Jump to content
Sign in to follow this  
acido

Profesjonalny darmowy hosting dla dobrych serwisów

Recommended Posts

Prowadzisz serwis i potrzebujesz pewnego, bezpiecznego, stabilnego hostingu bez zalewania serwisu reklamami?

Moze chcialbys odswiezyc wyglad swojej strony, napisac dodatkowe skrypty, lecz nie masz na to pieniedzy?

 

Jeśli tak to zapraszam na SIMPLEHOST.PL - Profesjonalny darmowy hosting dla wybranych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

przedsiębiorczość trzeba wspierać, ale jakże mam pochwalić Twój PROFESJONALNY hosting,

gdy zapraszasz do serwisu witającego nagłówkiem szyKBie menu" (literówka, literówka Stary; tak na wierzchu-mam nadzieję, że zaraz poprawisz), a wybór karty 'kontakt' powoduje zmianę rozmiaru ramki - która nie mieści się i "odskakuje',

żadnych parametrów, żadnych informacji - prowadzisz badania naukowe z zakresu poziomu frajerstwa użytkowników DI ?

Dobra nabrałeś mnie - kliknąłem...

 

z zawodu pracuje pracuję z ludźmi, dużą ilością ludzi, duuużą ilością wrażliwych ludzi

- większość z nich niestety z przyczyn czystej nieopanowanej instynktownej psychologii nie będzie się też czuła miło zapytana :

"umiesz liczyć ?" albo "jak mogę założyć konto ?" - z odpowiedzią "nie możesz".

Ja chwytam te żarty oraz ich pragmatyczne powody, ale jeśli szukasz betatesterów to trzeba było o to po prostu poprosić nie ukrywając celu, a tak kliknąłem i czuję się oszukany, nie lubię tego, życzę Ci równie szczerych ale bardziej zadowolonych "klientów"...

trzymaj się, powodzenia!

Edited by artycjusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stronie nie ma regulaminu, nie ma kto świadczy usługi - kłania się ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w szczególności Rozdział 2

 

Obowiązki usługodawcy świadczącego usługi drogą elektroniczną

 

HOSTUJEMY MSP.PL - serwis małych i średnich przedsiębiorstw

 

MSP.pl na rynku nic nie znaczy, więc nawet nie ma sensu pytać się ich o referencje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
gdy zapraszasz do serwisu witającego nagłówkiem szyKBie menu" (literówka, literówka Stary; tak na wierzchu-mam nadzieję, że zaraz poprawisz)

Dzięki za zwrócenie uwagi - już poprawione.

wybór karty 'kontakt' powoduje zmianę rozmiaru ramki - która nie mieści się i "odskakuje'

W jakiej przeglądarce tak masz? U mnie w chrome i IE działa poprawnie.

nie ma kto świadczy usługi

W stopce strony można wyczytać - Jesteśmy marką firmy INMEDIA.PL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Darmowy mija się z celem iż będzie profesjonalny :)

 

Jeżeli chcesz tani , dobry i profesjonalny hosting bez limitów . Zapraszam w sygnaturce adres

Share this post


Link to post
Share on other sites
Darmowy mija się z celem iż będzie profesjonalny :)

 

Jeżeli chcesz tani , dobry i profesjonalny hosting bez limitów . Zapraszam w sygnaturce adres

proszę...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Darmowy mija się z celem iż będzie profesjonalny ;)

 

Jeżeli chcesz tani , dobry i profesjonalny hosting bez limitów . Zapraszam w sygnaturce adres

Dzięki temu, że nie jest dostępny dla każdego, może pozostać profesjonalny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×