Jump to content
Sign in to follow this  
kamilo

gornikzabrze.com

Recommended Posts

Proszę o wycenę mojej domeny gornikzabrze.com

jest to domena klubu Górnik Zabrze,

obecnie ma nowego sponsora który inwestuję w klub,

dziennie stronę odwiedza 10uu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno będę ją przedłużał tym bardziej że allianz chce wybudować nowy stadion górnikowi i dać 12 milionów na transfery :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg domeny.pl domena jest warta kilkadziesiąt tysięcy euro (dobrze pamiętam? ;-), natomiast w realnym świecie – max parę stówek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chciałem zakładać nowego tematu ale jak myślicie czy jak 15 grudnia firma Allianz przejmie klub Górnik Zabrze i wybuduję nowy stadion oraz dokona paru dobrych transferów to domena może być więcej warta ale czy firma Allianz była by wstanie odebrać mi domenę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
zapierniczą Ci czuje

Zaczynasz mnie denerwowac w wycenach. :D Twoje posty zaczynają przypominac Czomolugnę głupoty. Jak chcesz, to zacznij sie rejestrowac na nepalskich stronach internetowych.

Nie zapomnij o powitaniu. " Czesc to ja, lubie gwatemalskie garncarstwo, oraz uwiekbiam fińskie filmy bez tłumaczenia"

 

Pozdrawiam jako 'górek'.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

@Neteler - na jakie pytania? Na wszystkie już odpowiedziałem. Jeżeli po trzech piwach dopada Cię iluzoryczna i pozbawiona normalności epilepsja słowotwórcza, to polecam pseudo sex-czaty. Tam będziesz mógł sie wynaturzyc. Oczywiście mam na myśli sex-czaty w Himalajach, tam możesz pospamowac z Yeti.

A tak na marginesie to twoje posty przypominają jednego usera który jest teraz JMY.....

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena dobra, jednak TM. Lech, bodajże w zeszłym roku, wziął się za to i odbierał takie domeny.

 

Zgadza się - sam byłem ofiarą tego procederu.

Lech wystąpił do sądu polubownego o przejęcie doemny. Choć kkslech.pl zarejestrowałem raczej hobbystycznie - chciałem coś na niej zrobić, nie sprzedawać.

Ostatecznie dogadałem sie z nimi i odsprzedałem im polubownie, bez większych problemów za 1k.

Nawet dostałem propozycję żeby dalej ją prowadzić, ale już jako ich własność.

 

Gdyby się uparli to by ją dostali bez problemów i bez kosztów.

W takich sytuacjach zalecam dialog i porozumienie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×