Jump to content
Sign in to follow this  
kuba.puch

Dropped i Aftermarket nie dzialaja

Recommended Posts

Czy Wy tez macie problem z tym, ze nie laduja sie serwisy dropped i aftermarket?

Co ciekawe reszta stron dziala bez problemu.

Dwie wspomniane powyzej nie przechodza przez "ustalanie adresu sieciowego". Mam to od kilku dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

Szczerze mówiąc już mnie to samego denerwuje. Przez ostatnie dni częściej się nie moge dostać niż mogę.

Zdenerwowany jestem na to szczerze mówiąc bo to jest nie fair żeby tyle dni ciągle problemy!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam na dropped.pl jedną domenę gdzie zrobiłem wpis A na jakiś serwer i obserwuję pady dns dropped. Pady kilkunastominutowe bądź kilkuminutowe zdarzają się przynajmniej raz dziennie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie na różnych kompach i przeglądarkach mam błąd ceryfikatu serwera przy próbie wejścia na AM czy Dropped

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

Ja sie np teraz w ogole nie moge do nich dostać. Strona już z godzine nie chce mi sie załadować.......

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

To nie potrafie juz tego zrozumiec ze wszystkie strony mi dzialaja a jedna nie:/

Share this post


Link to post
Share on other sites

DNSy - jak dziala otworz CMD.exe i ping dropped.pl - po czym sprawdz to samo jak teoretycznie nie dziala tj. ping dropped.pl - wartosci IP powinny Ci sie roznic - oznacza to to ze komputer nieodswiezyl DNSow jeszcze - proponuje wyczyscic konfiguracje DNS Twojego komputera i dodatkowo cache przegladarki ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
DNSy - jak dziala otworz CMD.exe i ping dropped.pl - po czym sprawdz to samo jak teoretycznie nie dziala tj. ping dropped.pl - wartosci IP powinny Ci sie roznic - oznacza to to ze komputer nieodswiezyl DNSow jeszcze - proponuje wyczyscic konfiguracje DNS Twojego komputera i dodatkowo cache przegladarki ;-)

Żądanie polecenia ping nie może znaleźć hosta aftermarket.pl sprawdz nazwe i ponow probe taki komunikat ni wyrzuca, a jak daje ping i inna strone to normalnie dziala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurde... wczoraj nie dzialal , dzisiaj nie dziala ... ale widze ze to juz od soboty trwa ...

 

wiadomo cos wiecej co sie dzieje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×