Jump to content
Sign in to follow this  
dawid012

dropped - aukcje LM i ignorowanie użytkowników

Recommended Posts

Witam

mam ostatnio przykre doświadczenia z dropped, więc nie zaszkodzi się wyżalić.

 

wygasa mi około 15 domen, od dwóch miesięcy większości z nich nie mogę ich wystawić - nie wiedzieć czemu - na aukcjach LM

 

całą sprawę opisuję tutaj: http://www.di.pl/index.php?showtopic=52313...mp;#entry337020

 

dopiero poprzez napisanie na forum numeru maili, dostałem WCZORAJ odpowiedź na tego pierwszego.

okazało się, że nie mogę wystawić aukcji LM przez to, że są na giełdzie, więc wczoraj od razu zdjąłem je z giełdy i dalej nie mogę wystawić na LM.

piszę tutaj, gdyż dorgą mailową administratorzy dropped coś mnie ignorują, dopiero po postach na di.pl dostaje jakieś odpowiedzi, szkoda... po drastycznym spadku skuteczności przechwyceń domen, teraz drastycznie spada komunikatywność..

 

pozdrawiam

dawid

Share this post


Link to post
Share on other sites

szkoda słów, spadam na PPD bo dropped ma mnie w dupie. nie polecam, nie umieja odpowiedziec a jedynie w jednej wiadomosci przepraszali za blad.... kur... blad od paru miesiecy nie moge wystawic domen na LM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Od Pana w tej sprawie dotyczącej tego konta są dwa maile. Na koncie wygasły dwie domeny, dla których na aukcje LM było już za późno nawet na dzień pisania ticketa. Reszta domen jest odblokowana po sprzedaży i widoczna na liście http://www.aftermarket.pl/expiringauction.php.

 

1 linia supportu po otrzymaniu odpowiedzi ode mnie odesłała w informacji przeprosiny na utrudnienia z odblokowaniem domen.

 

Czy ma Pan inne konta, na których występują te problemy? Pisze Pan, że problem występuje od kilku miesięcy tymczasem na tym koncie widzę niewiele domen, niewiele wygaśniętych i dwa aktualne tickety (z ostatnich dni) do w/w sprawy.

 

PWS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×