Jump to content
Sign in to follow this  
seller

wuwuwu.pl

Recommended Posts

Bardzo Was proszę o opinię na temat domeny wuwuwu.pl - przygotowałem 2 krótkie pytania:

 

1. Co spodziewał(a)byś się zobaczyć pod adresem wuwuwu.pl gdybyś zobaczył(a) reklamę tej domeny, chodzi o pierwsze skojarzenia co może się pod takim adresem znajdować

2. Czy pewna trudność w werbalnym przekazaniu komuś adresu tej domeny ("no ale jak to, ten adres to www.pl?") powstrzymałaby Cię przed uruchomieniem serwisu na takiej domenie?

Edited by seller

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jedyne co jeszcze "na siłę" widziałbym pod takim adresem, to katalog stron www.

2. No tak może i www.pl, ale raczej każdy jest przyzwyczajony do pisowni nie wuwuwu a www.

Share this post


Link to post
Share on other sites
może jest w tym coś głębszego ale ja tego nie widzę niestety także

 

reg-fee

 

Dziękuję za opinię (o wycenę nie prosiłem :) ), może ktoś jeszcze ma jakieś przemyślenia?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo Was proszę o opinię na temat domeny wuwuwu.pl - przygotowałem 2 krótkie pytania:

 

1. Co spodziewał(a)byś się zobaczyć pod adresem wuwuwu.pl gdybyś zobaczył(a) reklamę tej domeny, chodzi o pierwsze skojarzenia co może się pod takim adresem znajdować

2. Czy pewna trudność w werbalnym przekazaniu komuś adresu tej domeny ("no ale jak to, ten adres to www.pl?") powstrzymałaby Cię przed uruchomieniem serwisu na takiej domenie?

 

1, jakas kampania promujaca internet, strony internetowe itd. "warto mieć swoją wuwuwu'

2. ryzykuj ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Katalog stron

2. Zaryzykowałbym

 

Coś w niej jest ;)

 

Dzięki za wypowiedź, trochę mi jednak szkoda tej domeny na sam katalog stron.

 

1, jakas kampania promujaca internet, strony internetowe itd. "warto mieć swoją wuwuwu'

2. ryzykuj ;p

 

Dzięki, właśnie takie myśli krążyły mi po głowie. Nie wiem jednak czy na początek nie pójdę tym tropem:

 

1. Portfolio domen / Katalog stron / Coś z branży IT

2. Tak

 

Szczerze mówiąc robi mi się słabo jak widzę kolejne portfolio pod nazwą typu "grotadomen", "puszczadomen" czy "ulicadomen" (celowo nie wymieniłem żadnego działającego serwisu, wszelkie podobieństwo do nazw rzeczywistych jest niezamierzone i całkowicie przypadkowe :P )

Dlatego wymyśliłem uruchomić portfolio właśnie pod taką nazwą, w przyszłości być może rozszerzone o inne usługi. To dobry pomysł?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×