Jump to content
administrator

NetSales.pl - ktoś słyszał?

Recommended Posts

Witam

 

Tak jak w temacie. Dziś 'wpadła na mnie' zdaje się nowa sieć afiliacyjna mianowicie netsales.pl

Nie rejestrowalem sie jeszcze, jednak zapewne przyciąga uwage adnotacja "wybrane programy partnerskie rozliczane co 2 tygodnie" - choć zapewne odpowiedni kurcze w regulaminie jest. Narazie nie miałem czasu przyjrzeć się bliżej całości.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
KRS i NIP to ta firm nie ma ... trochę to podejrzane ... osobiście styczności nie miałem ...

 

http://www.netsales.pl/regulamin

 

CUBE GROUP S.A. z siedzibą w Warszawie 02-677, ul. Cybernetyki 19A, wpisaną do rejestru handlowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS 0000306712, NIP 661-225-95-31, Zwaną dalej NetSales

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale w kontakcie już nie dali.

 

Fakt.

Osobiście pierwsze co to zawsze zerkam w regulamin.

 

Wracając do tematu też nie znam ;)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba świeża rzecz więc dlatego nikt nie słyszał, ale to co mają w reklamodawcach to same duże firmy ... chyba, że podłączyli się pod jakąś inna firmę ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie,

 

Jako założyciel sieci NetSales.pl czuje się wywołany do tablicy.

 

Jesteśmy marką firmy Cube Group S.A ( www.cubegroup.pl ) i afiliacją zajmowaliśmy się od połowy 2008 roku, ale osobny brand i promowanie go stworzyliśmy dopiero pod koniec ubiegłego roku, dlatego sama sieć jako NetSales istnieje od grudnia 2009, ale ludzie pracujący w niej mają doświadczenie kilkuletnie. Teraz zresztą prowadzimy szeroką rekrutację i wkrótce dołączy do nas kilka osób - wyłącznie ze sporym doświadczeniem w emarketingu.

 

Wszyscy klienci, których mamy to nasi klienci część bezpośrednio, część przez domy mediowe. Mamy dość duże kontakty na rynku stąd tacy a nie inni klienci.

 

Nie umieszczaliśmy KRS w kontakcie ani NIP'u, ponieważ nie uznaliśmy tego za konieczne :) tak jak pisałem namiary są na Cube Group.

 

Zachęcam do rejestracji i sprawdzenia nas...jednocześnie uprzedzając, że bardzo dbamy o jakość naszego ruchu i nie do wszystkich programów przyjmujemy wszystkich wydawców - prowadzimy ścisłą selekcję, stąd pozycjonowanie w mediach na "sieć afiliacyjną Premium". Nie lubimy zaplecz SEO - tzn. nawet jeżeli przyjmiemy zaplecze SEO do sieci to wyłącznie na programy CPL/CPS - programy na CPC odpadają.

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Marcin Michalski

Share this post


Link to post
Share on other sites
pawelg napisał:
Kilka tygodni temu zostałem namówiony przez jednego z pracowników tej firmy, do skorzystania z ich oferty. Jako że przedstawili mi naprawdę dobre warunki finansowe, postanowiłem porzucić poprzednią firmę, na rzecz netsales. Niestety, współpraca trwała zaledwie dwa/trzy dni. Gdy wrzuciłem ich kody na moją stronę i gdy pojawiły się kliki, cztery dni po mojej rejestracji, zostałem poinformowany, że wyczerpał się limit klików na kampanię, na którą byłem skierowany. Co ciekawe, przez dwa dni, gdy moi użytkownicy (ponad 1000 klików na dzień) klikali, netsales tych klików nie zliczał. Niestety, wszystko działo się w weekend i nie żaden z pracowników nie odbierał ode mnie telefonów. W poniedziałek zostałem poinformowany, że kampanii nie ma.

 

Pieniądze wpłacili mi dość szybko, na podstawie FV. Niemniej jednak, zachowanie tej firmy w stosunku do mnie było bardzo nieprofesjonalne. Najpierw mnie do siebie ściągają, by później (po dwóch dniach) zakończyć proponowaną mi kampanię.

 

Jest wiele innych, bardziej rzetelnych firm niż netsales.pl

 

Ps. Była to kampania CPC (płacili za każdy uniq click).

 

Pozwolę sobie wyjaśnić:

 

- z powodów limitów w kampaniach rekomendujemy zawsze aby stworzyć pulę reklamową i mieć w niej kilka kampanii a nie bazować tylko na jednej kampanii. To była akurat testowa kampania portalu dla dorosłych Erodate.pl - w tej chwili mamy dużo kampanii CPC i w momencie gdy limit się wyczerpuje pule reklamowe się automatycznie uaktualniają.

 

- Nic mi nie wiadomo o telefonach w weekend. Nie mamy dyżurów weekendowych - tak czy owak pracujemy po 60-65h tygodniowo każdy...bo mamy tak duże zainteresowanie reklamodawców i wydawców, dlatego uzupełnianie kadry trochę trwa.

 

- Nie możemy nic zrobić z limitami kampanii jakie narzucają reklamodawcy. To oni dają określoną ilość klików - nie my. Werbujemy wydawców owszem, ale nie możemy przewidzieć tego, że któryś z nich nagle zacznie emitować daną kampanię na 100% odsłon i wyrobi nam 80% targetu a cała reszta wyrobi pozostałe 20% targetu ustalonego przez reklamodawcę.

 

Także... nie my zakończyliśmy kampanię a klient zakończył bo klient zawsze ma święte prawo aby zrobić wszystko co tylko zechce. My nie możemy powiedzieć klientowi (w tym wypadku erodate) "Kliencie drogi nie możesz przerwać tej kampanii bo wydawcy ją emitują"

 

Dla mnie najważniejsze z tego jest zdanie: "Pieniądze wpłacili mi dość szybko, na podstawie FV".

 

Klient erodate nie zdecydował się, ponieważ chcieliśmy za dużo płacić naszym wydawcom - w innej sieci gdzie wydawcy otrzymywali mniej on równiez płacił mniej. No cóż... my chcemy dla naszych wydawców zawsze jak najwięcej i dajemy reklamodawcom wyższe ceny, aby wydawcy więcej zarabiali... Część się wykruszy reklamodawców, a część będzie zadowolona z jakości ruchu oraz bardzo dużej ilości partnerów jaka uczestniczy w ich kampanii.

 

Pozdrawiam

Marcin Michalski

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Na odpowiedź od NetSales.pl wysłaną drogą mailową czekałem ostatnio 9 dni (swoją drogą kobieta z supportu nawet nie odpowiedziała na moje pytanie). Na ostatnie zapytanie czekam już 7 dni, na razie bez jakiegokolwiek odezwu. Mało poważnie to wygląda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na odpowiedź od NetSales.pl wysłaną drogą mailową czekałem ostatnio 9 dni (swoją drogą kobieta z supportu nawet nie odpowiedziała na moje pytanie). Na ostatnie zapytanie czekam już 7 dni, na razie bez jakiegokolwiek odezwu. Mało poważnie to wygląda.

 

Czy mogę prosić o Pana CD? Z pewnością zbadam sprawę i wyciągnę konsekwencję wobec osoby zajmującej się obsługą wydawców. Proszę tylko najlepiej na prv podac swojego maila albo forwardnąć mi sprawę i z pewnością uzyska Pan odpowiedź. Mój mail: marcin.michalski@netsales.pl

 

Pragnę jedynie przeprosić za zaistniałą sytuację i obiecać, że na pewno to się więcej nie powtórzy, a wobec osoby obsługującej wydawców będą odopwiednie konsekwencje wyciągnięte, a także wdrożone odpowiednie procedury, aby zapobiec tego typu sytuacjom w przyszłości.

 

Pozdrawiam i liczę na mimo wszystko dobrą współpracę z nami :)

 

Marcin Michalski

Share this post


Link to post
Share on other sites

a u mnie na blogu www.dochodowyblog.pl wisi ich reklama.

blog założyłem stosunkowo nie dawno bo zaledwie miesiąc temu więc fajnie że się u mnie ogłaszają.

Myślałem żeby się zarejestrować u nich więc bardzo jestem ciekaw waszych doświadczeń dotyczących współpracy z nimi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

a jakich reklamodawców reklamy mogę emitować na mojej stronie internetowej w ramach programu NetSales.pl? Z jakiej branży?

Szeroka gama. M.in: empik, philips, citi handlowy, netia, eDarling, hsbc, doz.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Czy można w netsales wyświetlać tą samą reklamę np. dwukrotnie na jednej stronie wątku? Przykładowo np. po 5 postach (Ads after first post dla mybb) ?

 

Dzięki z góry za pomoc .

 

PP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×