Jump to content
Sign in to follow this  
mlm

Ile czasu trzeba czekać na odpowiedzi z serwisu dropped ?

Recommended Posts

Odpisałem Ci odnośnie tego przelewu w zeszłym tygodniu - sprawdź ticket...

Czy to nie jest oczywiste, że skoro pisze na forum to znaczy, że żadnego ticketa nie otrzymałem?

Proszę o PM, albo ponowny mail do mnie. Nie ukrywam, że ta sprawa zaczyna mnie irytować!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy to nie jest oczywiste, że skoro pisze na forum to znaczy, że żadnego ticketa nie otrzymałem?

Proszę o PM, albo ponowny mail do mnie. Nie ukrywam, że ta sprawa zaczyna mnie irytować!

W każdym tickecie masz link do strony ze wszystkimi odpowiedziami - kliknij tam i zajrzyj czy widzisz moją odpowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja czekam od wczoraj na odpowiedź i okazało się, że dostałem ją od Michała po godzinie od zadania pytania, tylko trzeba było sprawdzić ticket. No jeśli tak zawsze błyskawicznie ma działać support, to bomba!

Share this post


Link to post
Share on other sites
W każdym tickecie masz link do strony ze wszystkimi odpowiedziami - kliknij tam i zajrzyj czy widzisz moją odpowiedź.

Przepraszam, odpowiedź rzeczywiście jest w tickecie... Problem był tej natury, że nie miałem odpowiedzi z linkiem, a dużo maili usunąłem... Szkoda, że nie wszystkie maile docierają...

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam, odpowiedź rzeczywiście jest w tickecie... Problem był tej natury, że nie miałem odpowiedzi z linkiem, a dużo maili usunąłem... Szkoda, że nie wszystkie maile docierają...

Pozdrawiam.

Niestety, tu jest jakiś zgrzyt i raczej nikt nie będzie sprawdzał pod linkiem czy jest odpowiedź, tylko każdy czeka na emaila.

 

Ewentualnie doróbcie obsługę ticketów w panelu, żeby po zalogowaniu pokazywało się "Masz nową wiadomość" i jakoś to problem rozwiąże. Ale nie każcie klientom odświeżać strony z ticketem, żeby sprawdzić czy ktoś już odpisał czy nie.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×