Jump to content
namietnyflow

[Wykonam] Fora internetowe

Recommended Posts

@Timon

Wszystkie moje ostatnie realizacje oczywiście są dostępne, napisz na PW, a wyślę ci ostatnie realizacje. Jednak ta usługa już jest niedostępna, na dzień dzisiejszy już za dużo for przyjąłem. Druga sprawa -> jeśli ktoś przez ten miesiąc czasu miał do mnie jakieś pytanie itp. i mu nie odpisałem to proszę jeszcze raz wysłać wiad. na moją pocztę.

 

Pozdrawiam

 

 

Miło że odpowiedziałeś, PW właśnie wysłałem a realizacje chętnie obejrzę.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasę wziął...

Tego co miał zrobić nie zrobił... na pw nie odpowiada, nawet nie wchodzi na di.pl i taka z nim robota....

Share this post


Link to post
Share on other sites
co teraz powiesz?

 

Czas pokazał iż byłem w błędzie.

 

Przyznaję się bez bicia.

 

Zwracam honor oraz przepraszam za pochopne wnioski.

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

Może się ktoś poczuje urażony (jeśli tak to z góry przepraszam) ale czasem chyba warto oceniać ludzi po wyglądzie;)

Z pewnością nie można generalizować i sam znam wiele wspaniałych osób wyglądających kontrowersyjnie, ale kasta osób z czapką na bok i pseudohip-hopem na ustach jest według mnie grupą podwyższonego ryzyka;).

Pozdrawiam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czas pokazał iż byłem w błędzie.

Przyznaję się bez bicia.

Zwracam honor oraz przepraszam za pochopne wnioski.

nie ma sprawy ;)

 

[...]

nie oceniam po wyglądzie, nie jestem taki

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
nie ma sprawy ;)

 

 

nie oceniam po wyglądzie, nie jestem taki

Ja bron boże nie mówię żebyś tak robił;) przyznałem się tylko że troszkę się zraziłem w życiu na 3 reprezentantów tej subkultury. To taka własna moja dygresja na temat moich własnych uprzedzeń;)

Dobrej nocy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem kompletnie zaskoczony taką reakcję z Twojej strony - myślałem, że jeżeli człowiek czegoś nie rozumie to kontaktuje się z osobą, która jest mu w stanie pomóc w pewnej kwestii, a nie od razu wygaduje głupoty na ten temat. Nie od mojego "widzi mi się" realizacja usługi trwa jeden miesiąc, a nie półtora tygodnia (komentarz, który mi wystawiłeś (twoje forum w moich rękach jest od niespełna dwóch tygodni), nie próbowałeś komunikować się ze mną w żadnej kwestii wcześniej, więc przypuszczam, że nie miałeś żadnych pytań. Trudno, jeżeli myślałeś, że w ciągu tygodnia za 50zł z Twojego forum zrobię giganta na polskim rynku w tej tematyce to się chyba przeliczyłeś.

 

Pierwszy raz się z taką osobą spotkałem (i mam nadzieję, że ostatni). Nie mam najmniejszego zamiaru dalej utrzymać, a nie daj boże prowadzić jakiś interesów z paranoikami. Poproszę nr. konta bankowego na PW.

 

Jestem po prostu człowiekiem, nie żadną maszyną - nie siedzę tez codziennie na forum, jeżeli dla Ciebie formą kontaktu to "Cześć, co tam u Ciebie słychać" to niestety, ale w mojej gammie usług nie ma żadnego podpunktu, który by coś takiego oferował. Twoje ostatnie pytanie, które dostałem to 10 Września "Tak, a od którego piątku?", gdzie kilka dni wcześniej dostałeś na to pytanie odp.

 

I powtarzam jeszcze raz - realizacja usługi miał trwać miesiąc, a nie półtora tygodnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wiesz.... trza było napisać na pw.

 

Przełożyłeś termin na piątek nie miałem nic przeciwko. Po minionym piątku zauważyłem że nic się nie dzieje (miałeś się zarejestrować żebym dał Ci odpowiednie uprawnienia) więc napisałem Ci na pw "od którego piątku" bo sądziłem że chodziło Ci może o inny piątek. No ale skoro mi nie odpisywałeś kilka dni to stwierdziłem że to kiszka jest.

 

Dziwne że nie było Cię na forum z 2 tygodnie a jak napisałem posta to nagle się pojawiłeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zero kontaktu....

 

Nie radze robić żadnych interesów z tym użytkownikiem.

Czekam i czekam na zwrot pieniędzy.... i nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×