Jump to content
Sign in to follow this  
adiectus_pl

Czy sie jeszcze opłaca?

Recommended Posts

Witam

Czy opłaca się jeszcze rejestrować "pomyłki" licząc na jakiś ruch z nich? Np takie jak naszakllasa.pl itp? Jak mozna zarobić na nich po za parkingami? (Czy np opłaca sie stawiać na nich katalogi e-weblink-a lub jakieś na prawdę mini strony i dodawać reklamy cpmprofit, google adsense itp?)

 

Liczę na ciekawe odpowiedzi:)

 

P.S. Pytam dla tego gdyż mam jakieś 10-20 domen do zarejestrowania tego typu i nie wiem czy warto:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
P.S. Pytam dla tego gdyż mam jakieś 10-20 domen do zarejestrowania tego typu i nie wiem czy warto:)

Ktoś mądry wymyślił DNT czyli 14-dniową usługę testowania domen.

 

To troszkę lepsze, niż zakładanie tematu z pytaniem, które padało na forum jakieś tysiąc razy ;)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

Czy opłaca się jeszcze rejestrować "pomyłki" licząc na jakiś ruch z nich? Np takie jak naszakllasa.pl itp? Jak mozna zarobić na nich po za parkingami? (Czy np opłaca sie stawiać na nich katalogi e-weblink-a lub jakieś na prawdę mini strony i dodawać reklamy cpmprofit, google adsense itp?)

 

Liczę na ciekawe odpowiedzi:)

 

P.S. Pytam dla tego gdyż mam jakieś 10-20 domen do zarejestrowania tego typu i nie wiem czy warto:)

 

Przetestuj domeny na 14dni - usluga o nazwie tasting :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi chodzi o wasze doświadczenia bo tak jak np na domenach gogle.pl można dać wyszukiwarkę google i na tym pewnie kiloka groszy zarobić ale co z domenami typu naszakllasa.pl itp w których wyszukiwarka wiele nie da:) Czy właśnie iść w mini katalog e-weblink-a, podlinkować go by zyskał podstrony i mieć kilka groszy z linków + kilka groszy z banerów umieszczonych np?

 

Po za tym 14dni a np 2 lata to jest różnica:) Ja na pasjans net miałem kiedyś 2$ na poczatku przy małym ruchu a teraz CTR mam taki sam (% taki sam a klików więcej) i mam tylko 40-50 euro centów:( Więc nie zawsze 14 dni wystarczy:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy opłaca się jeszcze rejestrować "pomyłki" licząc na jakiś ruch z nich?

Zalezy do czego potrzebujesz ruch z domeny?

 

Wiadomo, im większy, tym lepszy.

 

Tylko czasem zalezy, czy chcesz przekierować setki uu dziennie po jakimś serialu (głównie dla kobiet) na jakąś stronę np. z militariami. Wtedy to raczej nie ma sensu. A może wystarczy ci 10-20 stałych uu dziennie, ale na jakis niszowy temat, który to ruch przekierujesz na swój serwis o podobnej tematyce. A może chcesz po prostu wyłącznie na parking i zarobki. Tutaj też róznie, nie zawsze duży ruch ma wysoki współczynnik konwersji. No ale żeby mieć punkt wyjścia, czyli ruch, to trzeba testować i analizować domeny pod kątem historii, linków, PR, alexa i innych czyników.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×