Jump to content
soo

Californication.pl

Recommended Posts

Moja domena to:

Californication.pl

0 ruchu, parking. Pozdrawiam

 

Domena pod sitkom, który w USA bije rokordy oglądalności! Polacy ściągający go z internetu oceniają go "mega" pozytywnie. Może coś z tego będzie :)

 

Californication- amerykański serial komediowy, który już po emisji pierwszego odcinka zyskał miano kontrowersyjnego. Główny bohater - Hank Moody (David Duchovny) - jest pisarzem, który od rozstania z wieloletnią partnerką nie może stworzyć nic konkretnego.

 

Fabuła

Serial opowiada losy pisarza Hanka Moodyego, który po rozstaniu ze soją wieloletnią partnerką Karen nie można znaleźć natchnienia do pisania. Mimo iż mają 12 letnią już córkę Beccae to nigdy nie zdobył się na oświadczyny co było główną przyczyną ich rozstania. Jako samotny facet często sprowadza do swojej sypialni kobiety na jedną noc. Hank próbuje zdobyć się w końcu na napisanie jakiejś książki oraz poukładać swoje życie.

 

Proszę o wycenę. Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że większość z nas pierwszy raz słyszy o takim serialu, zatem .pl - imho nietrafiona, albo trzeba czekać, aż serial wejdzie do nas (o ile wejdzie),

co innego gdyby to była .us :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie Panowie... skoro to nowy serial i jest dopiero od niedawna o nim głośno to tylko kwestią czasu jest żeby polsat czy tvn zaczeły go puszczać u siebie.

 

Trzymaj domenę myślę że nie pożalujesz : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ruch wynosi zero, to pewnie nie ma w Polsce na niego takiego boomu... ale skoro mówisz że w USA robi furorę, to Polandia też go pewnie pokocha.

Trzymaj - nie powinieneś stracić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
na ile mogę liczyc gdy serial pojawi się w Polsce?

wszystko będzie zależeć od tego jaką popularnością będzie cieszył sie ten serial i czy będą jakieś wejścia.

Może zrób na początek mały serwisik i powoli niech się pnie w googlach. Wtedy wartość jeszcze bardziej podskoczy.

Ale tak jak napisałem, najważniejsze jest to czy serial trafi do Polski i czy będzie miał sporą oglądalność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak któraś polska telewizja go kupi masz szansę na spory zarobek. Dużo zależy od popularności jaką zdobyłby serial. Co najmniej kilka stówek. Max? Kilka ładnych tysięcy.

Próba budowania stronki nie jest złym pomysłem. Nawet prosta stronka (z miarę przyjaznym wyglądem) przedstawiająca sylwetki aktorów, kilka newsów + jakieś tapetki-bzdetki może się przyczynić do sporego wzrostu wartości domeny gdyby serial wszedł. Ale to Twoje ryzyko... Równie dobrze nikt nie kupi serialu i napracujesz się w durno i nic z tego nie będziesz miał.

Istnieje również ryzyko, że serial wejdzie... ale pod innym tytułem. I też robota jak psu w d...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Istnieje również ryzyko, że serial wejdzie... ale pod innym tytułem. I też robota jak psu w d...

A tu nic nie jest pewne, w końcu "Prison Break" to w polskiej wersji "Skazany na śmierć", a jednak oryginalny tytuł jest bardziej popularny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za polskimi tłumaczami nie trafisz. Lost w sumie jest Lost a nie Zagubieni czy jakoś tak...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moja domena to:

Californication.pl

0 ruchu, parking. Pozdrawiam

 

Domena pod sitkom, który w USA bije rokordy oglądalności! Polacy ściągający go z internetu oceniają go "mega" pozytywnie. Może coś z tego będzie :)

 

Californication- amerykański serial komediowy, który już po emisji pierwszego odcinka zyskał miano kontrowersyjnego. Główny bohater - Hank Moody (David Duchovny) - jest pisarzem, który od rozstania z wieloletnią partnerką nie może stworzyć nic konkretnego.

 

Fabuła

Serial opowiada losy pisarza Hanka Moodyego, który po rozstaniu ze soją wieloletnią partnerką Karen nie można znaleźć natchnienia do pisania. Mimo iż mają 12 letnią już córkę Beccae to nigdy nie zdobył się na oświadczyny co było główną przyczyną ich rozstania. Jako samotny facet często sprowadza do swojej sypialni kobiety na jedną noc. Hank próbuje zdobyć się w końcu na napisanie jakiejś książki oraz poukładać swoje życie.

 

Proszę o wycenę. Pozdrawiam

 

 

 

Tyle userów, a domena jest zarezerwowana! Strasznie nie lubię ludzi, którzy kłamią :/

 

soo chyba Tobie już podziękujemy. Żadna z Twoich domen wymienionych na forum nie jest Twoją własnością!

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, kurczę... Ale wtopa... :):D :D ;)

Może przydałoby się dać WIELKI napis na wejściu do działu wycena i opinia obok napisu: Zasady zamieszczania domen do wyceny. Koniecznie przeczytaj!

WYCENIAMY TYLKO DOMENY ZAREJESTROWANE. NIE WYCENIAMY ZAREZERWOWANYCH.? Co admini na to?

Bo chyba ten punkt jest łamany najczęściej.

 

I nauczka na przyszłość: każdy kto coś chce wycenić obowiązkowo sprawdza status.

Share this post


Link to post
Share on other sites
O, kurczę... Ale wtopa... :):D :D ;)

Może przydałoby się dać WIELKI napis na wejściu do działu wycena i opinia obok napisu: Zasady zamieszczania domen do wyceny. Koniecznie przeczytaj!

WYCENIAMY TYLKO DOMENY ZAREJESTROWANE. NIE WYCENIAMY ZAREZERWOWANYCH.? Co admini na to?

Bo chyba ten punkt jest łamany najczęściej.

 

I nauczka na przyszłość: każdy kto coś chce wycenić obowiązkowo sprawdza status.

A ja proponuje jeszcze zeby za danie do wyceny nieoplaconej domeny banowac konto na kilka dni

 

Bo tak to nigdy nie bedzie pozadku naforum

 

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×