Jump to content
Pikachu

hyip.pl bible.pl

Recommended Posts

Dla mnie to one są warte po 0zł - reg fee ( ?? )

 

Nazwy nic mi nie mówią, a i google skromnie się wypowiada w tym temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak dla mnie to domeny nie warte więcej niż 300 zł. - spróbuj podać komuś przez telefon nazwę huip.pl

 

 

no tak ale hyip to rzczej w taki sposob nie promujesie, bo to hyba niezbyt legalne :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie to one są warte po 0zł - reg fee ( ?? )

 

Nazwy nic mi nie mówią, a i google skromnie się wypowiada w tym temacie.

 

ale napzyklad etyka.pl nikt niekcial kupic na sedo ale za to na hyip.pl, co jakisi czas sa oferty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego niezbyt legalne?

Powiedzmy że kupi to ktoś z przeznaczeniem na firmowa stronę www i następnie chce komuś przez telefon podyktować adres gdzie znajdzie ofertę firmy.

Wydaje mi się że o wiele łatwiej powiedzieć np. pilo.pl czy lapi.pl :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego niezbyt legalne?

Powiedzmy że kupi to ktoś z przeznaczeniem na firmowa stronę www i następnie chce komuś przez telefon podyktować adres gdzie znajdzie ofertę firmy.

Wydaje mi się że o wiele łatwiej powiedzieć np. pilo.pl czy lapi.pl :P

 

 

ale hyip.pl nikt nigdy nie kupi pod strone firmowe, raczej jakasi banda anonimowych oszustow :(

 

hyip trends 1. Indonesian 2.Russian 3. Polish ,no Polski jezyk ma czecie miejsce po urzywaniu tego slowa :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takich żółwi nie można hodować w akwarium. Takie lubią żyć tylko na wolności.

 

Wyceniam hyip.pl na zero, na Twoim miejscu raczej odszukałbym kontaktu do oferenta który zaproponował 300 euro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widać po wypowiedziach wyżej panowie nie za bardzo znają rynek. Domena hyip.pl na pewno warta więcej niż cena rejestracji :P ale trzymać nie ma co. Polscy admini hyipów raczej nie będą zainteresowani. :(

 

bible.pl - 0zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś Ci oferuję jakiekolwiek pieniądze za te domeny to sprzedaj i tyle. Bo są warte w porywach do reg fee...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widać po wypowiedziach wyżej panowie nie za bardzo znają rynek. Domena hyip.pl na pewno warta więcej niż cena rejestracji :P ale trzymać nie ma co. Polscy admini hyipów raczej nie będą zainteresowani. :(

Napisz wiecej co to hyip, chetnie sie dowiem.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mowiac to przerazilem sie jak zobaczylem te domeny w spisie forum. Ale juz malo z krzesla nie spadlem jak zobaczylem, ze ktos dawal 300 erosow, a wlasciciel domeny sie na ta oferte krzywil...

 

Z pocalowaniem reki bym oddal obie te domeny za 300 erosow i jeszcze dorejestrowal jakas jedna...

 

Sprzedawaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szczerze mowiac to przerazilem sie jak zobaczylem te domeny w spisie forum. Ale juz malo z krzesla nie spadlem jak zobaczylem, ze ktos dawal 300 erosow, a wlasciciel domeny sie na ta oferte krzywil...

 

Z pocalowaniem reki bym oddal obie te domeny za 300 erosow i jeszcze dorejestrowal jakas jedna...

 

Sprzedawaj.

 

 

bible morze i nie jest dla polaka super ale globalnie to top domena (mam taka nadzieje), morzna hociazby zebraci funduszy na tym domenie v australii dla glodujacych polakow :(

 

a hyip.pl 300 mysle ze zamalo i tak zyje na literowkach a nie na sprzedaniju

Share this post


Link to post
Share on other sites
bible morze i nie jest dla polaka super ale globalnie to top domena (mam taka nadzieje), morzna hociazby zebraci funduszy na tym domenie v australii dla glodujacych polakow :P

Weź sobie lepiej kup dictionary.pl :| Czytać się nie da to co piszesz, Polakiem jesteś?

 

Co do bible.pl teraz daje 1000zł :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Weź sobie lepiej kup dictionary.pl :| Czytać się nie da to co piszesz, Polakiem jesteś?

 

Co do bible.pl teraz daje 1000zł :(

 

no tak na te domeny czeba szukaci albo czekaci end user albo jakiesi projekty, no ale czasu mam duzo, teraz hociaz wiem co onich mysla polacy :P

 

sorry moja ortografia jest .... , zainstaluje sobie polski jezyk bedzie ok :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×