Jump to content
Sign in to follow this  
michalksg

potrzebuje pomocy

Recommended Posts

Witam troche myślałem przed napisaniem tej prośby ale jednak napisałem, otóż sprawa jest prosta prowadze serwis informacyjny pewnego klubu pilkarskiego który po wielu latach tółał się po niskich ligach a teraz się odradza ale ja nie otym chodzi o ten serwis założyłem go 2 lata temu najpier wiadomo czysto amatorsko tak żeby coś robić po roku przyszedł czas zarejestrować domene wszystko fajnie aż przyszedł sądny dzień firma u której mielimy hosting rozpłyneła się i serws w swoim szczytowym momęcie zniknał z sieci i moja 1,7 rocna praca równierz postanowiłem znowu odbudować serwis ale znowu pech jakiś miesiąc baza danych uległa awari jednak ja dalej ze swoją pasją i zapałem postanowiłem odbudować strone po raz kolejny kupiłem hosting zaczełem odbudowywać i postanowiłem że teraz już nic nie zepsuje mojej pracy i tym razem postanowiłem robić co tydzień backup ale wczoraj zobaczyłem e-mail twoja domena wygasa w tym wszystkim zapomniałem że domene też trzeba opłacać i tu chyba moja praca skończy się na dobre bo niestety w mojej sytuacji ( nie pracuje) nie zdołam opłacić domeny ze strony nie ma pieniędzy bo robie ją dla hobby i dla mojego klubu w którym graem kiedyś,na stronie nigdy nie było reklam ale widocznie to był błąd bo jak by były nie było by problemu z opłatą domeny a tak jest i to wielki dopiero teraz pomyślałem o dodaniu jednego banera reklamowego żeby sytuacja nie powtórzyła się za rok

 

Więc tu moja prośba jeżeli ktoś był by chetny pomóc mi finansowo w zapłacie za odnowe domeny był bym ogromnie wdzięczny ale to nie wszystko darczyńca który zechce opłacić domene będze mógł na stroni posiadać swój dożywotni baner w ramach wdzięcznośći

 

Mam wielką nadzieje że ktoś mi pomoże i moje hobby przetrwa jeśli ktoś chętny pomocy niech napisze PW w celu dogadania szczwegółów

 

 

PS.Nie jestem żadnym wyłudzaczem walczę tylko o to co robię od 2 lat

PS2. i z góry dziękuje za każdą pomoc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słyszałeś o znakach przestankowych? Napisz po polsku, żeby się to dało przeczytać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to domena .pl (zapewne przecietna) - to pozwól jej spaść a następnie po 14 dniach (?) jak spadnie i będzie znowu dostępna zarejestruj po promocji, np w az.pl za 0 złotych i ciesz się swoją starą, nową domeną zupełnie za darmo...

 

 

pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak to domena .pl (zapewne przecietna) - to pozwól jej spaść a następnie po 14 dniach (?) jak spadnie i będzie znowu dostępna zarejestruj po promocji, np w az.pl za 0 złotych i ciesz się swoją starą, nową domeną zupełnie za darmo...

 

 

pzdr

 

witam

 

nie zaryzykowałbym ;)

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli to nie próba wyłudzenia to w najlepszym razie publiczna zbiórka pieniędzy.

Lepiej zbierz te kilkadziesiąt złotych od zawodników odradzającego się klubu lub poczytaj jakie warunki nalezy spełnić aby podjąć się takiego działalnia bez narażania na konsekwencje prawne.

http://www.gazetapodatnika.pl/artykuly/jak...iczna-a_980.htm

http://www.fip.ngo.pl/x/69554

Share this post


Link to post
Share on other sites
darczynca który zechce opłacić domene będze mógł na stroni posiadać swój dożywotni baner w ramach wdzięcznośći

no chyba, że za rok domena znowu wygaśnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak to domena .pl (zapewne przecietna) - to pozwól jej spaść a następnie po 14 dniach (?) jak spadnie i będzie znowu dostępna zarejestruj po promocji, np w az.pl za 0 złotych i ciesz się swoją starą, nową domeną zupełnie za darmo...

 

 

pzdr

 

Już jedna taka (a nawet dwie) posłuchały takiej rady i okazało się, że domenę przejął "Pan od hoteli" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam troche myślałem *ciach!*

 

Zdanie-potwór - 273 słowa! Bez kropki na końcu, ale i tak gratulację się należą. Odechciewa się czytać już okolicach drugiej linijki.

 

Domyślam się, że nie czyta Cię zbyt wiele osób - wtedy Twoim problemem byłaby opłata za serwer. Jednak jeśli strona ma małe grono swoich wiernych czytelników urządź zbiórkę, przedłużenie domeny to nie są duże pieniądze. Nie obiecuj dożywotnich bannerów, bo może być Ci ciężko się wywiązać - domena za kolejny rok znowu będzie wymagała opłaty.

Edited by Pluton

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×