Jump to content
Sign in to follow this  
newseller25

gotowe portale

Recommended Posts

Witam,

 

ostatnio przeszukując internet natchnąłem się na ofertę kupna gotowych portali internetowych. Warto pakować się w coś takiego czy to zwykłe nabijanie ludzi w butelkę?

 

Proszę o opinie

 

Link:

 

GotowePortale.pl

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

nabijanie , pewnie mają w stópce link pozycjonujący stronę no i dajesz jeszcze im zarobić.

 

227 zł - mhhh... to jeszcze ujdzie no ale ...

 

Jest to 120 zł za domenę (płatne nieobowiązkowo dopiero za rok) oraz 50 zł miesięcznie za hosting.

Pamiętaj, że pierwszy miesiąc otrzymujesz ode mnie gratis. Nauczę Cię jak za darmo wypromować każdą stronę.

 

1. Pytanie jaką domenę ? ( za 50 zł na rok też można mieć no nie ? )

2. 50 zł hosting ? ( 1100 zł ) - masakrycznie drogo

 

 

Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało. Mam nadzieję, że wybiłem ci z głowy ten pomysł :-)

Edited by zyga435

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeden wielki opis allegro, Szkoda czasu. Takie coś działa być może na dzieciaki z wtyczką podpiętą pod neo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już samo intro mnie urzekło:

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek jak to by było zarabiać miesięcznie ponad 20.000 zł ?

Jeździć szybkim sportowym samochodem, mieszkać w dużym pięknym domu, być w sklepie i mieć pieniądze na to co tylko Ci się spodoba ?

 

Jeśli już osiągnąłeś taki poziom lub nie robi to na Tobie wrażenia a Ty czujesz się na tyle pewny w swoich finansach nie czytaj dalej ponieważ zmarnujesz tylko swój cenny czas.

 

Czyli, hehe, sztampowy wstęp copywriterów. Bo kto zarabia 20 000? Więc oczywiście każdy będzie czytał dalej te wypociny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeśli tych "portali" pochylił by się nad regulaminem AdSense na pewno doczytał by się iż implementacja reklam na tego typu witrynach jest zabroniona

MFA=BAN

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeden wielki opis allegro, Szkoda czasu. Takie coś działa być może na dzieciaki z wtyczką podpiętą pod neo.

Weź Ty wybij sobie raz a zawsze, że usługa neostrady nie jest kierowana do dzieci.. Jezu, jak mnie to strasznie wkurza zawsze ( jako user neostrady :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że gdyby nie obietnice kolosalnych zysków oferta mogłaby wyglądać ciekawie. Dla kogoś kto w tym zaczyna a nie ma za wiele środków finansowych i wiedzy informatycznej mogłoby to być dobre rozwiązanie. Tyle, że sposób zachwalania produktu powoduje zapalanie się czerwonych lampek. Poza tym nie mówi całej prawdy - strona żeby zarabiała musi być wysoko w wyszukiwarkach. A to samo się nie zrobi.

 

EDIT:

 

Znalazłem coś takiego http://bazar-ogloszen.pl/gotowe-portale.pl...e-polecam_35658

 

To chyba wiele wyjaśnia.

Edited by rubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że gdyby nie obietnice kolosalnych zysków oferta mogłaby wyglądać ciekawie. Dla kogoś kto w tym zaczyna a nie ma za wiele środków finansowych i wiedzy informatycznej mogłoby to być dobre rozwiązanie. Tyle, że sposób zachwalania produktu powoduje zapalanie się czerwonych lampek. Poza tym nie mówi całej prawdy - strona żeby zarabiała musi być wysoko w wyszukiwarkach. A to samo się nie zrobi.

 

EDIT:

 

Znalazłem coś takiego http://bazar-ogloszen.pl/gotowe-portale.pl...e-polecam_35658

 

To chyba wiele wyjaśnia.

 

Tez z ciekawosci udalo mi sie wylicytowac w grudniu ten zestaw za chyba 15zl. Chcialem zajzec do srodka, co to za perpetum mobile ;-) Mase problemow juz przy intalacji... Instalator pisany w Ajax (co wg. mnie bylo totalna glupota) ciagle sie wywalal, nie podajac kodu bledu. Nie odnajdywal poprawnie sciezek (kilka sam poprawilem wewnatrz kodu, ale co z ludzmi nie majacymi o tym pojecia?). Jak juz cudem jakos to powiezchownie zainstalwalem, to nie chcialy sie zasysac te tresci. Niestety wszystkie pliki byly zaszyfrowane, wiec nie moglem niczego na wlasna rekke poprawic. Instalator nie chcial wgrac bazy danych. Dopiero po dluuuugim oczekiwaniu "support" przyslal mi jak zaimportowac "recznie". Niby poszlo, ale nadal nie chcialo zasysac tresci. Po kilkunastu mailach, "support" stwierdzil ze mam zbyt nowa wersje MySQL :wacko::) Rozumiem, gdybym mial najnowsze PHP, ale co ma do tego silnik bazy danych? :) Tak oto skonczyla sie moja historia z tym badziewiem nie wartym nawet zlotowki. Dostali "neutralny" tylko za to, ze dostalem towar.

 

To, co nie bylo zaszyfrowane, bylo pisane jakby to pisal amator. W dodatku jest to tak skonstruowane, ze dziala jedynie na ich hostingu, badz hostingu home, nazwa i bodajze az. Ktos, kto ma np. serwer na *BSD, moze obejsc sie smakiem, bo juz na poziomie instalacji nie sa wykrywane poprawnie inne sciezki, niz w Debianie i Centoscie.

 

Zdecydowanie odradzam. Zal mi tych, ktorzy wydawali na to cos jakiekolwiek pieniadze. Byli tacy co placili nawet powyzej tysiaka... Zazwyczaj chodzilo to po kilkaset zl...

 

Przestrzegam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że takie gotowe portale, zwłaszcza na allegro, gdzie obiecują złote góry to jest nabijanie w butelkę. Warto być ostrożnym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja tez się zainteresowałem tym tworem jednak chciałem żeby mi podali jakieś linki do ich działających zarabiających servisow .. no i do tej pory się nie doczekałem ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja tez się zainteresowałem tym tworem jednak chciałem żeby mi podali jakieś linki do ich działających zarabiających servisow .. no i do tej pory się nie doczekałem ... :)

 

I sie nie doczekasz, bo "kreatywni sprzedawcy" (by nie nazywac rzeczy po imieniu), nastawieni sa jedynie na pozytywne komentarze i duza sprzedaz na alledrogo :-) ozniej maja klienta w szerokim powazaniu i z powodu swojej niekompetencji, badz niecheci do pomocy, wmawiaja mu, ze to wina klienta, ze cos nie dziala. Malo tego - serwisy te sa glownie nastawione na dojenie kasy nie ze sprzedazy skryptow na alledrogo (ktore i tak sa zaszyfrowane i marnej jakosci), ale z hostingu, o ktorego cenach wole nie wspominac ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że takie gotowe portale, zwłaszcza na allegro, gdzie obiecują złote góry to jest nabijanie w butelkę. Warto być ostrożnym.

 

trzeba bardzo mocno uważać. Kiedyś sam się naciąłem, ale zdołałem wyjść z tego powiedzmy na zero.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już samo intro mnie urzekło:

 

 

Czyli, hehe, sztampowy wstęp copywriterów. Bo kto zarabia 20 000? Więc oczywiście każdy będzie czytał dalej te wypociny.

 

Odpowiedź: prezydent tyle zarabia a premier niewiele mniej, było o tym dziś w fakcie na okładce nawet. :lol:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×