nie wiem co ja dziś mam z tym "VIP", ale sam porównaj swoje rejestracje z tymi powyższymi.

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem trudno będzie je sprzedać a w przypadku bi-lety.pl sprzedaż będzie wręcz cudem

 

#RezerwacjaBiletu.pl

#BiletyInfo.pl

#TicketInfo.pl

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co sądzicie o domenie bi-let.pl oraz probilety.pl?

Idąc tą drogą można by rejestrować takie generyki jak np. bi-det.pl

Wyceniam podobnie jak kolega jahptb.

 

# ticketcenter.pl

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites
czemu twierdzisz że 0 ? jest parę takich już domen zarejestrowanych z innymi końcówkami także może i coś jest warta?

 

To, że jakieś inne :rolleyes: są zarejestrowane o niczym nie świadczy. Ja miałem na przykład "po-moc", która jednak coś oznacza jako 1 jak i 2 wyrazy. No i przez rok nikt nawet nie zapytał, o przedłużaniu nawet nie pomyślałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed rejestracją takich domen jak bi-let.pl polecam lekturę http://przekombinowane.pl (widać djszpadel, że tam nie zajrzałeś). :rolleyes:

 

probilety.pl całkiem w porządku, ale znalezienie klienta na taką to czysty łut szczęścia - powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przed rejestracją takich domen jak bi-let.pl polecam lekturę http://przekombinowane.pl (widać djszpadel, że tam nie zajrzałeś). :rolleyes:

 

probilety.pl całkiem w porządku, ale znalezienie klienta na taką to czysty łut szczęścia - powodzenia.

 

Doszedłem do wniosku że nie będę sęmp i domenę bi-let.pl dam gratis do probilety.pl ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

promocja roku , a co to jest probilet.pl ? :rolleyes: jak powstana bilety o nazwie pro bedzie cos warta poki co warta ponizej kosztow rejestracji i zajżyj na link ktory podał kolega Thomaso :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
promocja roku , a co to jest probilet.pl ? :rolleyes: jak powstana bilety o nazwie pro bedzie cos warta poki co warta ponizej kosztow rejestracji i zajżyj na link ktory podał kolega Thomaso :)

 

zajrzałem ;] moim zdaniem nada się na stronkę z możliwością kupna/sprzedaży biletów

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×