Jump to content
Sign in to follow this  
grzesiekosw

www.moje-rachunki.pl

Recommended Posts

Jakis rok temu zmienila wlasciciela...sprzedana za 1900zl wtedy wydawala mi sie to kwota dosyc dobra....do teraz niema zadnego serwisu pod ta domena...kupil ja jakis prywatny inwestor sadzac po rozmowie srednio znal sie na rzeczy ale to moze tylko pozory

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratuluję, domena z "-" powiedziałbym średnia taka... Myślę, że zrobiłeś dobry interes ;)

 

Jaby bym powiedział. że nawet bardzo dobry interes ;)

 

Gratulacje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję ! Jak ten klient się dowiedział o domenie (po mailingu, czy sam się zgłosił, czy w inny sposó;) ?

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze to przyszedl mail od nazwa.pl (chyba u nich to rejestrowalem) ze ktos jest zainteresowany moja domena...no i zadzwonilem bo kontakt byl podany....chcial zaplacic 1000zl ale niepewnie to powiedzial wiec zaproponowalem 2000zl i powiedzial ze sie musi zorientowac i odzwoni...odzwonil ze da 1700 ale wytargowalismy na 1900

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szczerze to przyszedl mail od nazwa.pl (chyba u nich to rejestrowalem) ze ktos jest zainteresowany moja domena...no i zadzwonilem bo kontakt byl podany....chcial zaplacic 1000zl ale niepewnie to powiedzial wiec zaproponowalem 2000zl i powiedzial ze sie musi zorientowac i odzwoni...odzwonil ze da 1700 ale wytargowalismy na 1900

 

 

Bardzo ładnie ;)

 

Cena końcowa hmmm - odpowiednia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no wlasnie tez tak mysle chociaz szczerze powiedziawszy moze on tez wzial na handel albo bedzie tam sobie wrzucal swoje rachunki ;) jeszcze mam dwie domenki wystawione tutaj do oceny i niestety nikt niechce ich ocenic i niewiem jak pytac i wolac o cene...pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×