Jump to content
TheBestGSM.pl

Domena TheBestGSM.pl na sklep internetowy

Recommended Posts

Sama domena teraz to 0zł . Wiesz, nawet bym Ci reg fee za nią nie dał.

 

Jak postawisz serwis to już będzie inna bajka, ale wtedy wątpię byś sprzedawał :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kilka lat temu sklepgsm.pl poszedł za 2,5k na Allegro.

Nie tak dawno sqlep.pl czy tam skl3p.pl poszedł za grube pieniądze ( tak tak, fake). I co z tego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzieki za wycene tej domeny. Moze i warta jest 0 zł, ale pod wzgledem pozycjonowania to juz sprawa drugorzedna jaka nazwa domeny, a slowo kluczowe gsm w niej jest. Cene juz znam a jaka jest wasza ocena?? Domena mi sie podoba pod wzgledem "wizualnym" (chodzi mi o sposob zapisania)

TheBestGSM wydaje mi sie, ze jest własnie łatwa do zapamietania i nawet jak ktos nie zna angielskiego to wie jak sie pisze "the best" Poza tym mozna ją rowniez promowac przez gadzety reklamowe chociazby dlugopisy lub smycze z napisem www.TheBestGSM.pl wpada w oko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeczytalem na tym forum post o sprzedazy domeny sexlife.pl, ktorej tez nie wyceniliscie wysoko a autor posta trafnie zakonczyl go

 

"Generalnie ten post jest po to żeby pokazać że wyceny "ekspertów" na tym forum to tylko zabawa która nie ma większego sensu."

 

Trzeba miec na uwadze, ze wiekszosc prostych domen zostala juz zarezerwowana i co?? Oznacza, to ze wszystkie pozostale są według was nic nie warte? Przeciez dla pozycjonowania to nie jest tak wazna nazwa domeny...dla pozycjonowania wazna jest konkurencja i popularnosc slow czy fraz kluczowych (ilosc wyników wyszukania dla danego zapytania)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@TheBestGSM.pl

 

Czyli dla przykładu: gdyby sex.com byłaby zbanowana w Google/Yahoo itp to byłaby warta <reg fee ?

SEO to nie wszystko, my tutaj nie wyceniamy domen na pozycjonowanie, tylko pod względem nazwy(która w tym przypadku jest okropna) bądź ruchu itp. Mogę napisać: Proszę o wycenę domeny NoweKomputeryMonitoryiSkanery.pl i będę się kłócił bo ją można wypozycjonować i będzie warta miliony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeciez napisalem, ze wiekszosc fajnych i krotkich domen zostala juz zarezerwowana i ciezko wymyslic cos oryginalnego i krotkiego, bo inni juz to zrobili. Wobec tego mamy nie rejestrowac domen??? Bo wiekszosc nowych siła rzeczy beda mialy nazwy coraz dluzsze...a TheBestGSM nie jest az taka dluga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kluczem do sukcesu jest krótka nazwa domeny - thebestgsm.pl to angielskojęzyczny potworek słowny który jest fatalnym wyborem na sklep online. Jestem wzrokowcem jesli chodzi o domeny a ona jest szkaradna - długa i cięzka do wpisania w okienko przeglądarki. Klient który ma do wyboru thebestgsm ( lub jak mu znajomy powiedzał przez telefon debestgsm ) a Allegro*pl wybierze allegro.

Twoja domeny jest warta 0 zł i prawdopodobnie zawsze będzie tyle warta bo jest kompletnie niepraktyczna w zastosowaniu na adres który ma być krótki, łatwy do wpisania w przeglądarkę lub wyszukiwarkę i łatwo wpadać w ucho. Nie mówiąc już o tym że groteskowo będzie wyglądać na wizytówce - totalna amatorszczyzna.

 

Nie piszemy tutaj tego bo zazdrościmy Ci tej nazwy i dlatego dla nas warta jest ona 0 zł. Jesteśmy po to aby pomóc i jeśli będziesz rozsądny to nie wpakujesz się z tak fatalną nazwę dla sklepu internetowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@911 ja nie kupie od Ciebie domeny polgsm.pl ktora mi proponowales na PW.

 

PS. a jak znajomy uslyszy przez telefon alegro a nie allegro

 

Jakoś to przeżyje :( markę Allegro chyba znają już dzieci w brzuszkach mamy :) więc myślę że kto ma trafić ten trafi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]ciezko wymyslic cos oryginalnego i krotkiego, bo inni juz to zrobili.

 

Nie jest ciezko, trzeba troche pobawic sie slowami.

Mam spisanych kilkadziesiat roznych nazw domen, powstalych w wyniku zabawy slowami, ktore mi sie podobaja. Jednak nie mam odwagi ich zarejestrowac, bo moze sie okazac, ze zastosowanie bede widzial tylko ja. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie napisalem, ze mi zazdroscicie nazwy domeny i nawet podziekowalem za wycene, tylko osobiscie mi sie ta nazwa spodobala. Jednak rowniez wiem, ze krotka to łatwiejsza w zapamietaniu a wszystkie fajne domeny w branzy GSM sa niestety zajete. Pozostaje mi chyba wymyslec inna nazwe, krotsza bo ta moja anglojezyczna moze sie nie przyjac. Jeszcze raz dziekuje za cenne uwagi i nie odbieram ich jako atak :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ze domeny są zajęte wcale nie oznacza że nie można ich tanio odkupić.

Dla przykładu jakiś czas temu kupiłem GSM24.pl za... 30 zł. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytając autora, powiedziałbym, że nie ważne jest pytanie na ile my ją wyceniamy. Pytaniem jest na ile wycenia ją autor wątku? :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×