Jump to content
Sign in to follow this  
dobre_domeny

Brak odpowiedzi z Aftermarket

Recommended Posts

W aftermarketowym adminie znowu zniknęła funkcja dodawania domen.

Poprzednim razem zrobili mi to szybko , a teraz ...

 

Od trzech dni (8 wrzesień) czekam na odpowiedź.

Dostałem Ticket i cisza ...

 

Awaria ? Urlop ?

 

Śpią ?

 

Ktoś coś wie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro padnie odpowiedz na Pana ticket wraz z wyjasnieniami :-)

 

no proszę a u mnie na 3 maile z rzędu nie udzielili odpowiedzi. Początek był obiecujący, ale odkąd sprawę przejął dział techniczny konsultanci nie śledzą tematu i nie reagują na zapytania. To po cholerę oni tam są ??? A druga sprawa po wpadce z domeną jaka mi się przydarzyła z wami uważam, że kontakt mailowy to zdecydowanie za mało.

 

Dodam, że mój problem jest od 30.05.2012 . Nowy nabywca domeny nie może się jej doczekać i wasz brak profesjonalizmu może skutkować negatywną opinią na allegro dla mnie, co ewidentnie wynika z braku profesjonalizmu u was. A co za tym idzie nie macie się z czego cieszyć. Zamiast wprowadzać nowe usługi udoskonalcie to co szwankuje.

 

Poza tym powinniście oferować dla stałych Klientów bonusy również na przedłużanie rejestracji a nie tylko na przechwytywanie nowych domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tez czekam na odpowiedź juz kilka dni, powoli tracę nadzieję ze ją dostanę jak równiez pieniądze zgromadzone na ich kontach. Mija juz 14 dzien (roboczy) od zlecenia wyplaty a tu cisza i nic nie odpowiada.

Sporo jeszcze wisi na koncie, ale pomyslałem ze jak bede wyplacal mniejszymi kwotami to pójdzie szybciej.

Obawiam się ze czas zmienic rejestratora i przeniesc 150 domen do kogoś bardziej rzetelnego. Decyzję podejmę na dniach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×