Jump to content
Sign in to follow this  
5562_1497865949

WatchTV.pl

Recommended Posts

Co sądzicie o tej domenie ? Nie jest to żaden generyk ani nic ... lecz domena została przechwycona z myślą stworzenia pod nią serwisu z telewizją online lub szybką zadowalającą sprzedażą ... :ph34r: Jedyne co mogę powiedzieć to to iż domena posiada dość ciekawy ruch, około 40 uniq na dobę.

 

Wyraźcie swoje opinie na temat tej domeny oraz jej funkcjonalności :)

 

 

PS.

z tej branży posiadam także: tvpc*pl

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem dobra domena dla serwisu oferującego oprogramowanie i strony do oglądania telewizji (chodzi mi o coś jak Real Time Streaming Protocol). Myślę że w tym przypadku angielski.pl nie razi, nazwa łatwa do zapamiętania. W przyszłości HDTV LIVE via Internet sie pewnie dostępne i co za tym idzie wzrost zainteresowania tą tematyką. Myślę że domena już teraz nie jest zła, a przyszłości może być tylko lepiej. Dokładnej wyceny się nie podejmę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są specjalne programy do oglądanie tv przez internet-darmowe a wiekszość stacji telewizyjnych nie wyraża zgody na publikację darmową w internecie jedynie co można zrobić z tą domeną to coś na zasdzie atdhe.net lub justin.tv a tak sama w sobie to 0zł

Share this post


Link to post
Share on other sites
a tak sama w sobie to 0zł

 

chyba nie jest aż tak tragicznie, gdyż otrzymałem już jedno zapytanie o tą domenę od użytkownika tego forum, lecz jak wspomniał axis poczekam z nią na lepsze czasy ..

 

ktoś podziela jeszcze te zdanie ? piszcie chętnie ludzie co sądzicie o tej domenie ..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

odświeżę trochę temat,

 

Jak do tej pory otrzymałem dwa zapytania o tą domenę, lecz nie byli to kk a tylko osoby chcące się zorientować w cenie tej domeny ...

 

WatchTV.pl po miesiącu na parkingu w AM wygenerowała 725 odsłon / dziennie jakieś 25 odsłon strony, czyli na sam start jakiegoś serwisu generować będzie już jakiś ruch.

 

Może ktoś podejmie się jeszcze wyceny tejże domeny ? może sam za wysoko ją oceniam stąd też klienci nie wrócili ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta domena była niegdyś popularna, z tego co pamiętam ktoś sprzedawał programik do oglądania tv o tej właśnie nazwie na Allegro... Co do ceny to póki co się nie wypowiadam ponieważ jestem "świeży" w temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta domena była niegdyś popularna, z tego co pamiętam ktoś sprzedawał programik do oglądania tv o tej właśnie nazwie na Allegro... Co do ceny to póki co się nie wypowiadam ponieważ jestem "świeży" w temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aktualnie jakiś program sprzedawany jest pod domeną com.pl

 

w archive domeny rzeczywiście coś jest o programie .. ; ) lecz aktualnie jest także moda na serwisy, które pozwalają na oglądanie telewizji na komputerze ... filmy online.

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Aktualnie po 5 miesiącach od założenia tematu chciałbym zapytać się Was jeszcze raz co sądzicie o tej domenie ? czy po tym czasie wasze wcześniejsze wyceny uległy jakoś zmianie ?

 

Proszę o odpowiedzi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena mi się podoba. Pasuje na serwis związany z tv przez internet. Jak z ruchem? Dalej jest tak dobry jak 5 miesięcy temu? Odnośnie wyceny. Wątpię abyś zebrał za nią więcej niż niskie XXX w transakcji D2D. Myślę, że warto poczekać na dobrego klienta, albo zainteresować się rozkręceniem serwisu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po dwóch latach od założenia tego tematu domena dalej znajduje się w moim posiadaniu :) Z chęcią usłyszę wasze opinie na temat tej domeny WatchTV.pl

 

Czy po takim okresie domena według was zyskała na wartości ? Jak podoba wam się ta nazwa oraz w jakiej sumie powinna zostać sprzedana ? :rolleyes:

 

pozdrawiam,

Łukasz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po dwóch latach od założenia tego tematu domena dalej znajduje się w moim posiadaniu :) Z chęcią usłyszę wasze opinie na temat tej domeny WatchTV.pl

 

Czy po takim okresie domena według was zyskała na wartości ? Jak podoba wam się ta nazwa oraz w jakiej sumie powinna zostać sprzedana ? :rolleyes:

 

pozdrawiam,

Łukasz

 

Oferty przez ostatnie dwa lata powinny chociaż w pewnym stopniu zweryfikować wartość domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oferty, a bardziej zapytania były różne .. a zweryfikować wartość domeny może tylko KK :) aby kolejne dwa lata były bardziej "owocne" niż poprzednie.

 

Ktoś jeszcze może wypowie się w tym temacie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×