Jump to content
Sign in to follow this  
kwalejko

Nie mogę przedłużyć domeny fakty.biz w dropped

Recommended Posts

Witam,

mam problemy z przedłużeniem domeny fakty.biz w dropped.

 

Pisałem do 3 razy, raz dostałem odpowiedź:

 

"Witam,

Czy korzystali Panstwo z ponizszego linka:

https://www.dropped.pl/edns_transfer.php ?

 

Pozdrawiam,

Piotr Jankowski

--

This is a link to the ticket: http://dropped.ticketserver.pl/public/tick...ef978e599860ce0 "

 

Po kliknięciu w link, który dostałem i postępowaniu zgodnie ze wskazówkami, dochodzę do momentu, gdzie pojawia się informacja:

 

fakty.biz Nieprawidłowy kod authinfo.

 

Oczywiście nigdzie wcześniej nie było żadnej informacji o tym, że mam podać jakiś kod authinfo.

 

Nie chcę stracić tej domeny bo osobiście widzę w niej potncjał.

Czy ktoś wie jak rozwiązac ten problem?

 

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem dokładnie ten sam problem (domena .com), otrzymałem taką samą odpowiedź. Transfer jednak wystartował bez problemów i domena po 4 dniach została przedłużona (3 dni po okresie ważności domeny (wg danych podanych w panelu więc zacząłem się niepokoić)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brak odpowiedzi wynikał z faktu iż domena wpadła w kwarantanne i byla z niej wyciagana - dopiero dziś otrzymalismy informacje iz domena zostala wyciagnieta z kwarantanny i przedluzona.

 

Pozdrawiam,

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję bardzo, jednak prościej by było w odpowiedzi napisać jaki jest problem, bądź w komunikacie błędu cos więcej niż tylko, że fakty.biz Nieprawidłowy kod authinfo.

 

Tak czy inaczej dziękuję za szybką reakcję i pozdrawiam

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety nie działa to zbyt dobre.

Transfer zaczynany i potwierdzony trwa 5 1/2 dnia - w porównaniu transfer z Godaddy do dropped tej samej domeny było załatwione w ciągu godziny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podłączę się do tematu aby nie zakładać nowego.

Czy w po transferze domeny globalnej domena ta jest przedłużana u nowego rejestratora na rok od daty transferu, czy rok od daty wygasania u dotychczasowego rejestratora?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podłączę się do tematu aby nie zakładać nowego.

Czy w po transferze domeny globalnej domena ta jest przedłużana u nowego rejestratora na rok od daty transferu, czy rok od daty wygasania u dotychczasowego rejestratora?

To drugie (od daty rejestracji).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety nie działa to zbyt dobre.

Transfer zaczynany i potwierdzony trwa 5 1/2 dnia - w porównaniu transfer z Godaddy do dropped tej samej domeny było załatwione w ciągu godziny.

To niestety wynika z tego jak działa EuroDNS, ponieważ to EuroDNS trzyma tę domenę przez 5 dni zanim finalnie zezwala na wytransferowanie domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To niestety wynika z tego jak działa EuroDNS, ponieważ to EuroDNS trzyma tę domenę przez 5 dni zanim finalnie zezwala na wytransferowanie domeny.
Tak myślałem.

 

Mam nadzieję, że dropped/AM w końcu wybiera partnerów, które umożliwią jakość obsługi na światowym poziomie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×