Jump to content
Alexis

BANKOWOŚĆ - przyjmujemy zgłoszenia do listy najlepszych domen PolecaneDomeny.pl

Recommended Posts

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obie moje:

bankowoscdetaliczna.pl 8 000 zł Link

bankowosckorporacyjna.pl 19 000 zł Link

Edited by CIA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lista Top10 najlepszych inwestycji domenowych w temacie BANKOWOŚĆ jest gotowa:

http://polecanedomeny.pl/2010/05/24/polecane-domeny-bankowe/

 

Gratuluję zwycięzcom! ;)

 

Przypominam, że domeny, które dostały się na listę Top10 zostaną dodatkowo wyróżnione, przez dodanie do giełdy domen premium GieldaDomen.pl i do kategorii Domena Premium na Aftermarket.pl, oczywiście jeśli są one oferowane do sprzedaży na Aftermarket. Wlasciciele innych domen z Top10 ktorzy chcieliby by ich domeny wyróżnione zostały w ten sposób proszeni są o kontakt.

 

Niektóre domeny nie mogły zostać uwzględnione, gdyż nie pasowały do tematu (np. Ajenci.pl, Analytics.pl, LokatyOnline.pl, ...) Prosze o podanie tych domen przy odpowiednim temacie.

 

Wygląda na to, że następnym tematem będzie sport, ale można jeszcze głosować na tematy nastepnych list:

http://polecanedomeny.pl/2010/05/03/nastep...cji-domenowych/

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponowałbym żebyś zrobił na tej swojej stronie osobną tabelkę z odnośnikami do tych polecanych domen. Bo teraz masz tylko 3 wpisy (bankowośc medycyna, telekomunikacja) a na liście nawigacyjnej ( z prawej strony) jest około 10 wpisów. Co prawda są tam kategorie ale nie rzucają się w oczy (mógłbyś chociaż rozwinąć ta kategorie domen żeby była to taka lista.

Edited by Jachu19

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mowiac wqrwiaja mnie te teamty i uwazam ze jest to chamski spam robiacy tylko rozpierduche na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem by to nawet było dobre jakby rzeczywiście na stronie były listy najlepszych domen, a nie blogowe wpisy gdzie większość to polecane aukcje założyciela strony.

 

Szkoda, że na pomysł zrobienia takiego serwisu nie wpadł ktoś kto rzeczywiście profesjonalnie by się tym zajął.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szczerze mowiac wqrwiaja mnie te teamty i uwazam ze jest to chamski spam robiacy tylko rozpierduche na forum.

 

 

Musze się z Tobą zgodzić . Kolega Alexis tak już sie zagalopował iż co kategoria daje nowy temat na co wcześniej zwracałem uwagę .

 

Aby projekt był warty uwagi musi być od strony technicznej dobrze wykonany . A to co ja tu widzę to... mój cioteczny brat z gim postawiłby w 5 min takiego wordpressa

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Musze się z Tobą zgodzić . Kolega Alexis tak już sie zagalopował iż co kategoria daje nowy temat na co wcześniej zwracałem uwagę .

 

Aby projekt był warty uwagi musi być od strony technicznej dobrze wykonany . A to co ja tu widzę to... mój cioteczny brat z gim postawiłby w 5 min takiego wordpressa

Każdy ma prawo umieścić temat zgodny z regulaminem. Ja wspieram inicjatywę Alexisa, gdyż uważam że jego pomysł jest dobry. Oddzielne tematy są istotne po to, żeby móc zapewnić przejrzystość tego przedsięwzięcia. Nad aspektami dot. designu/prezentacji wyników tej pracy można popracować w późniejszym etapie. Jest to jego projekt, więc on decyduje jak ma być wykonany oraz ile czasu na niego poświęca. Jeżeli nie podoba się Tobie jego styl wykonania, to zrób lepiej -- chętnie wezmę udział w kolejnym projekcie tego typu, który zrobi na mnie minimum również dobre wrażenie.

 

Ktoś tutaj próbuje zwiększyć przejrzystość naszego rynku, a Wy go za to krytykujecie. Uważam Wasze zachowanie jako szkodliwe dla społeczności domenowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zgodzę się z Tobą . Aby przyciągnąć poważnych inwestorów wypadałoby profesjonalnie przedstawić projekt od strony technicznej . I nie mówie już o grafice tylko estetyce . Na tej stronie panuje chaos . Brak w tym ładu i składu stąd kolejne tematy na forum aby jakoś wyodrębnić poszczególne kategorie domen

 

Takie projekty jak np Albert.pl wyszło na światło dzienne w praktycznie finalnej wersji całego przedsięwzięcia .W dalszych etapach jedynie dochodziło do małych poprawek a w przyszłości do dodawanie kolejnych funkcji .

 

Nie nakłaniam tutaj odrazu do wyrzucania tysięcy na agencje interaktywne które zrobią całą stronę od podstaw . Zawsze można wykorzystać na wstępie darmowe rozwiązania jak wspomniany wordpress .Tylko niech to ma ręce i nogi

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proponowałbym żebyś zrobił na tej swojej stronie osobną tabelkę z odnośnikami do tych polecanych domen. Bo teraz masz tylko 3 wpisy (bankowośc medycyna, telekomunikacja) a na liście nawigacyjnej ( z prawej strony) jest około 10 wpisów. Co prawda są tam kategorie ale nie rzucają się w oczy (mógłbyś chociaż rozwinąć ta kategorie domen żeby była to taka lista.

 

Dzieki Jachu19, cenna uwaga. Po sugestii Dicka wprowadzilem juz pewne zmiany w tym kierunku, ale fakt, przydalby sie "przeglad tematow". Jestem teraz w podrozy biznesowej. Zaimplementuje to po powrocie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×