Jump to content
p0zer

JaroslawKaczynski.pl

Recommended Posts

to ze zniesławienie itp. naprawdę dobry żart, polityk jest osobą publiczną czy w tv (szkło kontaktowe) czy w internecie zawsze politycy przy wpadkach są wyśmiewani ....... po za tym nie piszemy tu o Domenie jarosławkaczyński.pl tylko jaroslawkaczynski.pl (przy dobrej papudze można obalić zarzuty) Jak by były podstawy do oskarżenia kogoś o zniesławienie albo o naruszenie czyiś praw to już koleś domenę by oddał a nie proponowano by mu kasę jak to jest napisane w tvn24 więc nie ma co się wymądrzać jak się człowiek nie zna. A to że domeniarze to cwaniacy to kilofek to już za tobą i nic nie poradzisz, za granicą to norma kupić domenę a w Polsce niestety. Firmy i ludzie którzy zakupili domenę nie za 12zł+VAT .... tylko więcej od kogoś zawsze będą mówić, że to wyłudzenie, złodziejstwo bo musieli widać kasę, bo Polak chce wszystko od razu zamiast to przemyśleć czy domenę czy nazwę firmy. Ten Koleś robi dobry interes mam nadzieję że inni politycy pójdą w jego ślady http://www.bronislawkomorowski.pl/ oczywiście licytacja to tylko plus dla naszego interesu bo na pewno po aukcji będzie to na tvn24 masa dyskusji itp. rozmów koledzy którzy mieli marketing na studiach wiedzą o co chodzi, a ceny domen pójdą w górę. Zazdrość normalna rzecz czemu on ma a nie ja ......

Share this post


Link to post
Share on other sites
to ze zniesławienie itp. naprawdę dobry żart, polityk jest osobą publiczną czy w tv (szkło kontaktowe) czy w internecie zawsze politycy przy wpadkach są wyśmiewani .......

 

Ciekawi mnie czy również miałbyś takie samo zdanie gdyby na paczkach prezerwatyw lub wibratorach ktoś zamieścił Twoje foto i je sprzedawał bez Twojej wiedzy i zgody?

 

tej domeny nie da się obronić w jakikolwiek sposób, szczególnie widząc aukcję i opis na Allegro,

 

Ta domena była do wybronienia bez zdjęć i tekstu...teraz już nie jest.

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawi mnie czy również miałbyś takie samo zdanie gdyby na paczkach prezerwatyw lub wibratorach ktoś zamieścił Twoje foto i je sprzedawał bez Twojej wiedzy i zgody?

 

 

 

Ta domena była do wybronienia bez zdjęć i tekstu...teraz już nie jest.

o jejku jejku jasne ze bym pozwał tego kogoś bo nie jestem osobą publiczną i nie wyraziłem zgody po za tym to kampania reklamowa jakoś byłem w gazecie zrobili mi fotkę wstawili do serwisu i nie pytali się czy mogą jak by to tak rozdzielać itp to tak można w nieskończoność , ale szczerze nie mam czasu tłumaczyć. Natomiast jeśli chodzi o odzyskanie domeny to nadal jest to niemożliwe sprawy sądowe mają to do siebie że dotyczą konkretnej sprawy jeśli chodzi o domenę to sprawa dotyczyła by samej nazwy, a nie tego co jest pod nią, natomiast jeśli chodzi o "zniesławienie" to co jest napisane na stronie to za bardzo nie widzę sensu bo zamkną serwis i to wszystko a domena nadal zostanie w rękach właściciela przykład: zakład stronę cristianoronaldo.pl wstawiam fotki i pisze że nie umie grać w piłkę to co oskarży mnie o zniesławienie i zabierze mi domenę która jego nie dotyczy? non sens!!! to tak żeby uświadomić jak działają sądy aha i sprawa może toczyć się nawet kilka lat to a pro po tych śmiesznych 48h hehe. p.s napisanie pozwu którego nie można podważyć trwa kilka dni skierowanie do prokuratury kolejne kilka dni zaakceptowanie zarzutów i przekazanie do sądu 30 dni na rozprawę czeka się kolejne 30 dni i dochodzimy do setna JEST JUŻ PO WYBORACH a my siedzimy w sądzie bo oskarżony wykręca się i pisze odwołania oraz przedstawia dokumenty ze szpitala że jego stan zdrowia nie pozwala na ...... itd itd dużo jest wyjść na to żeby przeciągać sprawę to nie ameryka to Polska

Edited by PRO85

Share this post


Link to post
Share on other sites
aha i sprawa może toczyć się nawet kilka lat to a pro po tych śmiesznych 48h hehe. p.s napisanie pozwu którego nie można podważyć trwa kilka dni skierowanie do prokuratury kolejne kilka dni zaakceptowanie zarzutów i przekazanie do sądu 30 dni na rozprawę czeka się kolejne 30 dni i dochodzimy do setna JEST JUŻ PO WYBORACH a my siedzimy w sądzie bo oskarżony wykręca się i pisze odwołania oraz przedstawia dokumenty ze szpitala że jego stan zdrowia nie pozwala na ...... itd itd dużo jest wyjść na to żeby przeciągać sprawę to nie ameryka to Polska

 

Po to powstał przecież sąd polubowny, arbitraż, żeby sprawy nie mogły być tak przeciągane w sprawie domen.

 

Odebranie domeny swoją drogą (to się naprawdę dałoby przeprowadzić jakoś w miarę szybko), a proces cywilny, o ile byłaby taka potrzeba swoją.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wreszcie jakieś glosy normalne ...nie chodzi o glosy takie jak kilofelelka i innych... typu złość szkoda że nie ja nie moje ,pewnie jakbyś miał taka domene to odałbyś komuś za 1zl lub za darmo bo jesteś charakterny i szkodziłoby to wizerunkowi twojemu i domeniarzy w polsce (moje pierwsze posty raziły kogoś i zostały usuniete ten zapewne też usuną) no trudno sprzedaj 1000 domen po 100 zł to bedziesz miał 100 tyś ,właśnie to nie zagranica tylko polska i takie myślenie a nie inne typowo polskie.Prawnicy hahaha...dobre

Edited by panp

Share this post


Link to post
Share on other sites

obrona tej domeny, to prosta droga, by w naszym kraju powstało bardzo niekorzystne prawo w kwestiach praw do domen, w naszym kraju dominuje socjalistyczne myślenie, a nie liberalne, w kwestiach własności, oraz słabe pojęcie na temat czym jest domena, a z czasem może być wysyp rejestracji domen zawierających dane znanych osób, i handel domenami "rozkwitnie", jak ktoś się rozmarzył, skutkiem takiego działania będzie odpowiednia reakcja, czyli powstanie jakieś chore prawo, a w sondażach 80% społeczeństwa będzie nazywała domeniarzy spekulantami,

Share this post


Link to post
Share on other sites
trudno sprzedaj 1000 domen po 100 zł to bedziesz miał 100 tyś ,właśnie to nie zagranica tylko polska i takie myślenie a nie inne typowo polskie.Prawnicy hahaha...dobre

 

Ty kurcze naprawdę wciąż wierzysz, że aukcja zakończy się tak, że nabywca grzecznie przeleje 100 tys. zł abonentowi domeny i ten się o tyle wzbogaci.

 

Mało chyba widziałeś, albo za mało handlowałeś na Allegro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strzelam z procentami ale wydaje mi się że ok 20-30% userów tego forum mogło mieć tę domenę. Bo odpowiednio długo siedzą w domenach. A nie mają jej bo właśnie długo w domenach siedzą....

Share this post


Link to post
Share on other sites

no skoro sprawa jest nagłośniona w mediach licytujący przeleje gotówkę na konto bez żadnego ale licytacja na aukcji allegro jest wiążąca obydwie strony sprawy. Co do reszty nie wypowiadam się sprawa jest prosta sprawa w sądzie 3tyś zł propozycje były wyższe wiadomo o czym to świadczy. Nie wiem kogo wy znacie i jakie prawo znacie, ale mój znajomy prawnik powiedział że przepisy nie są do końca sprecyzowane to po pierwsze po w 5 minut objaśnił mi jak można podważyć oskarżenie bo czasu nie miał ale nie wtrącam się już. Na razie widać że mam racje nikt nie pozwał właściciela domeny następnie po zakończeniu aukcji dostanie gotówkę albo ma prawo iść do sądu o odszkodowanie. Tak jak to było z dzieckiem które zakupiło koparkę na allegro jak mamusia spała było na tvn w faktach. Ale dobra nie znam się jestem tu nowy hehe mądrzejszy ten kto ma więcej postów. Podsumowując właściciel nie ma sprawy a aukcja na allegro jest wiążąca dla obu stron i nie ważne co napiszecie to jest "gdybanie" co by było jak by było i podobno kobiety są w tym fachowcami ale ..... hehe pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na razie widać że mam racje nikt nie pozwał właściciela domeny następnie po zakończeniu aukcji dostanie gotówkę albo ma prawo iść do sądu o odszkodowanie. Tak jak to było z dzieckiem które zakupiło koparkę na allegro jak mamusia spała było na tvn w faktach.

 

Nie na Allegro, ba, nawet nie w Polsce. ;)

 

http://deser.pl/deser/1,83453,6633902,Ma_3...20_tysiecy.html

 

Przeżyłam największy szok w moim życiu - wspomina. Nie mogła uwierzyć własnym oczom, zawołała męża. Ale on widział to samo. Natychmiast skontaktowali się z serwisem TradeMe i ze sprzedawcą. Na szczęście udało się anulować transakcję.

 

Jak nabywca nie ma takiej gotówki to też nie zapłaci. Cudów nie ma, a sprzedający w żaden sposób nie potrafiłby udowodnić, że ta domena jest tyle warta. Ba wątpię nawet czy będzie chciał się ciągać po sądach mając taką śliską domenę. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak by były podstawy do oskarżenia kogoś o zniesławienie albo o naruszenie czyiś praw to już koleś domenę by oddał a nie proponowano by mu kasę jak to jest napisane w tvn24 więc nie ma co się wymądrzać jak się człowiek nie zna.

 

No właśnie. Zajrzyj do orzeczeń PIIT, a potem się wymądrzaj ;)

 

 

 

Natomiast jeśli chodzi o odzyskanie domeny to nadal jest to niemożliwe sprawy sądowe mają to do siebie że dotyczą konkretnej sprawy jeśli chodzi o domenę to sprawa dotyczyła by samej nazwy, a nie tego co jest pod nią, natomiast jeśli chodzi o "zniesławienie" to co jest napisane na stronie to za bardzo nie widzę sensu ....

 

Tak jak powyżej ...poczytaj orzeczenia w PIIT, bo bzdury pleciesz. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ile może kosztować nazwisko kandydata na prezydenta? Krocie

 

 

Na jednym z serwisów aukcyjnych pojawiła się oferta kupna domeny www.jaroslawkaczynski.pl...

 

 

Pojawiły się nawet plotki, że stronę kupili sztabowcy PiS, jednak osoba z bliskiego otoczenia Jarosława Kaczyńskiego (61 l.) zaprzecza.

Nie kupiliśmy tej witryny. Ale konsultujemy się z prawnikami, czy osoba, którą ją wystawiła na sprzedaż, ma prawo nią dysponować – powiedział nam jeden ze współpracowników Kaczyńskiego.

 

 

http://www.fakt.pl/Kto-kupil-Kaczynskiego-...ly,73773,1.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma tego złego... Przynajmniej się ludziska dowiedzą, że domena z nazwiskiem jest potrzebna i że .pl jest lepsza od .info.

 

Nie rozumiem tylko dlaczego najbardziej zbulwersowani są jawni cybersquaterzy? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma tego złego... Przynajmniej się ludziska dowiedzą, że domena z nazwiskiem jest potrzebna i że .pl jest lepsza od .info.

 

Nie rozumiem tylko dlaczego najbardziej zbulwersowani są jawni cybersquaterzy? ;)

Nie zbulwersowani, tylko zazdrośni:)

 

Koleś myśle że wiedział z jakim ryzykiem się to wiąże, zaryzykował i wygrał.

 

Który z Was gdyby przypatrzył że ta domena była wolna, regnąłby i wystawił na allegro?

A że nieeteyczne? Staruszki z cienką emeryturą nie naciągnął.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pierwsze Allegro to serwis idealny na ściemę, drugie chłop ma widły i myśli, że ma wtedy rację, a trzecie, jak ktoś ma argumenty o zazdrości, to sam się pogrąża, sądzę, że większość osób nie sprawdzała tej domeny, bo i po co, są lepsze pomysły,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie przeszła bez echa ta aukcja .

 

Jedna z ogólnopolskich gazet opublikowała mały artykuł

 

p1010190vg.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie się nie doczekamy zmiany abonenta, ale co tam. Ku archiwum (dla porównania):

 

jaroslawkaczynski.pl

id abonenta: nta330376 (osoba fizyczna)

ostatnia modyfikacja: 2009.10.05 08:24:57

 

Jak to się zmieni to można zacząć wierzyć, że cokolwiek zostało sprzedane, ja jestem z tych niewiernych Tomaszów i nie wierzę. ;)

 

Podobnie nie wierzyłem w sprzedaż domeny online.pl (aukcja zakończyła się na 250 tys. zł) i domena abonenta nie zmieniła...

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak to się zmieni to można zacząć wierzyć, że cokolwiek zostało sprzedane, ja jestem z tych niewiernych Tomaszów i nie wierzę. ;)

Na upartego może przerzucić domenę z jednego operatora do drugiego w ramach tego samego abonenta i holder się zmieni... ;)

Data zresztą też.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strona jaroslawkaczynski.pl przekierowuje na strone Komorowskiego:)

 

http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,8053...Bronislawa.html

 

Strona linkuje do artykułu z wczorajszej wypowiedzi premiera Donalda Tuska, w której padają ostre słowa pod adresem prezesa PiS. Domena jest wystawiona na Allegro. Sztab Komorowskiego nic nie wie o tej akcji.

W tej chwili na licytacji oferowana jest za nią kwota 100 tys. złotych.

 

To już chyba działanie z premedytacją:)

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma tego złego... Przynajmniej się ludziska dowiedzą, że domena z nazwiskiem jest potrzebna i że .pl jest lepsza od .info.

 

Nie rozumiem tylko dlaczego najbardziej zbulwersowani są jawni cybersquaterzy? :P

 

Heh, tez tego nie rozumiem, ale tu takie zasady panuja :)

 

...

Podobnie nie wierzyłem w sprzedaż domeny online.pl (aukcja zakończyła się na 250 tys. zł) i domena abonenta nie zmieniła...

 

O ile pamiec mnie nie myli, tam bylo chyba zaznaczenie, ze domena bedzie przekazana na jesieni? Ale serio nie pamietam, w ktorym to roku bylo i czy akurat tej domeny sie tyczylo...

 

Odnosnie jeszcze j...k....pl to trzeba przyznac, ze jej abonent jest odwazny ;) Coz... ponoc swiat do odwaznych nalezy :P

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×