Jump to content
Sign in to follow this  
Pitter

Promocja na Szwedzkie domeny .se ok 4,5zł

Recommended Posts

WItam

 

dostałem maila o promocji na domeny szwedzkie od 1 października, i jest to ciekawa obniżka.

 

loopia.se - cena 10kr ok 4,4zł / ograniczenie 50 domen na konto.

binero.se - za darmo pierwsze 10 domen na konto potem cena 25kr - ok 11zł

 

z tego co wyczytałem oba serwisy mają pule 10k domen w promocji, także lepiej się pośpieszyć.

na stronie Binero widać ile jeszcze zostało domen, na tą chwile 5,967

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzieki za info Pitter!

 

czy są jakies restrycje dla domen szwedzkich? Dokladnie teraz nie pamietam, ale komus chyba kazali wysylac skany dowodow itd. Regales ostatni .se? Jak to aktualnie wyglada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma restrykcji, a skan dowodu może dla potwierdzenia danych w jakiejś sytuacji, ale ciężko mi na ten temat coś powiedzieć, w loopi, i binero takich sytuacji nie miałem.

Rejestracja, transfery, kasacja domeny bez żadnych problemów.

 

chyba rok temu jeszcze transfer był płatny, ogólnie zasady się pozmieniały i wygląda to dość podobnie do Polskiego rynku, także nic tylko rejestrować.

Dodam tylko, że ruch Szwedzki ma dobre stawki na parkingu, a nawet w sytuacji gdy domena ma dużo mało produktywnego ruchu potrafi zarobić na przedłużenie i nie tylko po przez popupy w sedo (nie do pomyślenia z Polskim ruchem)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

w binero.se pierwszą domenę policzyło za 1 SEK a jak chcę następną to jest cena 25 SEK. Gdzie jest 10 darmowych? Potrzeby jest jakiś kod?

 

edit: faktycznie przeoczyłem jednego checkboxa :P

Edited by monty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Policzyło, bo jest zaznaczony chyba dodatkowo hosting, trzeba zaznaczyć odpowiednią kratkę, że chcesz tylko domeny, wtedy jest 0kr.

Ja mam za to problem z ich panelem, nie wiem co, gdzie i jak

 

Pozdrawiam

Marcin

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeszcze raz podbije, cięzko mi jest to przetlumaczyc translatorem nieczytele to wszystko,

jest obowiazek przedluzenia po roku tych domen za 0 ?

 

PS. pochwalcie sie pozniej jakie keywordy zarejestrowaliscie :P

Edited by linux

Share this post


Link to post
Share on other sites
jest obowiazek przedluzenia po roku tych domen za 0 ?

przy rejestracji zatwierdzasz 2 regulaminy, jeden Binero drugi ogólny rejestru .se.

nie widzę żadnych wzmianek i obowiązków co do promocyjnych rejestracji, można wnioskować że nie ma takich praktyk jak mogliśmy spotkać u Nas.

dodatkowe info to jak widzę jedynie wpis w newsach w prawej kolumnie informujący o tej promocji.

Myślę, że nie ma się czym martwić, 2lata temu przy podobnej promocji w loopi, jak domeny nawet były po 1kr, nie było problemu z brakiem odnowień.

 

Panel jest o tyle ciężki bo szwedzki :P, z tłumaczem można się z czasem zorientować co i jak, ale akurat panel binero jest wg mnie lepszy od tego w loopi, no ale zaś w loopi jest po angielsku.

 

Dodam tylko, że w razie czego odnowienie w OVH dla .se to tylko 42.69PLN Brutto

Ovh ma dobre ceny odnowień na różne europejskie cctld, ale w przypadku .se wychodzi podobna kwota, może różnica 1 - 2zł,

nie wiem czy dobrze pamiętam ale przy odnowieniu i zakupie normalnie domen nie doliczało mi ich Vatu czyli była kwota 79kr, co jest atrakcyjną ceną, tylko nie wiem czy to był błąd (jest to do sprawdzenia).

Edited by Pitter

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pitter:

Domeny są rejestrowane z automatu czy trzeba czekać ?

Te za darmo raczej od razu, po chwili miałem je w panelu

z loopi i z puli już płatnej po opłaceniu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skorzystałem z oferty binero.se i zarejestrowałem jedna domene za 25k, bo promocja chayba się skończyła lub czegoś nie zaznaczyłem. W każdymn bądz razie nie za bardzo mogę dogadać się z tym panelem, może ktoś się orientuje się jak zmienić DNSy dla domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites
W każdymn bądz razie nie za bardzo mogę dogadać się z tym panelem, może ktoś się orientuje się jak zmienić DNSy dla domeny?

Zarządzasz domenami w "Kontrollpanel" tam powinna być lista domen, i albo wchodzisz na pojedynczą domenę i zakładka "Namnservrar"

albo na liście domen zaznaczasz kilka domen i na dole rozwijasz na dole na liście "Byt namnservrar" aby zmienić hurtowo dla kilku domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się udało zarejestrować te 10 darmowych domen (Binero.se), nawet już rozgryzłem ichniejszy panel.

Mam jednak pytanie czy działa wam ustawienie przekierowania domen (Vidarebefordring),

bo ustawiłem przekierowania, a wybierając w wyszukiwarce jakąkolwiek domenę zarejestrowaną wyskakuję niestety że strona nie została znaleziona.

 

Pozdrawiam

Marcin

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam jednak pytanie czy działa wam ustawienie przekierowania domen (Vidarebefordring),

bo ustawiłem przekierowania, a wybierając w wyszukiwarce jakąkolwiek domenę zarejestrowaną wyskakuję niestety że strona nie została znaleziona.

Hmm, może propagacja DNSów trochę trwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm, może propagacja DNSów trochę trwa.

 

Hmm, możliwe, zobaczymy jutro, przyzwyczaiłem się do Dropped, że ustawione przekierowanie działało dosyć szybko.

 

Pozdrawiam

Marcin

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Zarejestrowałem" kilka domen z puli darmowych w binero.se, jednak mimo że są w Panelu to ich we WHOIS nie ma :) Czekam już prawie 24h, miał ktoś podobnie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś wie jak domena jest w active

 

The domain

 

s****.se

is hosted by Active 24. Please check later for content on the site

 

Gdzie się zwrócić kupić zapytać o domenę jak znaleźć do kogo należy itp

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Zarejestrowałem" kilka domen z puli darmowych w binero.se, jednak mimo że są w Panelu to ich we WHOIS nie ma ;) Czekam już prawie 24h, miał ktoś podobnie?

 

Zgadłem? Darmowa oferta: "Ciesz się domenami we własnym w panelu" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarejestrowałem jedną domenę i teraz jak chcę zarejestrować kolejne z panelu to wyskakuje mi cena 25kr, a gdy chcę z głównej strony to wypełniając formularz pokazuje mi że taki mail już istnieje i trzeba się zalogować. Może ktoś z Was orientuje się co zrobić aby zarejestrować te domeny za darmo?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarejestrowałem jedną domenę i teraz jak chcę zarejestrować kolejne z panelu to wyskakuje mi cena 25kr, a gdy chcę z głównej strony to wypełniając formularz pokazuje mi że taki mail już istnieje i trzeba się zalogować. Może ktoś z Was orientuje się co zrobić aby zarejestrować te domeny za darmo?

Mi powiedziano w binero.se, że trzeba wszystkie 10 (do dziesięciu domen) za jednym zamachem zarejestrować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×