Jump to content
Sign in to follow this  
rako

automaty.eu

Recommended Posts

Proszę o wycenę domeny automaty.eu.

Domena posiada ruch w granicach 50 odwiedzin miesięcznie.Wejścia głównie z Czech (90%).

Share this post


Link to post
Share on other sites
myślę iż z branży hazardu się ktoś w końcu zgłosi.

To duże ograniczenie możliwości dla takiej domeny.

Bardzo mocno rozwija się w Polsce kanał sprzedaży zwany vending ( automaty sprzedające - vending machines ).

Na razie są to u nas głównie napoje i snacki ale podobnie jak w innych krajach asortyment ten będzie się rozszerzał.

W niektórych miejscach z automatów sprzedawane są już nawet samochody.

 

Automaty ( skrzynie biegów ) w samochodach też stają się coraz popularniejsze.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
To duże ograniczenie możliwości dla takiej domeny.

Bardzo mocno rozwija się w Polsce kanał sprzedaży zwany vending ( automaty sprzedające - vending machines ).

(...)

Automaty ( skrzynie biegów ) w samochodach też stają się coraz popularniejsze.

 

Też o takich skojarzeniach pomyślałem w pierszej kolejności, a o automatach hazardowych dopiero na koniec.

Sam keyword jest tak wieloznaczny, że aż to może stac się jego wadą. Kto wie, czy dystrybutor nie wolałby domeny "automatysprzedajace" - konkretyzującej produkt, niż same "automaty".

Ale tak czy inaczej sama domena całkiem, całkiem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
...Bardzo mocno rozwija się w Polsce kanał sprzedaży zwany vending ( automaty sprzedające - vending machines ).

Na razie są to u nas głównie napoje i snacki ale podobnie jak w innych krajach asortyment ten będzie się rozszerzał.

...

 

też jestem tego zdania

 

 

#automaty.net.pl

#pgv.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi sie w pierwszej chwili nie skojarzylo z hazardem lecz z urzadzeniami automatyki.

Ja bym nie zarejestrowal, dlatego wg mnie nie jest warta zbyt duzo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mag

jak zobaczysz że tak fajna domena leły odłogiem to daj znać jak nią "wzgardzisz" ;)

U mnie hazard to jedno z pierwszych skojarzeń tak jak i vending. Szkoda jej na hazard.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×