Jump to content
Sign in to follow this  
eurocube4u

Kuplem domenę na aftermarket

Recommended Posts

Teraz wygasa 16 lutego i jak mam ja przenieść do Az.pl gdyż tam mam hosting i tam przedłużyć czy muszę w aftermarket co to jest ten kod autho info jak go nie mam ? jak to zrobić proszę o pomoc jestem w tym zielony.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teraz wygasa 16 lutego i jak mam ja przenieść do Az.pl gdyż tam mam hosting i tam przedłużyć czy muszę w aftermarket co to jest ten kod autho info jak go nie mam ? jak to zrobić proszę o pomoc jestem w tym zielony.

Jesli kupiłeś na Aftermarket, to na 90% była to domena zarejestrowana w Dropped.pl więc spokojnie możesz ją odnowić w Dropped (za połowę ceny z Az.pl) A później będziesz mógł przenieść dokąd sobie zazyczysz. To że masz hosting w AZ.pl nie znaczy, że tam musisz obowiązkowo tryzmać swoje domeny, żeby ten hosting działał. Domenę możesz mieć w Dropped i ją "podpiąć" pod hosting w AZ.pl. Wystarczy, że wejdziesz do Zarządzaj domenami > Moja lista domen tam znajdziesz swoją domenę w Dropped i po prawej w "wybierz operację" wybierzesz "Zmień DNS" a następnie wpiszesz (tam gdzie prawdopodbnie masz ns1.dropped.pl i ns2.dropped.pl to wpiszesz ns10.az.pl i ns11.az.pl) a w AZ.pl musisz dodać domenę do panelu i to wszystko. Potem w AZ konfigurujesz przekeirowanie na folder, w ktorym masz plik index.php czy index.html swojego serwisu)> Operacja może zabrać do 72h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie przenoś jej w ogóle do AZ, tylko ustaw w panelu Dropped DNSy Twojego hostingu i wszystko będzie działać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×