Jump to content
lojtas

[wymiana] link na Twojej w zamian za katalogowanie

Recommended Posts

Witam

 

Z chęcią dodam Twoja stronę do tysięcy katalogów w zamian za dodanie wieczystego linku do mojego serwisu (wartościowa strona). Katalogowanie wykonam automatyczną dodawarką i bedzie to na pewno świetne uzupełnienie pozycjonowania Twojej strony.

 

Chętnych zapraszam na PW. Strona musi mieć PR minimum = 1 (no chyba, że jest naprawdę wartościowa).

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
bedzie to na pewno świetne uzupełnienie pozycjonowania Twojej strony.

 

Taaak, szczególnie jeśli ktoś chce z impetem wylecieć z wyników wyszukiwania...

Są tylko dwie drogi pozycjonowania: długa i skuteczna oraz szybka i zgubna. Lepiej zainteresuj się tą pierwszą...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego chcesz jeden link od nas, skoro możesz mieć tysiące w katalogach? Aha, już wiem, linki z tych zaspamionych katalogów, do których chcesz dodać strony są nic nie warte...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z chęcią dodam Twoja stronę do tysięcy katalogów w zamian za dodanie wieczystego linku do mojego serwisu (wartościowa strona).

Ha, ha... Zamienił stryjek siekierkę na kijek...

Katalogowanie wykonam automatyczną dodawarką i bedzie to na pewno świetne uzupełnienie pozycjonowania Twojej strony.

Nie pozycjonowanie tylko pisemna prośba o filtra na najważniejsze keywordy w Google...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aha, już wiem, linki z tych zaspamionych katalogów, do których chcesz dodać strony są nic nie warte...

Sprawdzałeś? Kto Ci takich głupot naopowiadał? Katalogami pozycjonuję skutecznie wszystkie moje serwisy jak i klientów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×