Jump to content
Sign in to follow this  
mabien

SPOTERS*PL

Recommended Posts

to nie jest link do mojej domeny

 

link do mojej domeny wygląda tak: http://www.ndparking.com/spoters.pl

 

A co jest tam pod zdjęciami? - link do spoters.pl, a... że masz domenę przekierowaną na parking to link kieruje na parking. Ogarnij się.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co jest tam pod zdjęciami? Link do spoters.pl a że masz domenę przekierowaną na parking to kieruje na parking. Ogarnij się.

 

o cholera faktycznie. Ale to już nie moja robota, widać administratorzy nie wiedza że spoters*pl nie należy do nich. :rolleyes: hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
o cholera faktycznie. Ale to już nie moja robota, widać administratorzy nie wiedza że spoters*pl nie należy do nich. :rolleyes: hehe

No więc wykorzystaj to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym to była moja domena, po którą zgłosiłby się ten KK to celowałbym w średnie xx xxx.

 

1. Dla firmy sprzedającej czas reklamowy w telewizjach taka kwota nie powinna być problemem :rolleyes:

2. Prestiż musi kosztować. Ta domena dla tego projektu jest prestiżowa, a wszystkie końcówki są już zajęte.

3. Jeśli prowadzisz firmę możesz zaproponować im barter - domena za czas reklamowy na oferowanych przez nich kanałach.

 

Z informacji prasowej podanej dla mediów możemy wyczytać:

 

"Duże zainteresowanie konkursem wśród reklamodawców i głosujących oznacza, że Spoters na stałe już wpisał się w kalendarz wydarzeń branżowych rynku reklamowego w Polsce."

 

Jaki z tego morał?

- Jeśli nie kupią tej domeny w tym roku, to zgłoszą się po nią znowu za rok :D

Edited by J23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wspomniany wyżej projekt nie jest z przyszłości tylko z przeszłości i działał pod domeną spoters.pl .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdybym to była moja domena, po którą zgłosiłby się ten KK to celowałbym w średnie xx xxx.

 

1. Dla firmy sprzedającej czas reklamowy w telewizjach taka kwota nie powinna być problemem :rolleyes:

2. Prestiż musi kosztować. Ta domena dla tego projektu jest prestiżowa, a wszystkie końcówki są już zajęte.

3. Jeśli prowadzisz firmę możesz zaproponować im barter - domena za czas reklamowy na oferowanych przez nich kanałach.

 

Z informacji prasowej podanej dla mediów możemy wyczytać:

 

"Duże zainteresowanie konkursem wśród reklamodawców i głosujących oznacza, że Spoters na stałe już wpisał się w kalendarz wydarzeń branżowych rynku reklamowego w Polsce."

 

Jaki z tego morał?

- Jeśli nie kupią tej domeny w tym roku, to zgłoszą się po nią znowu za rok :D

 

4k w zasiegu to góra.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wspomniany wyżej projekt nie jest z przyszłości tylko z przeszłości i działał pod domeną spoters.pl .

 

To bardzo ciekawe co mówisz - oprócz screen'a widoku z parkingu nie ma po serwisie w Googlu ani śladu. W Archive.org też nikt o takim serwisie nie słyszał :rolleyes:

Jeśli się mylę to mnie oświeć.

Edited by J23

Share this post


Link to post
Share on other sites
To bardzo ciekawe co mówisz - oprócz screen'a widoku z parkingu nie ma po serwisie w Googlu ani śladu. W Archive.org też nikt o takim serwisie nie słyszał :rolleyes:

No i?

 

Jeśli się mylę to mnie oświeć.

Zobacz daty publikacji tych artykułów: link1 | link2 | link3 | link4

 

Ostatecznie jest jeszcze dowód empiryczny - widziałem ten serwis działający jakiś rok temu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatecznie jest jeszcze dowód empiryczny - widziałem ten serwis działający jakiś rok temu. :rolleyes:

 

Że widziałeś serwis - tego nie kwestionuję, ale na jakiej domenie? :D

 

Daty publikacji też nie są dowodem na istnienie serwisu - to, że ktoś podaje link w informacji prasowej nie oznacza jeszcze, że jest tam serwis. Ponadto, jeśli jakiś nowy serwis dostałby w witryny o PR6 (wirtualnemedia) linka do głównej strony to byłoby to wystarczającym powodem do odwiedzin przez Google'a i zaindeksowaniem jakichś treści - tak się nie stało bo... - nie są indeksowane strony bez treści.

 

Mam taką teorię: firma nie zadbała o to by przed rozpoczęciem projektu zabezpieczyć sobie domenę - pewnie ktoś, dokładnie oni sami nie wiedzą kto, miał kupić domenę ale tego nie zrobił, bo nie wiedział, że to on miał to zrobić :D ...i obudzili się pewnego dnia z ręką w nocniku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Że widziałeś serwis - tego nie kwestionuję, ale na jakiej domenie? :rolleyes:

 

Daty publikacji też nie są dowodem na istnienie serwisu - to, że ktoś podaje link w informacji prasowej nie oznacza jeszcze, że jest tam serwis. Ponadto, jeśli jakiś nowy serwis dostałby w witryny o PR6 (wirtualnemedia) linka do głównej strony to byłoby to wystarczającym powodem do odwiedzin przez Google'a i zaindeksowaniem jakichś treści - tak się nie stało bo... - nie są indeksowane strony bez treści.

 

Mam taką teorię: firma nie zadbała o to by przed rozpoczęciem projektu zabezpieczyć sobie domenę - pewnie ktoś, dokładnie oni sami nie wiedzą kto, miał kupić domenę ale tego nie zrobił, bo nie wiedział, że to on miał to zrobić :D ...i obudzili się pewnego dnia z ręką w nocniku.

Serwis działał na spoters.pl.

 

EOT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potwierdzam, był taki serwis. Zastanawiałem się nad przechwyceniem tej domeny jednak odpuściłem, jak widac niesłusznie :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
moja propozycja byla 7-8k, oni proponują 5k. brać czy powiedzieć 10k...:blink:;):blink::)

 

Najpierw proponujesz 7-8 k, a po ich propozycji 10 k? Nie robi się takich rzeczy, bo wychodzisz na niepoważnego sprzedawcę i możesz zostać z niczym. Ja bym zaakceptował.

Share this post


Link to post
Share on other sites
sprzedałbym za 5k bez zastanowienia

 

Jak wyżej (to może być max jaki faktycznie mogą dać) brałbym te 5k od razu. Ale możesz też spróbować wyjść z kontrofertą na 6 000 :blink: - albo się zgodzą albo zostaniecie przy 5k

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaproponuj 6,75k oni muszą ją kupić a ty powinieneś tak zrobić aby stanęło na 6k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×