Jump to content
pb

Domeny do dzierżawy

Recommended Posts

Zmontowałem krótką listę domen do dzierżawy, może kogoś coś zainteresuje.

W uwagach chciałem umieścić informacje o ruchu i inne takie, ale na razie kolumna została pusta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pod IE nadal jest pusto. (pod Opera wszystko OK)

 

Poprawiłem coś tam. Jeśli nadal nie widać, to olewam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda że trzeba podawać datę kiedy domena wygasa - po co niektórzy maja to wiedzieć :(

moj programik ktory jest w narzedziach zeruje daty na 1dnia danego miesiaca, zeby nie podpowiadac tych dat innym :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
jezeli jest problem z wyswietlaniem strony,

 

...to dlatego, że niektóre przeglądarki nie potrafią prawidłowo interpretować XHTML, do którego wyeksportowałem sobie tabelę z OpenOffice'a. Takie życie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
...to dlatego, że niektóre przeglądarki nie potrafią prawidłowo interpretować XHTML, do którego wyeksportowałem sobie tabelę z OpenOffice'a. Takie życie. ;-)

 

jesli chcesz to moge Ci podrzucic programik ktory z csv zrobic ci import do skryptu Domain Name Portfolio v0.8.0

 

jak tak robie.....efekty mozna zobaczyc w stopce, mam import z az, rd , nazwa itp

 

 

mozliwosci sa opisane w dziale narzedzia, wiec programik wrzuca domenki w odpowiednie katalogi na stronie , duzo recznej roboty odpada

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesli chcesz to moge Ci podrzucic programik ktory z csv zrobic ci import do skryptu Domain Name Portfolio v0.8.0

 

Wolałbym do html-a, ale oczywiście możesz podrzucić, może się kiedyś przyda. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×