Jump to content
gugu

orv.pl

Recommended Posts

Witam.

 

Panowie jak sądzicie ile jest warta poniższa domena wraz z serwisem ?

 

http://orv.pl

 

Posiada dwie domeny : orv.pl oraz irv.pl , stoi na nich od samego

początku serwis z darmowymi aliasami, z uwagi na literówkę prv.pl .

Bez reklamy (oprócz kilku wpisów na forach, oraz w katalogach) przez nieco ponad rok posiada ponad 2000 adresów,

oraz na dzień dzisiejszy przekroczył ponad 3 miliony odwiedzin. Dzienna liczba odsłon

wynosi mniej więcej kilkanaście tysięcy (nie jestem w stanie jej prezyzyjnie określić)

Domena orv.pl aktualnie posiada PR=2

Co do zysków, nie jestem w stanie nic powiedzieć, ponieważ do aliasów nie były dołączane żadne reklamy.

 

Pytam się ponieważ dostałem ofertę kupna, i chciałbym się zorientować co inni myślą na ten temat,

czy może wg. was jest on bezwartościowy itp. a jeśli jest coś wart , to +/- ile ?

 

Jeśli komuś z was się chce proszę napisać co o tym myślicie.

Z góry dziękuję ! :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilkanaście tysięcy dziennie mówisz ... Generalnie mozna powiedzieć, że jest dużo warta :ph34r: Ja bym rozbudowywał serwis i zarabiał na reklamach. Przy tylu klikach jest to chyba dochodowe. Nie chce strzelac liczby z kosmosu, moze bardziej doświadczeni się wypowoedza co do ceny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedzi koledzy. Wszystko jest zgodne z prawdą, ponieważ zależy mi na realnej ocenie wartości, odsłony również nie są w żaden sposób sztucznie nabijane . Jeśli zdecyduję się na sprzedaż serwisu , wystawię informacje na tym forum, na razie chciałbym "wybadać teren". Dzięki też za oferty, w razie czego odezwę się

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×