Jump to content
Sign in to follow this  
projektor

magazyny.eu

Recommended Posts

witam, a jak koledzy wyceniliby domenę ewentualnie

 

magazyny.eu ?

 

przy okazji mała prośba o opinię nt. domen:

 

iguana.pl/com.pl - (komplet)

owl.pl

akord.pl

eurostar.pl/ com.pl

 

 

dziękuję i pozdrawiam,

SD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem zwolennikiem .eu, ale akurat myślę, że ta może znaleźć klienta. Wyceny się nie podejmę, bo kompletnie nie znam rynku eurodomen w Polsce.

 

Owl.pl - od ręki dostaniesz w okolicach średniego XXX

iguana.pl - fajna na nazwę klubu/restauracji/dyskoteki itp

akord.pl - praca na akord, ew. domena na serwis muzyczny - fajna domenka

eurostar.pl - nie mam zdania, niby sensowna w miarę, ale jakoś nie widzę komercyjnego zastosowania.

 

Jakby nie patrzeć całkiem sensowne domeny tu przedstawiłeś.

Edited by qrka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powyższe domeny też uważam za dobre, ciekawe i jak nie przesadzisz z wyceną to długo nie będzie trzeba szukać kupców.

 

 

PS.

Mi szczegolnie podoba sie magazyny.eu... a wersja .pl sprzedala sie niedawno za 33,000€ :)

Powodzenia

 

Nie wiedzialem, że magazyny.pl poszła za tyle? Ktoś ewidentnie przepłacił - ja oferowałem wolnemagazyny.pl i nie było chętnych - dopiero na LM poszła za grosze;) No chyba, że w tym rzecz żeby nie były wolne tylko z towarem;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie jestem zwolennikiem .eu, ale akurat myślę, że ta może znaleźć klienta. Wyceny się nie podejmę, bo kompletnie nie znam rynku eurodomen w Polsce.

 

Owl.pl - od ręki dostaniesz w okolicach średniego XXX

iguana.pl - fajna na nazwę klubu/restauracji/dyskoteki itp

akord.pl - praca na akord, ew. domena na serwis muzyczny - fajna domenka

eurostar.pl - nie mam zdania, niby sensowna w miarę, ale jakoś nie widzę komercyjnego zastosowania.

 

Jakby nie patrzeć całkiem sensowne domeny tu przedstawiłeś.

 

Dziękuję za sugestie. Zastanawiałem się nad wykorzystaniem iguana.pl na serwis 'kobiecy' (jest już np. limetka.pl czy inne owocowo- kulinarne nazwy). Jeśli dostałbym 20.000 zł na dziś to pewnie bym sprzedał.

 

A inne domeny? Jakieś konkretne kwoty?

 

Wiem, że magazyny.pl sprzedały się za spore relatywnie pieniądze ale nie mam pewności, czy w przypadku .eu może się to przełożyć.

 

Będę wdzięczny za sugestie kwotowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki. A jakieś sugestie co do możliwych do uzyskania cen?

 

Biorąc pod uwagę "popularność" domen .eu na naszym rynku , użył bym sztywnej formułki . Skoro magazyny*pl sprzedała się za 33k eur , co jest i tak stusunkowo wysoką ceną , to cofnąłbym przecinek o jedno miejsce (czyli wychodzi 3,3k eur) +/- 1000 eur :)

Edited by armani

Share this post


Link to post
Share on other sites
Biorąc pod uwagę "popularność" domen .eu na naszym rynku , użył był sztywnej formułki . Skoro magazyny*pl sprzedała się za 33k eur , co jest i tak stusunkowo wysoką ceną , to cofnąłbym przecinek o jedno miejsce (czyli wychodzi 3,3k eur) +/- 1000 eur :)

 

No tak, to ciekawy przelicznik i bardzo przydatny. Nie twierdzę, że nie prawdziwy. Ale przy takiej optyce warto zakutalizować na niej oferty pow. magazynowych i zarabiać na pośrednictwie. Zwłaszcza, że zajmuję się nieruchomościami :-) W każdym razie dziękuję za te wyliczenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki. A jakieś sugestie co do możliwych do uzyskania cen?

Myślę, że jesteś świadomy wartości swoich domen. :D

Nie wypowiadam się na temat domen .eu, natomiast większość z przedstawionych domen .pl swobodnie można sprzedać za średnio-wysokie xxxx :P, natomiast ja bym poczekał na więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×