Jump to content
Sign in to follow this  
mabien

domeny na euro 2012>> sklep-euro2012.pl

Recommended Posts

jako nowy na tym forum witam wszystkich!

 

prosze ocencie moje 15 domen.... :ph34r:

 

1.www.2012.shop.pl

 

2.www.sklep-euro2012.pl

 

3.www.pamiatki-euro2012.com

 

4.www.rooms-euro2012.com

 

5.www.biletynaeuro2012.com

 

6.www.euro2012motels.com

 

7.www.euro2012portal.eu

 

8.www.euro2012-taxi.com

 

9.www.sklep-euro2012.pl

 

10.www.euro2012tv.com

 

11.www.ieuro2012.com

 

12.www.noclegeuro2012.biz

 

13 www.noclegeuro2012.warszawa.pl

 

14.www.ogladajeuro2012.pl

 

15.www.tveuro2012.com

 

prosze o opinie

Edited by mabien

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi osobiście podoba się tylko nr 6, ale też nie jestem przekonany czy znajdzie się na nią kupiec. Generalnie, życzę powodzenia, ale raczej kiepsko to widzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi osobiście podoba się tylko nr 6, ale też nie jestem przekonany czy znajdzie się na nią kupiec. Generalnie, życzę powodzenia, ale raczej kiepsko to widzę.

 

 

dlaczego akurat 6 ? jak już to o niebo lepsze wydaje się 2,3 11 i 15.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe co na to namedrive?

Czy możemy już klikać w reklamy? :ph34r:

(po co linkujesz domeny na forum gdzie każdy ma konto na namedrive i wie o co chodzi... jedynie możemy ci zablokować tam konto)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zacznij od przeczytania regulaminu

 

#W każdym nowym temacie prosimy o podanie minimum jednej nazwy domeny w tytule.
Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zacznij od przeczytania regulaminu

 

 

to wolalbys żebym zalozyl 15 tematów zamiast 1 tematycznego? a regulamin czytalem...chyba w tej kwesti nie jest na czasie;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
to wolalbys żebym zalozyl 15 tematów zamiast 1 tematycznego? a regulamin czytalem...chyba w tej kwesti nie jest na czasie;)

 

Czytaj ze zrozumieniem

 

#W każdym nowym temacie prosimy o podanie minimum jednej nazwy domeny w tytule.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czytaj ze zrozumieniem

 

#W każdym nowym temacie prosimy o podanie minimum jednej nazwy domeny w tytule.

 

zrobione :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak na złość dla was przed 30 minutami dostałem maila z ofertą kupna domeny rooms-euro2012.com....z angli hehehe ;0

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak na złość dla was przed 30 minutami dostałem maila z ofertą kupna domeny rooms-euro2012.com....z angli hehehe ;0

 

<lol2>

 

Ach szkoda, akurat ta domena mi się podobała i chciałem kupić ją ale widzę dostałeś już ofertę to trudno :ph34r:

 

A tak na serio:

 

Może Celnicy będą chcieli sprzedać buty z logo "EVRO 2012" Na tych domenach.

Edited by Pa4ryk

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak na złość dla was przed 30 minutami dostałem maila z ofertą kupna domeny rooms-euro2012.com....z angli hehehe ;0

 

Może Anglicy liczą na przejęcie euro .A tak na poważnie to nie kupuje Twojego kitu.

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może Anglicy liczą na przejęcie euro .A tak na poważnie to nie kupuje Twojego kitu.

 

 

hehehe. firma Tripod UK Ltd.....wiecej nie napisze... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak na złość dla was przed 30 minutami dostałem maila z ofertą kupna domeny rooms-euro2012.com....z angli hehehe ;0

 

Ręce opadają. Dajesz domeny do wyceny i traktujesz to jako chęć udowodnienia jakie te domeny są dobre, a nie jako chęć otrzymania obiektywnej ich oceny przez grono osób z tej branży. Nawet jeśli dostałeś tę ofertę z Anglii, to nie zmienia stanu rzeczy.

 

Co do samych domen: to taka druga liga branży "euro2012", co nie wyklucza, że któraś z nich może kiedyś znaleźć nabywcę-desperata za xxx. Pisze "desperata" bo histeria wokół "Euro 2012" będzie się jeszcze przez jakis czas nakręcała i mniej kreatywne osoby chcące zarobić przy okazji tej imprezy będą szukały tworów "domenopodobnych" zawierających w sobie "eu2012". Bardziej kreatywne firmy wymyślą pewnie coś bardzie oryginalnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ręce opadają. Dajesz domeny do wyceny i traktujesz to jako chęć udowodnienia jakie te domeny są dobre, a nie jako chęć otrzymania obiektywnej ich oceny przez grono osób z tej branży. Nawet jeśli dostałeś tę ofertę z Anglii, to nie zmienia stanu rzeczy.

 

Co do samych domen: to taka druga liga branży "euro2012", co nie wyklucza, że któraś z nich może kiedyś znaleźć nabywcę-desperata za xxx. Pisze "desperata" bo histeria wokół "Euro 2012" będzie się jeszcze przez jakis czas nakręcała i mniej kreatywne osoby chcące zarobić przy okazji tej imprezy będą szukały tworów "domenopodobnych" zawierających w sobie "eu2012". Bardziej kreatywne firmy wymyślą pewnie coś bardzie oryginalnego.

 

1. nie denerwuj się.....

 

2. nigdy nie podejmuje/podejmowałem decyzji na podstawie forum bo mam swoj rozum.

 

3. trudno jest o obiektywizm na tym forum. Na przykład jak się czyta opinie, że portal A nie ma racji bytu bo już coś takiego jest to sorry.......idąc tym tokiem rozumowania wp.pl. onet.pl interia.pl. o2.pl czy RMF FM, Radio Zet itp. nie miały by racji bytu a maja sie swietnie..... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie neguję tego.. że anglicy złożyli ofertę kupna rooms-euro2012.com

Tylko dlaczego .co.uk jest wolna?(już nie wspomnę o reszcie końcówek.. .eu itd.. według az.pl) (zajęte tylko z .pl , .com.pl i .com ..tak samo z domeną bez kreski roomseuro2012 )

(a propos... w 2012 w Anglii odbędą się XXX Letnie Igrzyska Olimpijskie.)

 

W każdej chwili ... kto tylko zechce "stworzy" swoją euro2012... jest bardzo duże pole do popisu.. nie trzeba odkupować od innych. Te domeny nie są "chodliwe". Nikt ich po prostu nie kupuje :ph34r:

Te które miały wartość rynkową(kilka sztuk) .. zostały już dawno sprzedane (kupione).

Twoje domeny są przykładem "marzeń o strzale w dziesiątkę" ...o szybkim staniu się bogatym... ale niestety zarejestrowane bez znajomości rynku ... Pudło

Share this post


Link to post
Share on other sites
nigdy nie podejmuje/podejmowałem decyzji na podstawie forum bo mam swoj rozum.

(...)

trudno jest o obiektywizm na tym forum

 

Rozumiem, że swoje domeny dałeś w takim razie nie do oceny, a tylko dla reklamy :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Twoje domeny są przykładem "marzeń o strzale w dziesiątkę" ...o szybkim staniu się bogatym... ale niestety zarejestrowane bez znajomości rynku ... Pudło

Pięknie to ująłeś :ph34r:

 

Moim zdaniem autor tematu nie sprzeda ani jednej z 15-tu zaprezentowanych tu domen, a nawet jeśli którąś się uda, to będą to kwoty niewielkie.

 

#eurowawa2012.pl :)

#euro2012wawa.pl :lol:

 

zarejestrowane przeze mnie w nadziei na milionowe zyski, na początku mojej przygody z domenami :)

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
3. trudno jest o obiektywizm na tym forum. Na przykład jak się czyta opinie, że portal A nie ma racji bytu bo już coś takiego jest to sorry.......idąc tym tokiem rozumowania wp.pl. onet.pl interia.pl. o2.pl czy RMF FM, Radio Zet itp. nie miały by racji bytu a maja sie swietnie..... :ph34r:

Portale mają się świetnie ale nie znaczy to że zanim powstawały to kupowali domeny z rynku wtórnego... no rzecz jasna poza wp bo ma tylko 2 litery;). Domeny na których działają renomowane serwisy nie podlegają kryteriom takim jak domena która jest na parkingu bądź giełdach. Wartość serwisów i domen można porównywać i odnosić do siebie tak jak kurę z hipermarketu z kórą znoszącą złote jaja (błąd ortograficzny jest celowy abyś zauważył na obrazku, że to słowo identycznie się czyta ale to zupełnie co innego).

Swoją drogą to właściwie troszkę mnie zastanawia czemu takie tematy są oblegane;) niejednokrotnie domeny nie dostają ani jednego komentarza a ten w którym ktoś prosi o wycenę a później chce zrobić innym na złość w różny dziwny sposób jest oblegany jak mało który..... Nie traktujcie tego zdania rzecz jasna jako wyrzutu w stronę forumowiczów z długim stażem a jako taką ogólną rozterkę.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robi mi sie nie dobrze gdy widzę kolejne nieudane twory domenowe z frazą euro2012. Przeciez te domeny w 99% nie mają racji bytu, są przekombinowane,jakieś dodatkowe kreski, polsko angielskie frazy .......komu a raczej czemu to ma słuzyć???Komu to raczej jest wiadomo- bo w końcu rejestratorzy tez muszą zarobić. Co do domen w wątku to moim zdaniem umoczone pare set złotych na korzyść rejestratora..

Edited by lenuncjo

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehehe. firma Tripod UK Ltd.....wiecej nie napisze... :ph34r:

 

Zazdroszczę Ci...

Co prawda wujek mi mówi, że Gary Willicott to stary spamer, ale kto by tam wierzył wujkowi google...

Ważne że firma jest z UK!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to jesteś w plecy koszt rejestracji.

Po co ktoś miałby kupować takie domeny skoro całe stada innych europodobnych można zarejestrować z palca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedne z pierwszych moich domen to też takie :ph34r:

Mam je do dziś :lol:

 

#euro2012polska.pl

#mistrzostwaeuro.com.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×