Jump to content
Sign in to follow this  
mlm

TanieSkóry*pl TaniaGalanteria*pl

Recommended Posts

Temat zamieszczam ponownie. Poprzedni został zablokowany, z niewiadomych mi przyczyn.

Proszę o ocenę- najlepiej każdej z tych domenek :-)

 

 

 

LokaleMieszkalne*pl

 

DomMieszkalny*pl

 

TaniaDzialeczka*pl + IDN TaniaDziałeczka*pl

 

TanieDzialeczki*pl + IDN TanieDziałeczki*pl

 

TanieSkory*pl + IDN TanieSkóry*pl

 

Działeczki*pl

 

TaniaGalanteria*pl

 

TanieFutra*pl

 

 

Pozdr

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może dlatego że dawałeś do wyceny rezerwacje i dlatego że na sześć postów w temacie cztery był Twoje?

 

Poza tym to się już chyba podchodzi pod "#Domenę kolejny raz do wyceny można dać po upływie minimum 6 miesięcy."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba nie do końca tak jest jak piszesz, ponieważ teraz gdy klikam na nowy temat w dziale wycena, to jest napisane jak byk ( że muszę czekać 1440 minut ) , do zamieszczenia kolejnego posta, a więc te 1440 minut właśnie minęło...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba nie do końca tak jest jak piszesz, ponieważ teraz gdy klikam na nowy temat w dziale wycena, to jest napisane jak byk ( że muszę czekać 1440 minut ) , do zamieszczenia kolejnego posta, a więc te 1440 minut właśnie minęło...

 

Bo to się tyczy tego Einsteinie:

 

#W dziale 'wycena i opinia' można założyć tylko jeden temat na dzień.

 

24*60=1440

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I w rzeczy samej, dokładnie jak widzisz o tym napisałem.

 

Lekcję ładnie odrobiłeś: 24 razy 60, to 1440 :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
I w rzeczy samej, dokładnie jak widzisz o tym napisałem.

 

Lekcję ładnie odrobiłeś: 24 razy 60, to 1440 :-)

 

Poza tym to się już chyba podchodzi pod "#Domenę kolejny raz do wyceny można dać po upływie minimum 6 miesięcy."

 

Chyba nie do końca tak jest jak piszesz, ponieważ teraz gdy klikam na nowy temat w dziale wycena, to jest napisane jak byk ( że muszę czekać 1440 minut ) , do zamieszczenia kolejnego posta, a więc te 1440 minut właśnie minęło...

 

Poszedł raport do administratora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem tylko dlaczego zaśmiecasz ten ten temat ?

 

Wystarczy czytać ze zrozumieniem.

 

Ostatni post zamieściłem 1440 minut temu i te domeny nie zostały ocenione przez nikogo.

 

Akurat tą lekcję, kiepsko odrobiłeś...

 

Na przyszłość, czytaj ze zrozumieniem... :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystarczy czytać ze zrozumieniem.

 

Ostatni post zamieściłem 1440 minut temu i te domeny nie zostały ocenione przez nikogo.

 

Akurat tą lekcję, kiepsko odrobiłeś...

 

Na przyszłość, czytaj ze zrozumieniem... :-)

 

"#Domenę kolejny raz do wyceny można dać po upływie minimum 6 miesięcy."

 

Wystarczy czytać ze zrozumieniem.

 

To że Ci nikt domen nie wycenił nie znaczy że możesz je dać do wyceny ponownie po upływie 24h.

 

Na przyszłość, czytaj ze zrozumieniem...

Edited by epca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat został zamknięty, a więc jak mogły zostać ocenione moje domeny ?

 

Wyobraź sobie, że idziesz teraz do sklepu nocnego po zakupy, i przed nosem zamykają Ci kasę. Nastąpiło zamknięcie sklepu. Wychodzisz na zewnątrz, rozglądasz się, a w około jest wszystko pozamykane. Jest mroczna, deszczowa noc.

Co robisz ?

Idziesz w nocy do sąsiada po jedzenie ?

Czy czekasz, aż otworzą rano ten sklep, i pójdziesz znowu tam zrobić zakupy ?

 

Zgodzę się z Tobą w jednym, że tą samą domenę do wyceny, można dać raz/6 mies.

 

W regulaminie jest zapis, PATRZ TU: Domenę kolejny raz do wyceny można dać po upływie minimum 6 miesięcy.

 

Problem jednak istnieje w tym, że moje domeny nie będą wyceniane po raz kolejny ( patrz regulamin ), ale po raz pierwszy.

 

Przypomina mi się teraz ciekawy film, w którym szanowany polityk, staje przed sądem za niewinność. Pozywa jego obywatel, który ma interes w tym, aby zniszczyć go przed wyborcami.

Pytania na rozprawie zadaje jemu doświadczony prawnik z ramienia tego obywatela.

Dodam tylko jako ciekawostkę to, że ten polityk został uniewiniony.

 

Pierwsze pytanie jakie pada z ust oskarżyciela, to:

Kiedy Pan w końcu uświadomi sobie to, że kłamanie przed wyborcami, jest całkiem panu nie do twarzy:-)

 

Miłej nocki życzę :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problem jednak istnieje w tym, że moje domeny nie będą wyceniane po raz kolejny ( patrz regulamin ), ale po raz pierwszy.

Problem moim zdaniem w tym, że Twoje domeny (po tym co tu wyprawiasz) będą wyceniane bardzo rzadko :)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problem moim zdaniem w tym, że Twoje domeny (po tym co tu wyprawiasz) będą wyceniane bardzo rzadko :)

 

Sebastian

alpine5

 

 

 

Sebastianie

 

Jak już wspominałem wyżej, posty dotyczące oceny "niewycenionych domen" według regulaminu forum DI- można w tym dziale zamieszcać co 1440 minut.

Ty też tak możesz robić, jeśli tylko chcesz.

 

Jeżeli "kryterium nieoceny domen" w tym dziale- miałoby być to, że ktoś daje swoje posty co 1440 minut oraz słusznie argumentuje swoje racje wedle innych- to ja wymiękam :-)

 

 

 

Pzdr

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×