Jump to content
Sign in to follow this  
mabien

TELmax.pl

Recommended Posts

a mi się domena podba. Moim zdaniem nadaje się na markę/nazwe firmy.

 

com.pl zajeta, net.pl rownież, tel-max w rezerwie, a na tel-max.com.pl znowu firma.

 

Nie widzę przeszkód, żeby wołać za to wysokie XXX.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a mi się domena podba. Moim zdaniem nadaje się na markę/nazwe firmy.

 

com.pl zajeta, net.pl rownież, tel-max w rezerwie, a na tel-max.com.pl znowu firma.

 

Nie widzę przeszkód, żeby wołać za to wysokie XXX.

 

 

dokaldnie tak. Wlasnie z mysla o nich w sumie kupilem ta domene.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dokaldnie tak. Wlasnie z mysla o nich w sumie kupilem ta domene.

 

 

Być może powinieneś bardziej ważyć słowa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli masz pomysł pod własny portal pod tą domeną, to jakąś wartość przedstawia. Też często kupuję domeny, których nikt nie chce, sam jednak widzę jakiś potencjach w tych domenach. W tym przypadku, domeny bym nie zarejestrował.

Share this post


Link to post
Share on other sites
z jakiego powodu?

 

 

Napisałeś, że kupiłeś tę domenę z myślą o tych firmach. Jeśli uderzysz do nich ze sprzedażą tej domeny. ktoś mógłby powiedzieć, że wykonałeś tę "operację" w złej wierze ... Widzę jednak teraz, po danych przyporządkowanych do tej domeny, że to co napisałem powyżej nie ma znaczenia raczej ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licytowałem tą domenę do stówki - dalej się nie opłacało.

Myślę, że nazwa idealna na jakąś firmę telekomunikacyjną. Zresztą w Polsce jest już kilka takowych ;)

yarowa dlaczego nie ma znaczenia, co masz na myśli?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Licytowałem tą domenę do stówki - dalej się nie opłacało.

Myślę, że nazwa idealna na jakąś firmę telekomunikacyjną. Zresztą w Polsce jest już kilka takowych ;)

yarowa dlaczego nie ma znaczenia, co masz na myśli?

 

 

Miałem na myśli to (a nie mówiłem wprost, bo założyciel tematu jest "ukryty"), że ta domena należy do firmy o nazwie takiej jak keyword w tej domenie. Przynajmniej nabycie takiej domeny jest wg mnie, w takich okolicznościach czymś naturalnym, i nie musi być od razu zinterpretowane, ze jest w złej wierze ...

 

EDIT: WYCOFUJĘ prawie wszystko co powiedziałem, bo nie chcę kasować. Myślałem o domenie telemax.pl a nie telmax.pl. Sorry. Pozostawiam swoją twierdzącą opinię, dotyczącą możliwości posądzenia o działanie w złej wierze.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem na myśli to (a nie mówiłem wprost, bo założyciel tematu jest "ukryty"), że ta domena należy do firmy o nazwie takiej jak keyword w tej domenie. Przynajmniej nabycie takiej domeny jest wg mnie, w takich okolicznościach czymś naturalnym, i nie musi być od razu zinterpretowane, ze jest w złej wierze ...

 

EDIT: WYCOFUJĘ prawie wszystko co powiedziałem, bo nie chcę kasować. Myślałem o domenie telemax.pl a nie telmax.pl. Sorry. Pozostawiam swoją twierdzącą opinię, dotyczącą możliwości posądzenia o działanie w złej wierze.

 

 

w złej wierze czy nie, chce na tym zarobić, a telmax to nie jest znak towarowy zastzreżony więc w czym problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
w złej wierze czy nie, chce na tym zarobić

no to przynajmniej skończyło się owijanie w bawełnę na forum...

 

odnośnie wyceny: jak chcesz znac wartość tej domeny to dzwoń do firm i pytaj ile dają

Share this post


Link to post
Share on other sites
no to przynajmniej skończyło się owijanie w bawełnę na forum...

 

odnośnie wyceny: jak chcesz znac wartość tej domeny to dzwoń do firm i pytaj ile dają

 

 

to ja wiem, ale chce poznać waszą wycene biorąc pod uwagę powyższe infa (wiele firm z nazwa telmax)

 

ps. chyba każdy kupuje domene po to żeby zarobić?! ;);)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

nie zamierzałem Cię pouczać, tylko zasugerować, żeby chociaż na zewnątrz zachować pozory - szczególnie, jeżeli zachodzi obawa próby / możliwości odebrania domeny

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fail! ;)

 

Gdzieś to ostatnio widziałem tu na forum - chyba wczoraj.

 

Kręcą może teraz jakieś nowe odcinki "Mamy Cię"? :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×