Jump to content
Sign in to follow this  
polo333

MiniRecenzje*pl

Warta regnięcia?  

22 members have voted

  1. 1. Czy zarejestrowałbyś za 12 zł domenę MiniRecenzje.pl

    • Tak
      4
    • Nie
      18
    • Nie wiem
      0


Recommended Posts

Jeśli masz zamiar zrobić serwis z mini recenzjami to gratuluję - masz odpowiednią do tego domenę. W przeciwnym wypadku wartość domeny jest niewielka - marginalna ilość wyszukań przy dużym wyborze wolnych nazw dla serwisu o takim charakterze (np. miniopinie itd). więc szansa, że jakiś klient końcowy się zainteresuje akurat tą domeną jest niewielka.

Wyceniam: +10 PLN dla NASK i +2 PLN dla Dropped.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli masz zamiar zrobić serwis z mini recenzjami to gratuluję - masz odpowiednią do tego domenę. W przeciwnym wypadku wartość domeny jest niewielka - marginalna ilość wyszukań przy dużym wyborze wolnych nazw dla serwisu o takim charakterze (np. miniopinie itd). więc szansa, że jakiś klient końcowy się zainteresuje akurat tą domeną jest niewielka.

Wyceniam: +10 PLN dla NASK i +2 PLN dla Dropped.

 

Z całym szacunkiem, ale nie istnieje coś takiego jak mini opinie ( chyba, że w kontekście opinii o Mini Cooperze). To słowotwórstwo. Uważam, że mini recenzje są o niebo lepsze, choć wiadomo że najlepszy byłby generyk Recenzje.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

moim zdaniem dobry materiał pod serwis, czasem chciałbym przeczytać krótką opinię o filmie, zanim go oglądnę, szukać można np na filmweb, lecz tam zawsze jest kilka recenzji i są długawe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem w szoku, wyniki sądy są jednoznaczne aż 11 głosów na NIE.

 

Czy naprawdę jest tak źle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja dałem tak i mi się podoba , jest duże pole do popisu ( mogą być recenzje filmów , stron www. , książek itp. ) ale radziłbym coś tam postawić i wtedy sprzedać zysk będzie większy :) a co do wyceny to myślę że około 500 zł można było by osiągnąć nawet bez serwisu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×