Jump to content
Sign in to follow this  
plachcik

wypozycjonujemy*pl

Recommended Posts

Witam Serdecznie

Dostałem dzisiaj zapytanie od klienta na temat domeny wypozycjonujemy.pl

 

Myślę o wysokim xxx .Jakie jest Wasze zdanie na temat domeny i ceny .

 

 

pozdrawiam

Piotr

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozycjonowanie to dość dochdowy interes a liczba sensownych domen z tym keywordem jest ograniczona.

Domena ładna, przychylam się do wysokiego xxx.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena ma znacznie większy potencjał, 2k minimum.

 

 

pod seo owszem sie nadaje ale raczej pod katalog/blog a nie pod firmę... jako klient koncowy dałbym moze pare stoowek tylko, ale musiałaby mieć jeszcze jakąś historię...

Edited by thanatos

Share this post


Link to post
Share on other sites

maksymalnie średnie xxx

 

leżała wolna jakiś czas.

 

w sumie dużo jest takich domen wolnych tworów z przedrostkami w l.m i tym podobnych stworów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
leżała wolna jakiś czas.

 

Jak już podajesz informacje to podawaj informacje prawdziwe.Kiedy "leżała" wolna ?

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

jakiś czas temu, nie określę dokładnie miesiąca bo nie pamiętam, ale w tym roku ją sprawdzałem i była wtedy wolna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jakiś czas temu, nie określę dokładnie miesiąca bo nie pamiętam, ale w tym roku ją sprawdzałem i była wtedy wolna ;)

 

...

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak sprawdzałeś LOL Jesteś tak samo wiarygodny jak Twoje aukcje na AM po których zablokowali Ci konto .Domena wylicytowana w marcu po przechwyceniu .Więc była wolna w tym roku kłamczuszku ? PUCIO PUCIO

 

co ja się będę z tobą sprzeczał, jakiś czas temu była wolna.

oczywiście ty wiesz lepiej, chodź już zdarzało mi się przechwycić domenę w drodze gdy spadała - przykład SpaAndWellness.pl bez udziału żadnej zewnętrznej firmy pomimo tego że byli chętni.

widocznie tak samo było w przypadku twojej domeny którą po prostu miałem w rezerwacji i puściłem wolno.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę o zamknięcie tematu .Dziękuję wszystkim za opinie.Oferta została wysłana.

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

plachcik wygarniasz człowiekowi wszystko tylko dlatego bo napisał że domena którą chcesz sprzedać była jakiś czas temu wolna? Wjeżdżasz mu ostro, później jakby się ogarniasz i edytujesz post, na koniec żeby uniknąć dalszych kompromitacji prosisz zamknięcie tematu. Jesteś żałosny.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
plachcik wygarniasz człowiekowi wszystko tylko dlatego bo napisał że domena którą chcesz sprzedać była jakiś czas temu wolna? Wjeżdżasz mu ostro, później jakby się ogarniasz i edytujesz post, na koniec żeby uniknąć dalszych kompromitacji prosisz zamknięcie tematu. Jesteś żałosny.

 

Pozdrawiam

 

Wyluzowalismy z app na privie,przebilismy grabe i koniec sprawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×