Jump to content
Sign in to follow this  
Luke

e-kolorowanki-kolorowanki-2012.biz ;-)

Recommended Posts

Jest weekend ... usiadlem z cora do netu w poszukiwaniu kolorowanek :)

 

A tu nam Google co raz podaje w wynikach strony typu:

 

e-kolorowanki-kolorowanki-2012.biz :)

 

Oczywiscie na takiej stronie zwykle nim mniej ni wiecej tylko definicja kolorowanek oblepiona Adsens'em :)

 

W jakim kierunku to zmierza i jak to sie skonczy jesli Google nie znajdzie sposobu filtrowania takich stron w wynikach wyszukiwania ... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
W jakim kierunku to zmierza i jak to sie skonczy jesli Google nie znajdzie sposobu filtrowania takich stron w wynikach wyszukiwania ...

 

jesli sam nie zajmujesz sie pozycjonowaniem stron, to zapytaj sie spamerow-pozycjonerow. kazdy pozycjoner do dla mnie śmieć zasmiecajacy poslki internet. K...a, ja nie wiem, ale w niemieckim czy angielskim necie nie ma tak upier.....nych stron spamem jak w Polsce.

 

Ehh, szkoda gadac, co wpiszesz fraze, to na drugiej stronie juz wyskakuja same k...a precle, obwarzanki i inne zaplecze SEo-spamerow, ewentualnie domenki z jednym zdaniem i kilogramem AdSensu

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesli sam nie zajmujesz sie pozycjonowaniem stron, to zapytaj sie spamerow-pozycjonerow. kazdy pozycjoner do dla mnie śmieć zasmiecajacy poslki internet. K...a, ja nie wiem, ale w niemieckim czy angielskim necie nie ma tak upier.....nych stron spamem jak w Polsce.

 

Ehh, szkoda gadac, co wpiszesz fraze, to na drugiej stronie juz wyskakuja same k...a precle, obwarzanki i inne zaplecze SEo-spamerow, ewentualnie domenki z jednym zdaniem i kilogramem AdSensu

 

czemu sie spinasz do Luke4U? przeciez to nie On smierci?

zreszta, jesli ja mam dobra domene z ruchem z paska i parkuje ja na sedo, gdzie sa tylko reklamy to tez jestem smieciem?

kazdy orze jak moze, jedenj lepiej, drugi gorzej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
K...a, ja nie wiem, ale w niemieckim czy angielskim necie nie ma tak upier.....nych stron spamem jak w Polsce.

Oj chyba niemieckiego i angielskiego "spamu" jest jednak troche więcej niż polskiego :)

 

Poza tym moim zdaniem to nie jest spam tylko normalne strony; każdy ma prawo je publikować. A że są wysoko w Google to pozytywny efekt dla właścicieli tych stron :) A ci, którzy reklamują się na tych stronach, też wygrywają, bo mają tanią reklame.

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
czemu sie spinasz do Luke4U? przeciez to nie On smierci?

 

Nie odebralem tego w ten sposob... Raczej z wypowiedzi thenaturat'a wynika, ze odpowiedzi na nurtujacy problem mam szukac u "spamerow-pozycjonerow" :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak jak Michal napisał spamu jest wszędzie pełno nie tylko w polsce, google i tak już dobrze sie wybroniło od spamu czysto śmieciowego kierującego głównie na erotykę, zależy jak kto do tego podchodzi ale ta pierwotna forma Spamu szukarkowego ewoluowała do całkiem przyzwoitych storn z zawartością można by go nazwać "spamem z treścią" :rolleyes: bo aby być wysokość trzeba mieć jakąś zawartość tematyczną, wiec plus dla reklamodawców plus dla spamerów minus jedynie dla wiecznie narzekających ponieważ mowie tu za siebie wg mnie ta forma reklamy idzie w całkiem przyzwoitą stronę spam który juz praktycznie nie jest spamem (dzięki zawartości) jest bardziej przyzwoity niż zaparkowana strona.

 

ps.

nie widziałem o jaka stronę chodzi wiec może to co napsialem do niej sie nie tyczy, ale chciałem podkreślić mój inny pogląd na taki spam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×