Jump to content
domener

UWAGA! Za chwilę mega WYPRZEDAŻ JESIENNA! Portolio DOMENERA!

Recommended Posts

Witajcie,

Jesień mnie osłabiła i sprawiła, że ZWARIOWAŁEM do reszty!

Poza tym, muszę przewietrzyć Magazyn SAMYCH KONKRETNYCH DOMEN!

Za chwilę zobaczysz TYLKO WARTOŚCIOWE DOMENY w BARDZO OBNIŻONYCH CENACH (nawet 90% upustu, czyli kupisz za 1/10 ceny oczekiwanej !!!).

Mało tego! Jeśli Ci się nie podoba, MOŻESZ NEGOCJOWAĆ! Oczywiście w granicach rozsądku, pamiętając, że większość domen przeceniłem o ponad połowę. Mogę być elastyczny w niektórych przypadkach :-))))

Taka okazja ZDARZA SIĘ może RAZ NA ROK! Akurat doznałem depresji, więc korzystajcie! Złupcie mnie, pókim niespełna rozumu!!!

Wyprzedaż potrwa 3 tygodnie i KONIEC! Taka jesienna promocja. Żona na waciki potrzebuje ;-)))))

Domeny w przecenionych cenach będą wystawiane na aukcjach na Aftermarket.pl. Z przerwami 1 dzień, żeby niedowiarki zobaczyły, jak normalnie je sprzedaję, choć w nieco mniejszym tempie, niż na takich mega "promkach".

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Domener

Można pisać na: admi2@vp.pl (PODAJ W TYTULE NAZWĘ DOMENY!!!)

 

Aktualizacja:

 

 

FRAGMENT PONIŻEJ, A PEŁNA LISTA JAKO PDF W ZAŁĄCZNIKU!

WYPRZEDAŻ TRWA TYLKO 3 TYGODNIE. DO 9 GRUDNIA!

 

 

 

 

CAŁA TABELA "WYPRZEDAŻ JESIENNA" W PDF DOSTĘPNA JEST JAKO ZAŁĄCZNIK DO POBRANIA

Oferty prezentowane są jak w poniższym przykładzie.

W razie problemów ze ściągnięciem dokumentu, wyślę go na podany mi adres email.

ZAPRASZAM! Od jutra o 21.00 wystawiam aukcje 2-dniowe z przerwami 1 dzień. Naprzemiennie aż do 9 grudnia.

 

PRZYKŁADY Z TABELI W ZAŁĄCZNIKU:

 

gdy nie ma aukcji WYPRZEDAŻ JESIENNA

DOMENA CENY GIEŁDOWE (CENY NA AUKCJE) UPUST % ! OPCJA EXTRA!

 

000.pl 2 900 1990 -31% NEGOCJUJ

15.pl 9 900 6990 -29% NEGOCJUJ

a-r.pl 490 290 -41% NEGOCJUJ

adela.pl 1 990 1290 -35% NEGOCJUJ

adwokatkrakow.pl 1 900 490 -74% NEGOCJUJ

agent-nieruchomosci.pl 490 190 -61% NEGOCJUJ

agentubezpieczen.pl 490 190 -61% NEGOCJUJ

 

.... i tak dalej. Pełna lista w załączniku.

 

MAIL KONTAKTOWY: admi2@vp.pl

 

Pozdrawiam,

 

Domener

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież podał mail, więc każdy zorientowany wie już o jakie domeny chodzi. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Każdy domainer powinien umieć szukać:

http://www.aftermarket.pl/marketsearch.php...&order=date

 

A po mailu poznaje, że weteran :) Przypomina mi się z 2003-2004. :)

 

 

Nie jestem jeszcze taki stary, chodzę o własnych siłach! :-)

Fitness.pl - będzie duuuuużo taniej, z opcją negocjacji, jak w każdym innym przypadku (w hurcie jeszcze taniej!)

Domeny w przecenionych cenach BĘDĄ OPUBLIKOWANE TUTAJ W CZWARTEK, GODZ. 21.00. BĄDŹCIE TU, BO KTO PIERWSZY TEN LEPSZY. BĘDĘ ROZMAWIAŁ ZE WSZYSTKIMI, ODPOWIEM NAWET NA NIEPOWAŻNE OFERTY, kulturalnie, choć jednoznacznie :-)

 

Po publikacji w czwartek o 21.00, domeny zostaną wystawiane na aukcjach na Aftermarket.pl. Z przerwami 1 dzień, żeby niedowiarki zobaczyły, jak normalnie je sprzedaję, choć w nieco mniejszym tempie, niż na takich mega "promkach".

 

Obecne ceny NIE W PROMOCJI, CZYLI TAK, JAK ZAWSZE W ZWYCZAJOWYM CIERPLIWYM OCZEKIWANIU NA KLIENTÓW (BO CIŚNIENIA NIE MA).

 

WG KATEGORII: http://www.aftermarket.pl/marketportfolio.php?id=4714

WSZYSTKIE: http://www.aftermarket.pl/marketsearch.php...&order=date

 

Poczekaj na czwartek g. 21.00 TUTAJ i na "Domeny Polskie". KTO PIERWSZY TEN LEPSZY! W piątek o 21.00 wystawiam domeny na normalną aukcję w cenach WYPRZEDAŻÓWYCH, ABY WSZYSCY INNI TEŻ MIELI SZANSĘ!

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Domener

Można pisać na: admi2@vp.pl (PODAJ W TYTULE NAZWĘ DOMENY!!!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lista chyba nie do konca jest aktualna - biuronotarialne.pl np.juz nie jest Twoja domena :rolleyes:

Rozumiem, ze oferta nizszych cen dotyczy tylko opcji aukcji - czyli dzisiaj taniej nic sie nie kupi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

CENY MOŻNA NEGOCJOWAĆ CAŁY CZAS W PRYWATNEJ KORESPONDENCJI. TRANSAKCJE MOGĄ BYĆ WYKONYWANE na AM poprzez złożenie kontroferty, którą zaakceptuję od razu, jeśli zostanie to uzgodnione, lub tak samo od razu, jeśli propozycja będzie dla mnie akceptowalna, choć wcześniej nie dyskutowana z oferentem.

 

Przepraszam wszystkich, jeśli na liście są jakieś "byki" jak np. z tym biuronotarialne.pl. Umknęło mi wyrzucenie tego z listy. Przy fitness.pl obniżyłem cenę na giełdzie już po stworzeniu listy, na której była jeszcze cena wyższa.

Przy tak długiej liście, nieumyślne wypadki przy pracy mogą się zdarzyć.

Moim zamysłem jest poinformowania Was o mojej dużej elastyczności w okresie do 9 grudnia. Po prostu później zasypiam w sen zimowy, a zaraz potem zaczynam aktywnie docierać do klientów końcowych, czego jeszcze nie robiłem z braku czasu.

Pozdrawiam i zapraszam do składania ofert.

 

Domener

Share this post


Link to post
Share on other sites
W pliku masz:

 

Fitness.pl 300 000 PLN

 

jednak od jakiegoś czasu na AM jest za 200 000 PLN

 

https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=82162

 

 

Zapomniałeś zmienić na AM po stworzeniu listy :rolleyes:

Przy padu innych też cena wzrosła ;)

 

Domener, nie to zebym sie czepial, ale na MeetDomainers fitness.pl byla nawet za 100 000 PLN i sie nie sprzedala. Myslisz ze zredukowanie ceny o 1 PLN kogos zmotywuje do zakupu?

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domener, nie to zebym sie czepial, ale na MeetDomainers fitness.pl byla nawet za 100 000 PLN i sie nie sprzedala. Myslisz ze zredukowanie ceny o 1 PLN kogos zmotywuje do zakupu?

 

 

Świetna riposta Alexis! Nieźle się ubawiłem :-)))))

Tutaj nie chodzi o historyczne wydarzenia, tylko bieżącą ofertę, którą warto znów rozważyć.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×