Jump to content
Domeniarz

Kody promocyjne firmy AZ.PL

Recommended Posts

Witam, poproszę uprzejmie, jeżeli ktoś ma zbędny kod, mile widziane .pl / .net

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam, poproszę uprzejmie, jeżeli ktoś ma zbędny kod, mile widziane .pl / .net

A jest obecnie jakaś promocja w Az.pl na domeny *pl/*net ?

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jest obecnie jakaś promocja w Az.pl na domeny *pl/*net ?

 

Sebastian

alpine5

 

Niestety, nie wiem, nie jestem na bieżąco. Nie rejestruję zbyt często w AZ.pl, ale pamiętam, że zdarzało mi się regnąć z 10% czy 15% upustem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko teraz - zamów konto Personal na 1 rok i oszczędź blisko 95%! Konto Personal na 1 rok kosztuje teraz tylko 10 zł!

Dodatkowo, po opłaceniu konta możesz zarejestrować aż 3 dodatkowe domeny .pl za 0 zł!

 

Nie zwlekaj! Oferta jest ważna tylko do 26 maja 2010, godz. 14:00.

 

W celu otrzymania rabatu wpisz kod: 1711273694548929 na stronie www.az.pl lub w Panelu Klienta/Partnera Az.pl podczas składania zamówienia.

 

Pozdrawiam

zaam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko teraz - zamów konto Personal na 1 rok i oszczędź blisko 95%! Konto Personal na 1 rok kosztuje teraz tylko 10 zł!

Dodatkowo, po opłaceniu konta możesz zarejestrować aż 3 dodatkowe domeny .pl za 0 zł!

 

Nie zwlekaj! Oferta jest ważna tylko do 26 maja 2010, godz. 14:00.

 

 

 

W celu otrzymania rabatu wpisz kod: 5301273696416564

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś nie będzie korzystał z promocji w najbliższy weekend na domeny *biz i *info, to będę wdzięczny za kod, najchętniej na PW.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli ktoś nie będzie korzystał z promocji w najbliższy weekend na domeny *biz i *info, to będę wdzięczny za kod, najchętniej na PW.

 

Sebastian

alpine5

 

Poszło na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

Chętnie przyjmę kod na domeny info i biz. W zamian proponuję całoroczną wdzięczność:)

Pozdrawiam

Czekam na wiadomości od hojnych darczyńców ;)

Edited by radse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko teraz - zamów konto Personal na 1 rok i oszczędź blisko 95%! Konto Personal na 1 rok kosztuje teraz tylko 10 zł!

Dodatkowo, po opłaceniu konta możesz zarejestrować aż 3 dodatkowe domeny .pl za 0 zł!

 

Nie zwlekaj! Oferta jest ważna tylko do 26 maja 2010, godz. 14:00.

 

 

 

W celu otrzymania rabatu wpisz kod: 5301273696416564

Czy ktoś z Was już korzystał z tej promocji? Zastanawiam się, czy te trzy darmowe peelki dostaje się od razu po wykorzystaniu tego kodu czy trzeba przedłużyć konto hostingowe o kolejny rok, dokonując już pełnej płatności? Coś mi trudno uwierzyć, że za 10zł można dostać tyle rarytasów.

 

@up Kod na domenę BIZ poszedł na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarejestruj domeny .BIZ i .INFO za 1 zł! 90 % upustu tylko dla dobrych Klientów Az.pl. Korzystając z promocji oszczędzasz 90%!

 

Nie zwlekaj! Oferta jest ważna tylko od 21 maja 2010, godz. 10:00 do 24 maja 2010, godz. 08:00. Skorzystaj ze swojej szansy na tanią rejestrację!

 

 

 

W celu otrzymania rabatu na domenę .BIZ i .INFO wpisz kod: 6451274396881830 na stronie www.az.pl lub w Panelu Klienta/Partnera Az.pl podczas składania zamówienia. Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
chyba sie troche zcwanili. Z tego co zauwazylem to na jednym koncie mozna wykorzystac tylko jeden kod.

Teraz już chyba tak jest właśnie, a najgorsze jest to, że straciłem jeden kod promocyjny, gdyż próbowałem zarejestrować domenę, wpisałem kod (i zaakceptowało go - pojawiła się komenda, że "kod na promocję *biz/*info został wykorzystany"), przeszedłem do płatności (przelogowanie na stronę banku w celu wykonania przelewu) i tak się złożyło, że musiałem odejść od komputera na kilka minut. W międzyczasie oczywiście wylogowało mnie z panelu az.pl, a po raz drugi nie udało się już wykorzystać tego kodu promocyjnego (nie wchodzi też żaden inny - a próbowałem chyba z trzema, które posiadałem). Niefajnie :lol:

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy ma ktos wolny kod na hosting, swoj skasowalem kilka dni temu z poczty, a nie moge go znalezc w panelu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy ma ktos wolny kod na hosting, swoj skasowalem kilka dni temu z poczty, a nie moge go znalezc w panelu.....

W panelu po lewej na samym dole masz wszystkie kody w zakładce kody promocyjne.. Stare i aktualne.

Na hosting nie mam ale może znajdziesz.

edit:

ostatnia pozycja w narzędzia.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites
W panelu po lewej na samym dole masz wszystkie kody w zakładce kody promocyjne.. Stare i aktualne.

Na hosting nie mam ale może znajdziesz.

edit:

ostatnia pozycja w narzędzia.

 

 

no wlasnie tam nie ma tego kodu, a wiem ze dostalem 2 emaile z az.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

ryskadow

2771273695268328

 

znalazłem w poczcie "Nie zwlekaj! Oferta jest ważna tylko do 26 maja 2010, godz. 14:00."

 

edit:

fakt ja tego co podałem też nie mam w panelu w tej zakładce. Ale nie chce mi się dalej szukać :lol:

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites
ryskadow

2771273695268328

 

znalazłem w poczcie "Nie zwlekaj! Oferta jest ważna tylko do 26 maja 2010, godz. 14:00."

 

 

dzieki :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cholera, chyba źle zrobiłem...

 

Trzeba było zacząć od zakładki "hurtowa rejestracja domen globalnych" w panelu AZ - pojedyncza rejestracja (najpierw .biz a później .info lub odwrotnie) skutkuje wykorzystaniem kodu przy pierwszej rejestracji :lol:

 

Może ma ktoś zbędny 1 kod?

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarejestruj domeny .BIZ i .INFO za 1 zł! 90 % upustu tylko dla dobrych Klientów Az.pl. Korzystając z promocji oszczędzasz 90%!

 

Nie zwlekaj! Oferta jest ważna tylko od 21 maja 2010, godz. 10:00 do 24 maja 2010, godz. 08:00. Skorzystaj ze swojej szansy na tanią rejestrację!

 

W celu otrzymania rabatu na domenę .BIZ i .INFO wpisz kod: 0841274395846365 na stronie www.az.pl lub w Panelu Klienta/Partnera Az.pl podczas składania zamówienia.

 

Pozdrawiam

zaam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cholera, chyba źle zrobiłem...

 

Trzeba było zacząć od zakładki "hurtowa rejestracja domen globalnych" w panelu AZ - pojedyncza rejestracja (najpierw .biz a później .info lub odwrotnie) skutkuje wykorzystaniem kodu przy pierwszej rejestracji :lol:

 

Może ma ktoś zbędny 1 kod?

To da się wpisać hurtowo np. 6 domen *biz/*info i zarejestrować je w tej promocji, każdą po 1 zł wpisując tylko jeden kod promocyjny ?

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
To da się wpisać hurtowo np. 6 domen *biz/*info i zarejestrować je w tej promocji, każdą po 1 zł wpisując tylko jeden kod promocyjny ?

 

Sebastian

alpine5

Hurtowo da się wpisać domeny (1 .info + 1 .biz) - i chyba takie postępowanie trzeba zastosować w tej promocji, jak inaczej?

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hurtowo da się wpisać domeny (1 .info + 1 .biz)...

Rozumiem. Chyba mając drugi kod nie uda Ci się zarejestrować na tego samego użytkownika. Ja założyłem specjalnie przed chwilą konto na ojca w az.pl (ale wpisałem niefortunnie mój numer tel. i mój adres mail, a te dane są już tam, na moim koncie rejestrowanym kiedyś - a chyba po tym system rozpoznaje). Miałem jeden dodatkowy kod jeszcze do wykorzystania, jednak "nie wchodzi" :lol:

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem. Chyba mając drugi kod nie uda Ci się zarejestrować na tego samego użytkownika. Ja założyłem specjalnie przed chwilą konto na ojca w az.pl (ale wpisałem niefortunnie mój numer tel. i mój adres mail, a te dane są już tam, na moim koncie rejestrowanym kiedyś - a chyba po tym system rozpoznaje). Miałem jeden dodatkowy kod jeszcze do wykorzystania, jednak "nie wchodzi" :lol:

 

Sebastian

alpine5

Tak, nie wchodzi. Próbowałem. Kod musi być zgodny z tym, które znajdują się na liście w panelu.

No trudno, przynajmniej jedną udało taniej się regnąć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×