Jump to content
lucasss

14luty.com

Recommended Posts

14luty.com

 

Ile waszym zdaniem może być warta ta domena? Nie dawno ją kupiłem, jest na razie zaparkowana u operatora. Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam na forum.

 

Z dobrym bajerem na allegro może dostaniesz Reg Fee (koszt rejestracji)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0 jak dla mnie :)

nie lepsza 14l.pl?

 

 

gdy patrze nan te domene to automatycznie ciskaja sie na usta pytania: DLACZEGO WLASNIE 14 LUTY? DLACZEGO? CZEMU NIE INNY DZIEN? CZEMU NIE 14-02.COM? liczysz na walentynkowiczow? musisz zdazyc ja wypozycjonowac! czasu niewiele. No i jak nazwa wskazuje - domena jednego dnia...

Share this post


Link to post
Share on other sites
gdy patrze nan te domene to automatycznie ciskaja sie na usta pytania: DLACZEGO WLASNIE 14 LUTY? DLACZEGO? CZEMU NIE INNY DZIEN? CZEMU NIE 14-02.COM? liczysz na walentynkowiczow? musisz zdazyc ja wypozycjonowac! czasu niewiele. No i jak nazwa wskazuje - domena jednego dnia...

 

i tu sie z Toba nie zgodze. "masz leb i ch...j to kombinuj" :) cytaty o milosci, ekartki dla zakochanych, forum zlamanych serc itd itd - mozliwosci jest kilka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Myślę, że na walentynkach można dobrze zarobić. Czy to aż takie ważne, że cash flow będę miał tylko w krótkim czasie raz na rok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi też się skojarzyła z walentynkami i w dodatku moja data urodzin.

Dla mnie domena oki.

Wyceny się nie podejmę z wiadomych względów. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po polsku jest 14. lutego! :):)

 

Liczebniki porządkowe w datach piszemy bez kropki.

 

# interpunkcja.pl :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Liczebniki porządkowe w datach piszemy bez kropki.

No, popatrz, popatrz... Niby wiem, a łapka sama do kropki wędruje. Wychodzi na to, że uczył Marcin Marcina... :) :) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Po polsku pisze/mówi się "14 lutego".

 

0 zł

forma 14 luty jest jak najbardziej poprawna dla suchego oznaczenia daty a nie określania, że tego dnia ma / miało / będzie miało miejsce jakieś wydarzenie ; 14 lutego to inaczej 14 ( dzień ) lutego czyli 14 luty , to co przenika do mowy potocznej często uznaje się za obowiązujące , np. idę z Zosią do kina a nie do kino ( kino w j. polskim jest nieodmienne podobnie jak np studio ) , od formy 14 lutego bardziej rażące są moim zdaniem wypociny w stylu : spadać w dół , bardziej lepszy , podatek vat , numer nip itepe ...

 

 

IMO domena 0 - reg fee

 

pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
forma 14 luty jest jak najbardziej poprawna dla suchego oznaczenia daty a nie określania, że tego dnia ma / miało / będzie miało miejsce jakieś wydarzenie ; 14 lutego to inaczej 14 ( dzień ) lutego czyli 14 luty

 

Bzdury piszesz.

14 (=czternastego) lutego są walentynki.

14 (=czternasty) lutego to walentynki.

 

Nie ma formy 14 luty (wbrew temu, co z lenistwa wypisują tłumacze systemów/programów komputerowych)

 

Gdyby moje słowa nie wystarczyły, to podeprę się autorytetem. ;-)

http://slowniki.pwn.pl/poradnia/lista.php?id=749

Share this post


Link to post
Share on other sites

google

48.900 > 14 luty 2007

182.000 > 14 lutego 2007

 

a więc dość często spotykana jest forma 14 luty 2007, choć w gazecie, sprawdziłem, data jest oznaczona w formie odmiany, np. 14 lutego, a w kalendarzu ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
chyba często spotykana jest forma 14 luty 2007, choć w gazecie, sprawdziłem, data jest oznaczona w formie odmiany, np. 14 lutego.

 

To prawda, wiele błędów jest szeroko rozpowszechnionych. Tak samo jak pisanie 14.II.2007, choć poprawnie jest 14.02.2007 lub 14 II 2007.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Bzdury piszesz.

14 (=czternastego) lutego są walentynki.

14 (=czternasty) lutego to walentynki.

 

Nie ma formy 14 luty (wbrew temu, co z lenistwa wypisują tłumacze systemów/programów komputerowych)

 

Gdyby moje słowa nie wystarczyły, to podeprę się autorytetem. ;-)

http://slowniki.pwn.pl/poradnia/lista.php?id=749

spłyciłeś ... chyba domyśliłeś się, że nie chodziło mi o poprawność słownikową ale potoczną, powiedzenie "14 luty" nie jest ani rzadkie ani gwarowe a jest w powszechnym użyciu; powiesz na to : przecież "kurwa"też jest w powszechnym użyciu - prawda - i dlatego np we włoszech można już całkiem legalnie mówić " va fan culo " . Przenikanie form potocznych do słownika jest płynne i trudno wyznaczyć czasami granicę, czy coś jest jeszcze niepoprawne czy już może jest correct - vide wyniki z goglarki post wyżej

 

pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 luty może być tylko w zdaniu typu: 14 luty (mroźny) był.

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 luty może być tylko w zdaniu typu: 14 luty (mroźny) był.

 

No... ale wtedy to już z kropką, bo ten liczebnik nie jest częścią daty. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No... ale wtedy to już z kropką, bo ten liczebnik nie jest częścią daty. ;)

A daj Ty spokój ;):P:)

Domena i tak szajs! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×