Jump to content

administrator

Użytkownik
 • Content Count

  1,296
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

About administrator

 • Rank
  sys admin

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

7,458 profile views
 1. Cześć, W związku ze zmianą branży i absolutnym odcięciem się od aktualnych tematów wyprzedaje wszystko co posiadam z swojego internetowego portfolio. Tematem tego "ogłoszenia" jest pakiet składającego się z: - motocyklowe forum internetowe gixxer.pl (domena zarejestrowana od 11 lat) - w pakiecie domena gsxr.pl z wieloletnią historią (domena zarejestrowana od 9 lat) - serwer na którym hostowana jest cała baza i skrypt serwisu - grupa FB na której jest przeszło 6 tys. użytkowników https://www.facebook.com/groups/130515160309993 Forum zarabia na reklamie sklepu motocyklowego (banner na górze forum). Bardzo zależało mi by mocno nie zaśmiecać forum bo traktowałem je zdecydowanie bardziej jako pasję niż biznes. Samo forum na pewno można sporo lepiej reklamowo poprowadzić. Przede wszystkim chodzi tu o mailing lub współpracę ze sklepami motocyklowymi reklamującymi się przez priv msg. jak np. na https://forum.motocyklistow.pl/. Jeśli ktoś posiada sklep motocyklowy lub ma trochę wiedzy o programach partnerskich/marketingu internetowym, zapewne wyciśnie z dostępu do takiego grona osób niezły pieniądz. Do końca roku chciałbym dopiąć temat więc rzucam na gorąco ogłoszenie. Nie mam ceny wywoławczej, wysłucham każdej propozycji. Dodam tylko że inwestycja w same koszty stałe (domeny + serwer) przez te ponad 11ście lat to ok 6000 zł. Nie rozpisuje się o samym czasie potrzebnym na rozpromowanie forum do takiej skali itd. bo każdy poważnie zainteresowany na pewno ma świadomość. Wystawiam FV. W razie zainteresowania proszę o kontakt na biuro(m-o-n-k-e-y)krcs.pl Pozdrowienia
 2. Bo leżałem pół martwy w szpitalu.
 3. Od zawsze maja problem ze zliczaniem tabelek ze statystykami (i szczerze mówiąc mają to gdzieś, po kilkunastu mailach tak to trzeba nazwać) Jedyne rzetelne informacje są w szczegółach transakcji poszczególnego miesiąca.
 4. Kolekcjonerska. W Hiszpanii nawet taksówkarze nie potrafią angielskiego.
 5. Brzmi jak nasz przeciętny klient Zapraszam na priv lub biuro@krcs.pl
 6. Wiem że pytanie jedne z pierwszych w przypadku parkingów. Od lat jednak nie byłem w temacie, świat się zmienia, świadomość ludzi też, użytkownicy uodporniają się na różne twory. Stąd pytanie na dzień dzisiejszy, jaki macie sredni CTR z domen? Bez rozwodzenia się że zależy od tematyki, po czym domena itd. - wiem Po prostu przy jakim średnim poziomie CTR przestajecie kombinować z optymalizacją? Przydatne będzie również info o jakim parkingu mowa.
 7. To klient taki jak ja czy Ty, przedszkolak, że swoich praw choćby w razie potrzeby nie potrafi wyguglować?
 8. Nie mam domen na parkingu, zarabiam na bezpośrednim redirecting na PP, zupełnie jak Ty. Nie wiem skąd ta agresja :-)
 9. Mam podobne podejście ale nie w skrajnych przypadkach jak ten, gdy ktoś nie tylko nie streszcza mi tej super oferty na którą mnie namówił, ale i wprowadza w błąd bo umberto słusznie zauważył że te opisy i parametry wieki nie są aktualizowane. Dbajmy o klienta to i nim będzie.
 10. Czy ktoś ma jeszcze doświadczenia? Niestety mało info więc niewiadomo czy jest sens próbować.
 11. Jasne, jak się ma odpowiedni kapitał to wypromuje się nawet pryszczatą domenę tylko pytanie jak domeny z roszerzeniem .it mają się do naszego rynku krajowego w perspektywie pozycjonowania i przyjazności wyszukiwarek?
 12. Myślę że nie umywa się do mojego biznesit.pl Chyba że bijesz na rynek włoski.
×