Jump to content
fre0n

sedomania.com

Recommended Posts

Witam,

 

dostałem ofertę kupna domeny sedomania*com od firmy Sedo (sedo.com) prywatnie na maila. Oferują 50$. Widziałem, że domena sedomania*com była wystawiona przez poprzedniego właściciela na parkingu Sedo za 3000$. Teraz ja jestem właścicielem. Ile ta domena może być warta? Albo inaczej, ile ta domena może być warta dla Sedo ;) chyba nie 50$...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, jeżeli pytają o nią tzn. że jest dla nich wartościowa i trochę słabo by było oddać ją za 50$ ;) . Nie wiem na ile można ją wycenić. Dla mnie nie ma ona żadnej wartości... Ale musisz im krzyknąć trochę więcej, niech płacą! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie, skoro Sedo zawraca sobie głowę to znaczyłoby, że powinienem za tą domenę krzyknąć trochę więcej ;) No właśnie, "trochę" czyli pojęcie względne... kilkadziesiąt, kilkaset, a może liczyć w tysiącach $ ;) Nie wiem, może ktoś z Was miał podobną sytuację ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zejdzcie na ziemie. Jeśli sedo jej nie kupi to nikt jej nie kupi. Oddał bym za 50$

 

Mam takie samo zdanie na temat tej domeny. Oddałbym za tyle ile dają i kupił coś innego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zejdzcie na ziemie. Jeśli sedo jej nie kupi to nikt jej nie kupi. Oddał bym za 50$

 

To, że nikt oprócz sedo jej nie kupi nie znaczy, że chłopak musi oddać ją za grosze...ja bym spróbował wyżej, 200-300$ ?

 

mojeallegro.pl też tak oceniałeś? Za 3tyś zł poszła , w dodatku to polska firma, a sedo? no własnie...

 

 

Pozdrawiam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co Ci chodziło po głowie, żeby zarejestrować taką literówkę? ;)

 

Tak poważniej, to jeśli ta firma chce kupić domenę zawierającą ich nazwę, znaczy że im zależy. Trudno sobie wyobrazić, jaki serwis miałby tam powstać (może promocje i wyprzedaże domen?) Może po prostu wykupują wszystko, co zawiera ich nazwę.

 

Z drugiej strony, wygląda na to, że domena zawiera ich ™, więc jeśli kontroferta będzie za wysoka, mogą wybrać arbitraż.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×