Jump to content
Sign in to follow this  
maryuse

poznajomości.pl

Recommended Posts

Nie wiem dlaczego, ale jak słyszę, że jakiś projekt dostał pieniądze z dotacji unijnych to od razu mam przeczucie, że to będzie klapa.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem dlaczego, ale jak słyszę, że jakiś projekt dostał pieniądze z dotacji unijnych to od razu mam przeczucie, że to będzie klapa.

 

DD

 

To jest oczywiste. W każdym z przypadków robi się projekt, żeby dostać kasę i żaden nie odnosi sukcesów. I to z naszych podatków :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest oczywiste. W każdym z przypadków robi się projekt, żeby dostać kasę i żaden nie odnosi sukcesów. I to z naszych podatków :blink:

Słyszałem już nawet o całych spółdzielniach firm zakładanych przez te same osoby. A potem te firmy wzajemnie sobie świadczą usługi, za które płacą z dotacji. Idealny mechanizm do robienia łatwej kasy.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Słyszałem już nawet o całych spółdzielniach firm zakładanych przez te same osoby. A potem te firmy wzajemnie sobie świadczą usługi, za które płacą z dotacji. Idealny mechanizm do robienia łatwej kasy.

 

DD

Jeśli można z dotacji inwestować w domaining to zawsze możemy między sobą przeprowadzać transakcje i wyciągać kasę z Unii jak tak łatwo rozdaje :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dotacje unijne to po prostu złodziejstwo, ale ten pomysł wydaje się być ciekawy, tylko jest tak opisany, że do końca nie wiadomo o co chodzi, dużo słów, ale zostają niejasności jak to działa,

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Taki sam "rywal" Allegro jak masa innych serwisów zakupowych. IMO serwis beznadziejny, poza tym już istnieją takie modele na zachodzie, więc nie jest to nic nowego. Wolę kupić bezpośrednio w danym sklepie a nie trudzić się kilkukrotnym wyszukiwaniem, które może mieć na dodatek skutek negatywny. Pewnie oddają użytkownikom część prowizji ze sprzedaży poprzez linki afiliacyjne.

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taki sam "rywal" Allegro jak masa innych serwisów zakupowych.

No skoro tak uważacie, że projekt "spadnie" - dlaczego nie ma jeszcze opcji na domenie :blink:

W każdym razie IDN dosyć świeży, może nie wydali na domeny "kupy" unijnej kasy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taki sam "rywal" Allegro jak masa innych serwisów zakupowych.

 

dość rzadko zgadzam sie z Michałem ale to prawda .Skoro eBay nie dało rady to nie wydaje sie mozliwe zeby jakies dotacje z 8.1 daly rade wygrac czy nawet skutecznie konkurować z allegro !

Allegro to nie jest jakis tam serwis to jest olbrzymia firma warta pieprzony MILIARD DOLCOW .

Pomysl z małymi modyfikacjami tego poznajomosci jest zerznięty z zachodu, gdzies czytalem o tym z pol roku temu .

Ale kto wiem możne dadzą rade :blink:?

Share this post


Link to post
Share on other sites
No skoro tak uważacie, że projekt "spadnie" - dlaczego nie ma jeszcze opcji na domenie :blink:

W każdym razie IDN dosyć świeży, może nie wydali na domeny "kupy" unijnej kasy.

 

nie moze spasc przez 5 lat bo takie sa wymogi projektów ze musi tyle minimalnie funkcjonowac

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie moze spasc przez 5 lat bo takie sa wymogi projektów ze musi tyle minimalnie funkcjonowac

Rozumiem, dziękuję za info, ja taki porządny jestem i nieobyty ze "złodziejstwem" unijnej kasy. :blink:

 

edit:

post napisany o 13:13 :blink: - wierzycie w przesądy?

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

edit:

post napisany o 13:13 :blink: - wierzycie w przesądy?

Jakby to było pojutrze w piątek 13 to bym uwierzył :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
edit:

post napisany o 13:13 :blink: - wierzycie w przesądy?

 

Gdybyś napisał ten post w piątek (teraz wypada 13) , to kto wie... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
chyba ten kto wymyślił nazwę/domene tego "rywala" był rekrutowany z programu "zatrudnij niepełnosprawnego "

 

W ogóle jak sobie przeglądam start-up'y (np. na mambiznes.pl) i widzę ich nazwy to aż mi się odechciewa w ogóle tam zaglądać :-)

No jak można nazwać serwis shuu.pl, totutam.pl, pokablo.pl, snapka.pl, perfonauci.pl czy vuala.pl ?? Niech mi pozycjonerzy nie wmawiają, że nazwa się nie liczy tylko pozycja w G. A właśnie, że się liczy, bo np. ja poważnie nie potraktuję serwisu shuu..

A przecież tyle ładnych domen jest do kupienia na runku wtórnym. Zamiast wydać parę tys. na dobrą nazwę to robią serwisy na jakichś syfach...

 

O 8.1 się nie wypowiadam nawet... złodziejstwo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
chyba ten kto wymyślił nazwę/domene tego "rywala" był rekrutowany z programu "zatrudnij niepełnosprawnego "

A co to niepełnosprawny to zaraz musi być półgłówek?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co to niepełnosprawny to zaraz musi być półgłówek?

Miałem podobne odczucie odnośnie postu @kilofek...

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

A przecież tyle ładnych domen jest do kupienia na runku wtórnym. Zamiast wydać parę tys. na dobrą nazwę to robią serwisy na jakichś syfach...

 

O 8.1 się nie wypowiadam nawet... złodziejstwo.

 

 

Allegro to tez kiepska nazwa na serwis aukcyjny... ;-)

 

Nie widze sensu wciskania dobrych domen tam, gdzie one nie sa potrzebne. Ogolnie domeny to temat zbytnio rozdmuchany i nader przeceniany. Inna sprawa, ze czasem wole wejsc na dziwolaga, byleby to bylo .pl albo .com.pl. Kazdy chce zbudowac swoja marke. Jak juz beda potentatami to w przyplywie veny, moze odkupia za max xxx zl te niby topowe domeny, ktorych i tak nikt nie chce kupic nawet za 50zl ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×