Jump to content
Sign in to follow this  
baart

transfer domeny

Recommended Posts

Witam,

 

ogolnie przyjete jest iz przy transferze domeny musi zostac zachowany 24 dniowego okresu przed jej wygasnieciem oraz 21 po jej odnowieniu.

 

Czy instnieje jakis operator na swiecie ktory moze transferowac domene np. 10 dni przez koncem jej abonamentu ??

 

Chodzi mi o domene .PL

 

Mam tez pytanie czy istnieje gdziekolwiek operator domen ktory przy transferze domeny aby transfer doszedl do skutku wymaga wplaty $ za abonament roczny ?? Jesli tego nie zrobie domena spadnie ...

 

Rowniez chodzi mi o domene .PL

 

Pozdrawiam i dziekuje za odp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

ogolnie przyjete jest iz przy transferze domeny musi zostac zachowany 24 dniowego okresu przed jej wygasnieciem oraz 21 po jej odnowieniu.

 

Czy instnieje jakis operator na swiecie ktory moze transferowac domene np. 10 dni przez koncem jej abonamentu ??

 

Chodzi mi o domene .PL

 

Mam tez pytanie czy istnieje gdziekolwiek operator domen ktory przy transferze domeny aby transfer doszedl do skutku wymaga wplaty $ za abonament roczny ?? Jesli tego nie zrobie domena spadnie ...

 

Rowniez chodzi mi o domene .PL

 

Pozdrawiam i dziekuje za odp

 

Terminy karencji ktore podales w wypadku domen swiezo rejstrowanych jak i expirujacych sa okresami NASKU nie partnera .

Co do pytania o platnosc za transer to nie bardzo kumam ? Bowiem definicja oplaty rejestracyjnej domeny jest taka ze zawiera ona w sobie wszystkie domniemane czynnosci na tej domenie czyli np. zmiane delegacji lub wlasnie transfer ! Mozesz sobie robic zmiane delegacji 2 razy dziennie i nikt nie wezmi od ciebie za to oplaty. Tak samo jak mozesz wkolko transferowac domene jesli tylko zachowane sa terminy o ktorych mowa wyzej .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×